Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto by pomyślał.. Brawo dla nich.
3
Ten to ma karierę ;P
0
Najpierw sprzedawać a teraz ponownie sprowadzać.
0
Nasz Kapitan do końca życia jest ustawiony..
1
Widzę ładne jaja w Rzymie, szkoda Romy, ale jak widać przypadkiem nas nie wywalili z LM.
2
Messi i Ronaldo na tym samym poziomie. Dobry żarcik, ale w końcu Portugalczyk.
0
Na promocje to niech idą do supermarketu! Z tego co wiem było ustalone obowiązkowe wykupienie za 35 mln jak awansują do LM.
24
Oglądałem jak nigdy oba spotkania, liczyłem na to że Bayern zatrzyma Real, ale niestety nie doszło do tego.. Może jeszcze jedyna nadzieja że Liverpool ich w finałe pokona, bo myślę że jutro awansują. Postawa Lewandowskiego w dwumeczu sięgnęła DNA, mógł w szatni siedzieć, taki sam pożytek. A bramkarz Bayernu bez komentarza.
2
Wszystko fajnie, ale mimo wszystko szkoda że tylko oni we dwóch to ciągną.
2
To są chyba jakieś chore żarty.
1
Olać cały ten szpaler, najważniejsze że to my cieszymy się ze zdobytego Mistrzostwa.
0
Płakać na pewno nie będą ze strony klubu :)
1
1:01 hahahah sędzia jaka gleba siedzi na ziemi :D :D
19
Kiepskie zachowanie, może nie grali zbyt wiele, ale w trwającym sezonie byli zawodnikami FCB..
0
Teraz niech tylko wyciągnie wnioski z porażki w Rzymie i w przyszłym sezonie atakujemy ponownie o wygranie LM.
0
Procenty będą się lać zapewne :D
8
Zdobycie Mistrzostwa i objęcie prowadzenia w klasyfikacji ZB :) Idealne połączenie, oby tak do końca na pierwszym miejscu ;)
2
Campeones! Campeones! Campeones! Mamy to!! :) VeB!!!!
2
Hat-trick Leoooo :0
1
Leooooooooooo!!:)
0
Coś Deportivo ciśnie.
3
Normalka, remis przysługa :d
0
Deportivo gol.
0
Leooooo goool :)
0
Nie ma gola.
0
Coutinhoooo!!
10
To mnie Valverde zaskoczył z Dembele, sądziłem że Iniesta zagra a Francuz na ławce. Vamos Barca po Mistrza!! :)
4
Szkoda Deportivo, oni robią nam szapaler a pewnie mecz przegrają, a remis to ich wcale nie ratuje..
1
Hmm znowu bez Dembele? Lipa..
1
Mam nadzieję, że klub sprawi mu kapitalne pożegnanie. Magik!