- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1693 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1693 Culés
0
Posiada ktoś Xiaomi Redmi Note 7? Jakaś opinia o tym smartfonie, warto kupić? Aparat dobry? Bo 48 Mpx to on nie ma. Filmy są faktycznie w 4K? Lub poleci ktoś jakiś dobry smartfon do 1000 zł, 4 gb RAM i dobry aparat to obowiązkowo musi być.
4
@Batys do 1000 zł Redmi Note 7 jest bezkonkurencyjny. Nic lepszego nie znajdziesz.
0
@Batys Ma 48 Mpix, ale megapixele w telefonie to jest taki haczyk na Januszy. "PANIE KURŁA ON MA 40 MEGAPIXELI A TEN MA TYLKO 20." Przysłona, doświetlanie, ogólna jakość soczewki, jest wiele czynników, które składają się na dobry aparat. Pracowałem sporo przy telefonach więc wiem co mówie.
0
@ściah Kusi mnie ogólnie, ma dobre parametry i baterie. Huawei p20 Lite ma już słabszą baterię od Redmi. I myślę którego z tych dwóch wybrać.. I Redmi jest duży, nigdy nie miałem tak sporego fona..
0
@kuz A ogólnie co powiesz o tym smartfonie?
0
@Batys Ja używam od jakiegoś miesiąca. Wcześniej miałem nota 4, wielkiej różnicy nie odczuwam. Aparatu jakoś specjalnie nie testowałem - ale jakość na pierwszy rzut oka wydaje się dobra.
Na minus:
- jakby zmniejszona maksymalna głośność. Jadąc metrem nie da się słuchać np. audiobooka bo tło zagłusza. W 4 tego nie było.
- nie wiem czy to nie jest wina obudowy - ekran jest strasznie czuły. Mam czasem w zwyczaju odpalić YT i schować tel. do kieszeni. W tym modelu potrafi mi zmieniać filmy kiedy idę.
0
@Batys Tak jak ściah napisał, nic lepszego w tym przedziale nie znajdziesz. Sam się na Niego czaję, bo mam teraz Xiaomi 4x i sprawdza mi się znakomicie oprócz słabego aparatu, w Note 7 wygląda to już dużo lepiej a jeśli chodzi o baterie to już w ogóle jest bezkonkurencyjny.
0
@Azi A z wystającym aparatem jak sobie poradziłeś? Bo łatwo porysować.
0
@kuz Chyba na niego się jednak zdecyduję, bo powyżej 1000 zł nie wydam na fona.
0
@Batys Nawet nie zauważyłem że taki ma :D
Używam obudowy z klapką i nie ma z tym żadnego problemu.
0
@Azi A no ma ;) Dzięki za odpowiedzi :)