Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O żesz kurna ale mamy teraz szczęście...
5
Kurde, szkoda straconej :/
1
Uuu gdyby to wpadło :P
0
Robertoooooooooooooo :)
3
Pięknie Antek 1-0 :)
0
Brawo, to był faul.
0
Brawo Panowie, nic nowego.
0
@AdrianBarca Ale podczas gdy gra w FCB jest tego plaga.
4
@FCBCZESIO27 Taa, na pewno Neymar i Lautaro, ciekawe skąd niby hajs na nich wyczarują, a Ty jeszcze mega transfery w obronie chcesz. Sam Ney+Lautaro to z 300 baniek jak nic.
6
Póki co to trzeba przejść dalej z Napoli :)
3
Jak mają sprowadzać graczy po 30-stce, to już niech lepiej wytrzymają do lata i wtedy ściągnąć napastnika młodego i gwarantującego bramki.
0
Co chłop ma pecha do kontuzji to głowa mała, w Dortmundzie jakoś spokój był. Sądziłem że teraz wróci i to będzie ten przełomowy moment, ale cóż wyszło inaczej..
1
Na onet w sam raz takie informacje :D
0
@michal26 Ale znając trenera, to wystawi go za "nazwisko" :D
0
@Pewniak Jedno jest pewne, skoro jest teraz 2600 a ja dostałem hajs po staremu, to robi mnie w uja i tyle.
0
@Mudek1 On niby taki uczciwy, że mówił mi już nieraz że nie oszukał by mnie nawet na 1 zł. Tak więc oszukuje mnie ale chyba na 100 zł. Zupełnie mi się to dziś nie spodobało, bo nawet gdyby podniósł podatek, bo musi to zrobić, to kurde z 2250 na 2600 i ja nie mam z tego nawet 10 zł? Coś się nie zgadza.
0
@Pewniak Cóż, u mnie w pracy prywaciarz nie daje nam żadnych odcinków z wypłaty, co więcej wypłaty na konto np. nie zrobi, nie ma takiej opcji. Wiesz, jego żonka jest jego księgową. Wszystko zostaje w "rodzinie".
0
@Pewniak Pytam bo sam już zgłupiałem, i zadaję sobie pytanie, jakim niby cudem jak nie otrzymałem żadnej podwyżki do kieszeni, to po co w takim razie dają aneksy i podnoszą pensje na 2600 skoro nic z tego nie ma, WtF? Zgadza się, podpisałem, mój błąd, ale już sam nie wiedziałem dlaczego tak jest. Widzę że ktoś mnie robi w uja. Do tej pory łatwo sobie liczyłem ile mam otrzymać, ale dziś doznałem szoku jak to zobaczyłem, tym bardziej że powinna zostać wliczona właśnie ta podwyżka, bo po to ona jest.
0
Mam to Was pytanie, chodzi mi o podwyżki pensji, miałem do tej pory najniższą czyli 2250 brutto, teraz mam od 1 stycznia jak większość 2600 brutto, czy możliwym jest to, że po tym jak otrzymałem na papierku (aneks) że otrzymałem te 2600, przy wypłacie nie dostałem ani grosza z tego do ręki? Zupełnie ta sama wypłata wpadła, po staremu.. Nie wiem czy to możliwe, czy ja jestem robiony przez prywaciarza w balona?
3
I znowu szanse wyrównane, oby tylko to się źle nie skończyło.
0
Lenglet hahah no nie mogę.
0
Fekir hahahahahaha
2
Nie wiem czemu Setien nie zmienił jeszcze Messiego. Chłop dziś nic nie gra.
0
I mamy golaaaaaaaaaaaaa :D
0
Myślałem że to gol będzie ;P
0
Remis jest, ale o wygraną nie będzie nadal łatwo. Trzeba się pilnować żeby znowu nie stracić..
2
Aż smutne, że teraz z Barcą inne słabsze zespoły, mogą grać jak równy z równym, a nawet i momentami lepiej. Gdzie Barca z dawnych lat...
0
Jak tak dalej pójdzie to -6 do Realu, a o wygraną tutaj będzie ciężko.
0
Zaś trzeba gonić.. normalka.
0
Ale strata i gol :/