16

Fajnie gdyby Martin zagrał jednak od początku, na Real by się ktoś silny z przodu przydał.

0

Liverpool w końcu wtopa? Tosz to szok :D

8

Akurat z czym się zgodzę, to że brakuje tych strzałów zza pola karnego.

2

Real na intensywnej terapii haha :D

5

Koniec, brawo City :D Teraz w rewanżu tylko utrzymać i po awans Obywatele! :D Piękny wieczór :P

0

Ramos nara hahah :D

1

Pięknie City, Kevin to jest gość :D

0

@4drian0 Widzisz, jednak cuda się zdarzają :P

0

@DLFCB Może i dzban według Ciebie, mnie też wkurzyło to że odszedł z FCB, ale z nim na boisku była ogromna różnica.

0

@elmayakos Na podstawie jednego meczu go oceniasz? OK.

0

@4drian0 A miałem? :D

0

Mamy bramkę na wyjeździe, teraz pytanie co przyniesie rewanż na CN.

2

Kim my będziemy grać.

0

Kurna, no tylko nie Pique.

3

Nie dość że kadra słaba, to jeszcze w rewanżu go zabraknie.

4

Vidal, zajebiście....

0

Fati na 5 minut, ale słabo.

0

Miał po prawej 2 to nie podał.

0

Dobrze że mamy w bramce tego geniusza.

0

Antek gooooooooooool

3

Pamiętacie? Niszczyli wszystko na swojej drodze. Najlepsze zdjęcie.

https://zapodaj.net/c0da786fd85a8.jpg.html

16

Ale Neymar by tu zrobił robotę.

5

Żeby ta drużyna ponownie wygrała LM to potrzeba ogromnych zmian, z zarządu i kadrowych.

1

Zaczynamy przedstawienie.

1

Oby Setien miał udany debiut w LM w roli trenera, a nasi zagrali dobry mecz i uzyskali dobry wynik. Vamooos!

4

A niech sobie mówi co chce, ja uważam inaczej :)

2

@kkbarca Kurna, ależ oni się rozumieli, co za klepka między nimi. To była gra, klika szybkich podań, przeciwnik nie wie co się dzieje, i za chwilę akcja bramkowa. Szkoda że nie ma już tych czasów..

20

Ja pierdziele! Co jest kurde z tymi kontuzjami mięśni w naszym klubie?

20

Latający Big Sam :D Ależ wyskok :D

12

Kawka, przegląd prasy, informacja o przegranej Realu i Barcy która wskoczyła na fotel lidera :) Coś pięknego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?