Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Fajnie gdyby Martin zagrał jednak od początku, na Real by się ktoś silny z przodu przydał.
0
Liverpool w końcu wtopa? Tosz to szok :D
8
Akurat z czym się zgodzę, to że brakuje tych strzałów zza pola karnego.
2
Real na intensywnej terapii haha :D
5
Koniec, brawo City :D Teraz w rewanżu tylko utrzymać i po awans Obywatele! :D Piękny wieczór :P
0
Ramos nara hahah :D
1
Pięknie City, Kevin to jest gość :D
0
@4drian0 Widzisz, jednak cuda się zdarzają :P
0
@DLFCB Może i dzban według Ciebie, mnie też wkurzyło to że odszedł z FCB, ale z nim na boisku była ogromna różnica.
0
@elmayakos Na podstawie jednego meczu go oceniasz? OK.
0
@4drian0 A miałem? :D
0
Mamy bramkę na wyjeździe, teraz pytanie co przyniesie rewanż na CN.
2
Kim my będziemy grać.
0
Kurna, no tylko nie Pique.
3
Nie dość że kadra słaba, to jeszcze w rewanżu go zabraknie.
4
Vidal, zajebiście....
0
Fati na 5 minut, ale słabo.
0
Miał po prawej 2 to nie podał.
0
Dobrze że mamy w bramce tego geniusza.
0
Antek gooooooooooool
3
Pamiętacie? Niszczyli wszystko na swojej drodze. Najlepsze zdjęcie.
https://zapodaj.net/c0da786fd85a8.jpg.html
16
Ale Neymar by tu zrobił robotę.
5
Żeby ta drużyna ponownie wygrała LM to potrzeba ogromnych zmian, z zarządu i kadrowych.
1
Zaczynamy przedstawienie.
1
Oby Setien miał udany debiut w LM w roli trenera, a nasi zagrali dobry mecz i uzyskali dobry wynik. Vamooos!
4
A niech sobie mówi co chce, ja uważam inaczej :)
2
@kkbarca Kurna, ależ oni się rozumieli, co za klepka między nimi. To była gra, klika szybkich podań, przeciwnik nie wie co się dzieje, i za chwilę akcja bramkowa. Szkoda że nie ma już tych czasów..
20
Ja pierdziele! Co jest kurde z tymi kontuzjami mięśni w naszym klubie?
20
Latający Big Sam :D Ależ wyskok :D
12
Kawka, przegląd prasy, informacja o przegranej Realu i Barcy która wskoczyła na fotel lidera :) Coś pięknego :)