Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faktycznie, przecież Leo i Luis są nierozłączni :)
0
Ten sezon jest już zapewne spisany na straty.
3
Zakupy w Barcelonie niczym w Biedronce. Promocja goni promocję.
0
Tu nie jest winny trener, szkoda że tak szybko się go skreśla.
1
Cóż, bywa i tak w piłce, "miał" być następcą Generała, nie wyszło. Oby tylko Pjanić grał w podstawie, choć szkoda że takie transfery są przeprowadzane.
3
Ok, Leo może być zły na to co się dzieje, ale w tej sytuacji niezbyt ładnie się zachował, jak na kapitana przystało.
7
Tu trzeba zacząć od wywalenia zarządu, nie trenera. Wtedy coś ruszy do przodu.
5
Tak się właśnie robi interesy z Barceloną. Dlaczego Barca ma taki durny zarząd z Bartomeu na czele... Laporta lub Font, niech ratują ten klub.
2
Nieźle, niebawem wydatki na pensje sięgną 90%. Ten zarząd jest popierdzielony.
1
Pamiętam jak Arthur do nas dołączył, ale się człowiek cieszył, będzie ważnym zawodnikiem itp. Cóż, wyszło zupełnie inaczej.
0
Dawać zdecydowanie więcej szans młodym, to coś może z tego będzie na boisku.
14
Śmiech na sali, co się z tym klubem dzieje za kadencji Bartomeu. Ja rozumiem, że Arthur nie prezentuje wysokiej formy, ale żeby wymieniać 23-latka na 30-latka.. a szkoda gadać. Interesy to my robimy transferowe, nie ma co...
22
Taa bo na pewno uwierzę w 400 mln za Ansu :D Bajeczki :D
1
Teraz to już na pewno nie przyjdzie do Barcy :P
1
Żenada, jak oni na siłę chcą się pozbyć z klubu Arthura.
0
@Encore Baton GO ON Nutrition Protein - wanilia, świetny.
27
@Robertinho Dzięki za to że stworzyłeś świetne miejsce dla kibiców FCB, powodzenia w dalszym życiu ;) :D
0
@matirix20 https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/05/HdaAg2jGc0K04lVT4WjdOWdX5dJI9AQV.mp4
1
To było niemal pewne, na samym początku wypożyczenia że go nie wykupią.
10
Normalka, da się to zauważyć.
0
Oj jaka szkoda, dziś Getafe byłoby pewnie najlepszą drużyną w La Liga :D
0
@ShawnC Chyba Messi w szczególności i reszta wygrali mu te mecze, ratowali posadę, a nie on swoją taktyką :D Specjalisto :D
1
Niedługo dwa kolejne trofea? :D Na pewno LM z taką grą zdobędziemy :D
23
Powtórzę się, nie da się tak szybko posprzątać takiego gówn*, jakie narobił Valverde przez 3 lata. Setien za mało czasu miał by to ogarnąć po swojemu.
18
I dobrze, niech Pjanić zostanie w Juve, lub idzie do innego klubu. Jest to świetny piłkarz, ale mogli go sprawdzić z 3-4 lata temu. Lepiej niech zostanie Arthur, jest młody i wierzę że teraz pokaże na co go stać, bo widać zmienił podejście.
8
Nie wiem jak można brać pod uwagę Pjanića, co się dzieje z tą Barcą..
8
Byli lepsi a nadal są za nami w tabeli, pierdzieli trzy po trzy.
0
@Colon Maluch 126P, jestem dumny.
2
@katalonia15 Od siebie polecam William Peel.
1
@IronSanHybrid Głupota ludzi nie zna granic :/