5

Puig ława a Rakitić gra, to jest masakra jakaś. Jedyne pocieszenie że Martin gra od początku. No cóż, oby udało się zdobyć 3 pkt.

2

Lepiej podawać do Leo, jest spokojniejszy.. Dlatego właśnie Barcelona gra tak jak gra, sprowadza zawodników po 100 mln tylko po to, aby podawali do Messiego. Z takim podejściem to LM nie wywalczymy jeszcze długo. Leo sam nie uciągnie tego wózka.

3

Tak, tak, trzeba ich przeprosić, żeby się nie strzelili "foszka". Simeone by tutaj nie pogościł zbyt długo.

0

@michal321 Niestety, ale za rządów nieudacznika Bartomeu do tego nie dojdzie.

5

"Stara gwardia" nietykalna, a młodzi się marnują lub odchodzą. Źle się dzieje w tym klubie.

2

@Harnas2 Od tego jest asystentem aby to robić, ale weź to wytłumacz "starej gwardii" :) Niby wiele razy się tłumaczyli że szatnia nie rządzi, ale z każdym przypadkiem coraz mniej w to wierzę :)

66

Mieli taki luz z Valverde, to co się teraz dziwić że narzekają, śmiech na sali. Przyszło dwóch gości co chcą coś z robić z tą drużyną, ale tym którzy płaczą nie odpowiada to zupełnie, bo po co i tak już wszystko wygrali.

0

@masakrator05 Zapytaj łysego z brazzers :D

0

@tristan87 Postaram się dobrze to zainwestować.

0

@tristan87 Wow! Dzięki wielkie, nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy :)

0

@Kompletny Taki bazar powstał :)

4

@kamiVeB Owszem, dla niektórych tutaj zielone jest wszystkim :)

26

Gdy na LR sprzedają Messiego, to wiedz że coś się dzieje! :) Niesamowicie mi się humor poprawia gdy takie coś czytam :)

2

Ojejku trochę na nich pokrzyczał i już płacz? Dobrze zrobił, niech zapierdzielają na boisku, bo z taka grą to długo jeszcze nie zobaczymy zdobytej LM.

0

@kkbarca Niech pompują, byle pięknie pękł z City :D

1

Ten zwycięski projekt chyba jeszcze długo nie wejdzie w życie.

2

Wczoraj podczas meczu napisałem gdy Portugalczyk był na stadionie
A jutro plotki o możliwym powrocie Ronaldo do Realu haha :D
Teraz patrzę, a tu cyk, info: Cristiano Ronaldo chce wrócić do Realu? Jego przyjaciel jest tego pewien
:D

1

Trzeba liczyć na to że Betis i Bilbao sprawią kłopoty Realowi, no ale my musimy też znacznie lepiej grać i wygrywać. Real na bank straci punkty jeszcze, tylko pytanie co z nami.

0

I znowu nie mamy lidera.

1

Można wyłączyć.

0

Dawać to kurna na remis

1

Ja pierdziele, dlaczego :/

0

Jest i Martin. Vidal już wkurzony.

0

Jak dobrze że Pique tam był...

1

Mats Ty kocurze!!!!!!

0

A jutro plotki o możliwym powrocie Ronaldo do Realu haha :D

0

O nawet Ronaldo jest :D

0

Ale Arthur poszedł

0

Lahoz musi potwierdzić że jest obecny na boisku.

0

Szkoda że nie ma Martina mimo że dopiero dołączył, ale najważniejsze to wygrać dziś z odwiecznym rywalem. Vamooos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?