- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
0
Co bardziej preferujecie i korzystacie, laptopy czy składane PC? Bo chcę zakupić nowy sprzęt i nie wiem co wybrać, gry jakie mnie interesują to tylko Fifa I FM. Ogólnie ma być szybki do internetu i codziennego użytku. Koniecznie windows 7.
0
@Batys Mam i laptopa i PC składany. W gry nie gram, ale synek tnie albo na konsolach, albo na swoim składaku
1
@Batys Peciak, zdecydowanie.
0
@kerouac Czemu taki wybór?
0
@Batys Jeśli do gier to zdecydowanie PC
0
@Batys Mam i lapka i pc, pecet stary jak świat, biurówka karta, ramu tyle co kot napłakał, a trzyma się skubany niczym 300 pod Termopilami. Laptop wbrew pozorom nie jest taki praktyczny, jaki się wydaje. Raz, ze lubią się przegrzewać, dwa, że częstą usterką bywa uszkodzenie matrycy, co przy częstym przenoszeniu sprzętu jest prawdopodobne, do tego lapek zawsze jest droższy i w ogóle dużo by mówić :)
0
@kingmati414 Właśnie że gry jakie mnie interesują to tylko te co wymieniłem, więc nie wiem czy jest sens składać PC skoro w lapku by one śmigały?
0
@kerouac Bo zamówiłem sobie wstępnie części z prockiem Ryzen 5 1600x + płyta MSI B450M ale powiedzieli mi że windows 7 nie odpali na tym.. A ja jednak preferuję 7.
1
@Batys A tu już nie będę zgrywać eksperta, bo nim nie jestem. Moja wiedza sprzętowa skończyła się jakieś 4 lata temu xd
0
@Batys Jeśli kupisz dość dobrego lapka i nie zamierzasz jakoś nawijać na okrągło w te gry to rzeczywiście byłby to rozsądniejszy wybór,bo laptop też jest dużo bardziej wygodniejszy.
0
@kingmati414 Np. takie coś do Fifa, FM i internet. https://www.x-kom.pl/p/384994-notebook-laptop-156-msi-gv62-i5-7300hq-8gb-1tb-gtx1050.html Do tego dysk SSD.
1
@Batys Bardzo dobry sprzęt ;)