Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AmigoBlancos "Najmniejszy wymiar kary" xD sytuacje trzeba wykorzystywać a z tego co pamiętam przy Bramce byla duza kontrowersja
0
@Barcaa12 ale to nie zmienia faktu ze jesteśmy dziadami !!!
0
@Barcaa12 ale mamy to co mamy i to nie zmienia faktu ze to pazdzierz
0
@Culer9002 i potem na insta ze beda walczyć do konca!
0
@partymaker a potem cisna Cucurelli czemu gra w reprezentacji jako 1 xD
0
@jeonek następny szuka winy gdzie indziej xD
0
@Dankho94isback właśnie to pokazuje.
0
Po prostu miejmy nadzieję ze Araujo totalny slabiak nie zagra więcej w tej drużynie !!!!
0
@Dankho94isback daj statystyki każdego w tym wieku
0
@Sulimo ale jak mozna wiecznie go usprawiedliwić wiekiem? Ma momenty i pewnie bedzie mial ale nie przesadzajmy.
1
@Cyzix Araujo juz nigdy nie powinien wyjść w tej drużynie
1
@Sulimo to jak to jest ze dzieciaki graja w takim meczu?
1
@Dankho94isback co roku będzie ta sama śpiewka o wieku?
2
@barcanawieki poczekaj jak będzie jakis meczyk z "alaves" nie obrażając, i da fajna asyste to bedzie bogiem !
0
@Barcaa12 a jacy sa odpowiedni pilkarze? XD co za pierdzielenie
0
@Barcaa12 ty tak serio?
5
Czekamy jeszcze jak Araujo powie ze niema sobie nic do zarzucenia!!!
0
Czekamy na ten dzien kiedy Araujo nie bedzie zawodnikiem tej drużyny bo to juz nawet śmieszne nie jest
0
@Filipem ale co ja 1-5? Na wynik?
4
@MaziFCB cos pięknego xD
2
Leo woli asyste dlatego chwilę wcześniej zyebal setkę:D
6
Leo Messi co Ty robisz !
6
@Dankho94isback tym bardziej przy milionie kamer gdzie moga to sprawdzać xD
1
Przy Ręce wiadomo to Var on zbytnio mogl tego nie widziec ale przy czerwie to pokazuje poziom tych pseudo sedziow chlop stoi 3 metry obok i takie cos.
0
@clyde czy pijany czy trzeźwi i tak nie umieją sobie radzić z Polska
3
@Kgorecki2500 i jeszcze o tym mówią ;D
1
@Herbert ale akurat z tym ma racje xD
5
Ależ piekny mecz na Węgrzech!
1
@Kasy wynik na pewno byłby mniejszy
1
@Criss18Barca pytanie jakie jedzenie jest zdrowe w tych czasach? I nie mówię o fast foodach tylko o produktach w sklepie