Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barcelona to umie w wypożyczenia i ogólnie w transfery xD klub zart jeśli chodzi o transfery no mem
0
Jeszcze som szanse
1
Bramkarz też dobry pierwszy przekroczył linie bramkowa xD
6
Ten prawy obronca Betisu moglby juz poprosic o zmiane
0
Balde to mem pilkarz ;S
3
Pilka se przez pole karne idzie a olmo stoi i sie patrzy xD nie no z takimi grajkami nie da sie
0
Jaki ten zde jong jest żałosny hahah
1
Ale my mamy kilka bezjajecznych jednostek to jest tragedia. Balde ferran de Jong tych ludzi nie powinno byc w tym zespole.
0
I przez to ze mamy taką sytuację w klubie ten ferran jeszcze dostanie przedluzenie kontaktu. Tego człowieka trzeba sie pozbyć jaknajszybciej
0
Yamal powinien miec zakaz przebywania przy rzutach różnych w obrębie 30 metrów od pilki
0
Tak sie kończy wlasnie wystawianie zawodników z jakimis ogórkami zeby rekordy pobijać chryste.
0
@Meskalina jak za ile? 40 milionów ale to tak na prawdę wypożyczenie
0
Każdy mówił o amigosach czy "przegrywach" które zostały czyt. De Jongi czy inny Araujo ale prawda jest taka ze to szwagry sa za to odpowiedzialne i chyba nic sie nie zmieni.
0
Ostatnie 10 minut inter laguje typowo jak w B klasie co za czasy masakra
0
Rownie dobrze ten mecz mógłby skończyć wcześniej ta liga włoska to takie dno ze szok
0
@SinMistico wstyd to te lajzy w żółtych koszulkach 5 minut dolicza jak sam bramkarz wiecej ukradł
1
@Esteban_ wykrakalem
0
@Esteban_ najgorsze ze tyle milionów biega po boisku a tam nawet bramki niema ;D i za pewne nie bedzie
3
@blakkudium pewnie wypożycza, pensje bedzie placic Barcelona i obowiązkowy powrót do Barcelony bo inaczej Barca zaplaci karę.
0
Ale partidazo w Mediolanie huhu
0
Nie no bez przesady az taki "stary" to on nie jest :D
0
I brawo !!! Za ten minimalizm Arsenalu zemscilo sie
0
Chlop sie cofa w rozwoju i tera beda szukać wymówek :s
0
@Messibestplayerintheworld jak to czasu Negreiry powinni usunac ten rekord.
1
@FCB24 lubie Wojtka i miewa dobre mecze, dobre parady, ale rzuca sie w oczy jedno zbyt często chlop rzuca sie w miejscu ile on bramek puścił gdzie praktycznie te strzały były w środek bramki to szok :D
0
@Kasy Nie tylko Tobie ale duzo jego fanów zara napisze ze od tego jest, szkoda ze na mecz ma ze 20 strat z czego 10 takich głupich ze przydałby sie jakis Puyol zeby go trochę naprostowac
0
Wstyd w tych czasach robic takie cos jak zrobil pilkarz Villarealu
0
Brawo Yamal co chlop robi to masakra
11
Balde to powinien Flicka o zwolnienie z tego składu poprosić, chlop jest bezjajeczny,0 jakiegokolwiek progresu, nawet mozna powiedzieć ze sie cofa w rozwoju, krew zalewa
0
Nowa obrona by sie przydała w tym zespole ale to cała nowa czwórka