0

Barcelona to umie w wypożyczenia i ogólnie w transfery xD klub zart jeśli chodzi o transfery no mem

0

Jeszcze som szanse

1

Bramkarz też dobry pierwszy przekroczył linie bramkowa xD

6

Ten prawy obronca Betisu moglby juz poprosic o zmiane

0

Balde to mem pilkarz ;S

3

Pilka se przez pole karne idzie a olmo stoi i sie patrzy xD nie no z takimi grajkami nie da sie

0

Jaki ten zde jong jest żałosny hahah

1

Ale my mamy kilka bezjajecznych jednostek to jest tragedia. Balde ferran de Jong tych ludzi nie powinno byc w tym zespole.

0

I przez to ze mamy taką sytuację w klubie ten ferran jeszcze dostanie przedluzenie kontaktu. Tego człowieka trzeba sie pozbyć jaknajszybciej

0

Yamal powinien miec zakaz przebywania przy rzutach różnych w obrębie 30 metrów od pilki

0

Tak sie kończy wlasnie wystawianie zawodników z jakimis ogórkami zeby rekordy pobijać chryste.

0

@Meskalina jak za ile? 40 milionów ale to tak na prawdę wypożyczenie

0

Każdy mówił o amigosach czy "przegrywach" które zostały czyt. De Jongi czy inny Araujo ale prawda jest taka ze to szwagry sa za to odpowiedzialne i chyba nic sie nie zmieni.

0

Ostatnie 10 minut inter laguje typowo jak w B klasie co za czasy masakra

0

Rownie dobrze ten mecz mógłby skończyć wcześniej ta liga włoska to takie dno ze szok

0

@SinMistico wstyd to te lajzy w żółtych koszulkach 5 minut dolicza jak sam bramkarz wiecej ukradł

1

@Esteban_ wykrakalem

0

@Esteban_ najgorsze ze tyle milionów biega po boisku a tam nawet bramki niema ;D i za pewne nie bedzie

3

@blakkudium pewnie wypożycza, pensje bedzie placic Barcelona i obowiązkowy powrót do Barcelony bo inaczej Barca zaplaci karę.

0

Ale partidazo w Mediolanie huhu

0

Nie no bez przesady az taki "stary" to on nie jest :D

0

I brawo !!! Za ten minimalizm Arsenalu zemscilo sie

0

Chlop sie cofa w rozwoju i tera beda szukać wymówek :s

0

@Messibestplayerintheworld jak to czasu Negreiry powinni usunac ten rekord.

1

@FCB24 lubie Wojtka i miewa dobre mecze, dobre parady, ale rzuca sie w oczy jedno zbyt często chlop rzuca sie w miejscu ile on bramek puścił gdzie praktycznie te strzały były w środek bramki to szok :D

0

@Kasy Nie tylko Tobie ale duzo jego fanów zara napisze ze od tego jest, szkoda ze na mecz ma ze 20 strat z czego 10 takich głupich ze przydałby sie jakis Puyol zeby go trochę naprostowac

0

Wstyd w tych czasach robic takie cos jak zrobil pilkarz Villarealu

0

Brawo Yamal co chlop robi to masakra

11

Balde to powinien Flicka o zwolnienie z tego składu poprosić, chlop jest bezjajeczny,0 jakiegokolwiek progresu, nawet mozna powiedzieć ze sie cofa w rozwoju, krew zalewa

0

Nowa obrona by sie przydała w tym zespole ale to cała nowa czwórka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?