Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trzeba sie pozbyć tego Balde jak najszybciej chlop ma ujemne iq totalnie
0
@barteq okej wybacz ;D
0
@Roobo wkręta za długiego mial
0
@Szalik a to wybacz nie widzialem blizej tego
0
@Derean jest tragiczny w obronie i w ataku i jest cały tragiczny pierwszy raz widzę zeby pilkarz Barcelony cofał się w rozwoju zamiast chociaz stać w miejscu
0
@Szalik Ale ostatni Kounde dotknął to o jakiej innej akcji mowisz?
0
@LukaszFan bramkarz więcej czasu zabrał niz ten doliczony a ile jeszcze var?
0
@barteq ale ostatnio dotknął ja Kounde a w tym momencie Yamal byl na milimetrowym spalonym, po za tym cos długo ta linie rysowali
0
Jak sie niewykorzystuje sytuacji to tak jest, wcale zle nie gramy ale co z tego jak w dupe jest, trza podziękować tym co w kapustę strzelali w niezłych sytuacjach
0
Spalony bedzie niestety
2
Haha spalony xD
1
5 minut doliczyl sam bramkarz wiecej zabral
3
ahaha wcześniej Lewy za długie palce mial a dzisiaj Yamal za długa pięte xD
1
Nie moge na Balde patrzeć jaki on jest słaby to szok
1
I to pokazuje jakie te VARY to przekręty, raz sprawdzają a raz nie ;D
0
@BORO_12 to juz nawet o niego nie chodzi tylko ogolnie, te wypożyczenia I tak dalej a truskawka na torcie jest przedluzenie Christiansena ktory w ciągu roku zagra z 5 meczy :D a reszta sor
0
@RezerwowyWojtus dlatego jeśli chodzi o kontrakty to Ci co sie nimi zajmują nawet do tarcia chrzanu sie nie nadają
4
Milion kamer, moga se cofać zwalniać przyspieszać i nadal jest to samo i nie ważne czy to w meczach białych czy naszych, to jest niesamowite
0
@buglikos co to za gadanie o fenomenalnej Barcelony? Ty od białych jesteś? Zawsze tak sama narracja jak Real ma słabszy okres to pierdzielenie ze Barca jest fenomenalna
2
@FcPortoFan1999 nie no mieli jakis tam słupek parę interwencji bramkarza, no chyba troche ciezko sie gra drużynie która broni sie na 16 metrze calym zespolem
0
@FcPortoFan1999 robil co mogl ciezko grac przeciwko antyfutbolowi
0
@BorzyKrzys ale tak się dzieje juz w większości meczow nie ważne w jakiej lidze, kibica co chce sobie mecze oglądać to boli no jak mozna tak obrzydliwie stawiać autobusy, wiadomo każdy gra jak moze, ale ja osobiście takie drużyny z nastawieniem ze przez 89 minut stoją we własnym polu karnym i raz wyjdą z jakąś kontra to bym wy****
2
@BorzyKrzys to jest obrzydliwe a nie ze niedowiary
0
@BorzyKrzys ten mecz pokazuje jak obrzydliwie wyglada gra "autobusów" oczy bolą krwawią i nie wiem co jeszcze, jak najmniej takich zespołów powinno byc
0
@Vurt chyba ze ktos inny bedzie mial kontuzje to trzeba bedzie przedłużyć z nim kontrakt także przyda sie prawda
1
No ciekawe ile Barca bedzie musiała zapłacić zeby poszedł do nich :D
3
@VinDiesel dlatego przyspawanie go do ławki moze byc cos pomoglo
2
@regatta52 wspomnij o jego podaniach
0
@SinMistico bo on ze spalonych nie broni ;D
0
To jest niesamowite ze my z czwórka czasem i trójka sabotazystow w obronie jesteśmy w takim miejscu jakim jesteśmy haha