3

Trzeba sie pozbyć tego Balde jak najszybciej chlop ma ujemne iq totalnie

0

@barteq okej wybacz ;D

0

@Roobo wkręta za długiego mial

0

@Szalik a to wybacz nie widzialem blizej tego

0

@Derean jest tragiczny w obronie i w ataku i jest cały tragiczny pierwszy raz widzę zeby pilkarz Barcelony cofał się w rozwoju zamiast chociaz stać w miejscu

0

@Szalik Ale ostatni Kounde dotknął to o jakiej innej akcji mowisz?

0

@LukaszFan bramkarz więcej czasu zabrał niz ten doliczony a ile jeszcze var?

0

@barteq ale ostatnio dotknął ja Kounde a w tym momencie Yamal byl na milimetrowym spalonym, po za tym cos długo ta linie rysowali

0

Jak sie niewykorzystuje sytuacji to tak jest, wcale zle nie gramy ale co z tego jak w dupe jest, trza podziękować tym co w kapustę strzelali w niezłych sytuacjach

0

Spalony bedzie niestety

2

Haha spalony xD

1

5 minut doliczyl sam bramkarz wiecej zabral

3

ahaha wcześniej Lewy za długie palce mial a dzisiaj Yamal za długa pięte xD

1

Nie moge na Balde patrzeć jaki on jest słaby to szok

1

I to pokazuje jakie te VARY to przekręty, raz sprawdzają a raz nie ;D

0

@BORO_12 to juz nawet o niego nie chodzi tylko ogolnie, te wypożyczenia I tak dalej a truskawka na torcie jest przedluzenie Christiansena ktory w ciągu roku zagra z 5 meczy :D a reszta sor

0

@RezerwowyWojtus dlatego jeśli chodzi o kontrakty to Ci co sie nimi zajmują nawet do tarcia chrzanu sie nie nadają

4

Milion kamer, moga se cofać zwalniać przyspieszać i nadal jest to samo i nie ważne czy to w meczach białych czy naszych, to jest niesamowite

0

@buglikos co to za gadanie o fenomenalnej Barcelony? Ty od białych jesteś? Zawsze tak sama narracja jak Real ma słabszy okres to pierdzielenie ze Barca jest fenomenalna

2

@FcPortoFan1999 nie no mieli jakis tam słupek parę interwencji bramkarza, no chyba troche ciezko sie gra drużynie która broni sie na 16 metrze calym zespolem

0

@FcPortoFan1999 robil co mogl ciezko grac przeciwko antyfutbolowi

0

@BorzyKrzys ale tak się dzieje juz w większości meczow nie ważne w jakiej lidze, kibica co chce sobie mecze oglądać to boli no jak mozna tak obrzydliwie stawiać autobusy, wiadomo każdy gra jak moze, ale ja osobiście takie drużyny z nastawieniem ze przez 89 minut stoją we własnym polu karnym i raz wyjdą z jakąś kontra to bym wy****

2

@BorzyKrzys to jest obrzydliwe a nie ze niedowiary

0

@BorzyKrzys ten mecz pokazuje jak obrzydliwie wyglada gra "autobusów" oczy bolą krwawią i nie wiem co jeszcze, jak najmniej takich zespołów powinno byc

0

@Vurt chyba ze ktos inny bedzie mial kontuzje to trzeba bedzie przedłużyć z nim kontrakt także przyda sie prawda

1

No ciekawe ile Barca bedzie musiała zapłacić zeby poszedł do nich :D

3

@VinDiesel dlatego przyspawanie go do ławki moze byc cos pomoglo

2

@regatta52 wspomnij o jego podaniach

0

@SinMistico bo on ze spalonych nie broni ;D

0

To jest niesamowite ze my z czwórka czasem i trójka sabotazystow w obronie jesteśmy w takim miejscu jakim jesteśmy haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?