1

Top maldini podobno jest dobry haha

1

Bezjajeczny balde ile jeszcze bedziemy go oglądali Boże....

0

@norbi77 ja wiem ;D sie śmieje ze zara ludzie tak beda pisac

0

@macio_944 dobry zarcik

1

@norbi77 jak Ty mozesz mówić tak o Yamalu ;o on ma dopiero 18 lat xD

0

To niezły Maldini xD

2

Nienawidze takich dzbanów xD jeszcze sie kloci, chlop powinien wylecieć w 1 połowie ale z ryjem to pierwszy leci!

3

Chlop symuluje dostaje kartkę a prześcieradła z kibiców śpiewają negreira xD

0

Dzban Marcao moglby wylecieć pajac

6

Jaki ten Liverpool jest bezjajeczny to szok

0

@Messi1992 no nieźle chłopa odkleiło xD w nic nieznaczacej sytuacji takie cos

2

@_Synapsy_ spoko ze my dobrze gramy w lidze mistrzów xD

1

Nie moge juz tego słuchać ze to jest jeden mecz na 380, ale dlaczego jakas druzyna ma tracić atut własnego boiska bo im kaza grac gdzie indziej no masakra

0

@adi7adi8 dramatyczne to sa te 2 druzyny

0

@kuz A co takiego zrobili?

0

@Hosh no tak tak, oczy czasami krwawią jak biega tyle milionów po boisku przez półtora godziny a oni nie potrafią dobrej akcji skleic

0

Remisy w tej dyscyplinie powinny byc za 0 pkt, nie zapraszam do dyskusji

1

Ale oczy krwawią na partidazo Az Jaga

0

Ale cienki ten bramkarz milanu

0

@damianex10 a teraz na odwrót :D

0

Bez jaj ze tu Pedri wejdzie xD

1

@MichuZ44 napisal prawdę ale jednocześnie reszta jest taka sama ;)

0

@Sulimo co by nie zrobil Yamal zawsze beda go bronic :D nieźle próby na tle amatorów, brawo yamal świetnie ze próbujesz!

0

@Barceloniarz987 Araujo mastermind

2

Yamal zdecydowanie idzie na rekord strat w sezonie

0

@AduŚ07 to nic nie da, a i tak beda go bronic: D

0

@tbas Nawet on wspomnial o karnych to jest nie pojęte :D

0

Dlaczego drugiej żółtej nie doatanie xD

0

@Barceloniarz987 frajerzy bo co? Graja jak równy z równym i przedewszystkim graja do przodu a nie jak 90% druzyn tej śmiesznej ligi w 11 na 20 metrze swojej połowie

0

@Dankho94isback no to nieźle przebojowy ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?