Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Top maldini podobno jest dobry haha
1
Bezjajeczny balde ile jeszcze bedziemy go oglądali Boże....
0
@norbi77 ja wiem ;D sie śmieje ze zara ludzie tak beda pisac
0
@macio_944 dobry zarcik
1
@norbi77 jak Ty mozesz mówić tak o Yamalu ;o on ma dopiero 18 lat xD
0
To niezły Maldini xD
2
Nienawidze takich dzbanów xD jeszcze sie kloci, chlop powinien wylecieć w 1 połowie ale z ryjem to pierwszy leci!
3
Chlop symuluje dostaje kartkę a prześcieradła z kibiców śpiewają negreira xD
0
Dzban Marcao moglby wylecieć pajac
6
Jaki ten Liverpool jest bezjajeczny to szok
0
@Messi1992 no nieźle chłopa odkleiło xD w nic nieznaczacej sytuacji takie cos
2
@_Synapsy_ spoko ze my dobrze gramy w lidze mistrzów xD
1
Nie moge juz tego słuchać ze to jest jeden mecz na 380, ale dlaczego jakas druzyna ma tracić atut własnego boiska bo im kaza grac gdzie indziej no masakra
0
@adi7adi8 dramatyczne to sa te 2 druzyny
0
@kuz A co takiego zrobili?
0
@Hosh no tak tak, oczy czasami krwawią jak biega tyle milionów po boisku przez półtora godziny a oni nie potrafią dobrej akcji skleic
0
Remisy w tej dyscyplinie powinny byc za 0 pkt, nie zapraszam do dyskusji
1
Ale oczy krwawią na partidazo Az Jaga
0
Ale cienki ten bramkarz milanu
0
@damianex10 a teraz na odwrót :D
0
Bez jaj ze tu Pedri wejdzie xD
1
@MichuZ44 napisal prawdę ale jednocześnie reszta jest taka sama ;)
0
@Sulimo co by nie zrobil Yamal zawsze beda go bronic :D nieźle próby na tle amatorów, brawo yamal świetnie ze próbujesz!
0
@Barceloniarz987 Araujo mastermind
2
Yamal zdecydowanie idzie na rekord strat w sezonie
0
@AduŚ07 to nic nie da, a i tak beda go bronic: D
0
@tbas Nawet on wspomnial o karnych to jest nie pojęte :D
0
Dlaczego drugiej żółtej nie doatanie xD
0
@Barceloniarz987 frajerzy bo co? Graja jak równy z równym i przedewszystkim graja do przodu a nie jak 90% druzyn tej śmiesznej ligi w 11 na 20 metrze swojej połowie
0
@Dankho94isback no to nieźle przebojowy ;D