Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kanver_ nie dawno cos podobnego napisałem to mi odpowiedzieli co z tego jak 107 bedzie asysta ;)
0
Niesamowicie mnie te krótkie rogi denerwują, toć tracą realna szanse na bramkę tymi krótkimi gównami, powinni miec zakaz podawania z tego rogu.
0
@Gacu95 cos sie zmieniło?
1
@Barceloniarz987 spokojnie zara Ci ktos napisze ze 30 razy straci a za 31 bedzie asysta i bedzie git
0
Na tych rogach to Flick powinien wprowadzić zakaz na odległość ze 30 metrów od pilki
0
Tylko Barceloja potrafi zrobic takiego spalonego po różnym tylko oni
1
10 minuta Yamal z 5 strat cos pięknego :D
2
Nie no trza jakas rewolucję z tym czasem w piłce zrobic, chlop doliczyl 3 minuty sam bramkarz zabrał wiecej tego czasu
1
@MOLESTA i sedzia stoi 2 metry obok widzi ze te prześcieradło wbija sie w Hallanda ten go odepchnął to gwizdnal faul xD
1
@blakkudium ale jak cos to nadal niecelny
1
@blakkudium ciekawe czy bedzie na rmtv
0
Nie oglądałem meczu ale mogłby ktos strescić ten cytat który jest marka i przebija wszystko dlatego w świecie piłki Real jest strasznie pchany przez media "Real przegral ale pokazal twarz i będzie tylko lepiej" ??
0
@Kimi88 halo halo realmadrid tv tylko w Hiszpani jest xd
0
@buglikos Guardiola jest zwolennikiem krótkich kontraktów tymczasem... xD
4
@szymonekk za szybko przygwiazdorzyl, zaczyna sie machanie łapami i dosyć często jak straci piłkę to ma wywalone w powrot
3
@Cules69 ale Cie zrugaja zara ze smiesz tak mówić o Yamalu on ma dopiero 18 lat!!! XD
18
A potem taki Tchouameni sobie dostanie w rękę i wtedy 12 pkt juz nie dziala :D co za patalachy
0
Jeszcze chyba sie kreci ze takie dyrdymały opowiada
4
Ch*ja grasz 11 na 11, ch*ja grasz 10 na 11, ch*ja grasz 9 na 11 i tak wina sędziego.
0
@Ziperro A czym Cie wkurzał?
0
@Dankho94isback grube słowa do madrycioka :D
14
Wyskakiwanie z ryjem i jakimis obraźliwymi słowami z automatu powinny byc kartki i czy to jest gracz Barcy czy madryciakow koniec kropka. A druga sprawa Hiszpanscy sędziowie i tak sa słabi!
0
@ali3gator czy mogl cos zrobic przy bramkach? No bez jaj
1
@Katalonik97 Dac Mu barcelone na 50 metrze i wchodzi jak w maselko
5
Czekamy na RMTV na 2 karne i 3 czerwone dla celty!!!!
0
@tomek8756 ktos powie ze nic z tego niema ale taka prawda graja jednego zawodnika mniej a to wyglada jakby celta tak grala
3
@norbi77 ktos progres ktos regres niestety: |
0
@malypuzon jak cos to nie pracuje w pressingu
0
@KamQiX on zbija śmietankę po Martino
2
@Antimadridista_WR bez kitu xD chlop caly mecz praktycznie przeszedł