0

I ten Gerard podsumował swoje umiejętności, bo on taki bedzie zawsze fajtlapa tylko zakrywa go kilka dobrych interwencji.

0

Won z tym Casado jaknajpredzej co za parodysta

0

Czai sie czai sie z dryblingiem zeby potem z piętki jebnac za pole gry kozak

0

@robsesh w Barcelonie wystarczy miec kontuzje zeby przedłużyli

0

@LeoMessiiBarcaPepa tego nikt nie widzi ze wlasnie stracił jakas dynamikę ;D

0

@Kozinho. Toć to taki sam tartak xD ewentualnie za Getafe każdy inny

0

Yamal chyba tiktoczka nie nagrał przed meczem bo cos cienki jest

0

@Chada Jest słaby i to raczej sie nie zmieni i często cos zlego lubi robic w meczach wiec Adriano jest ciekawy co dziś wylosujemy

1

@kamilop Cubarsi to po prostu stanął w miejscu ale Balde xD cofa sie w rozwoju z każdym meczem

0

@Gaucho Co mu szamani zrobili ze tak mowi

3

Halo halo gdzie sa jakies materiały w szanowanej i obiektywnej RealmadridTV po superpucharze? HALO co to sie stanelo

1

@Faro To prawda, ciężko sie oglada inne mecze w tej lidze.

1

@Ghandi Tymczasem czas efektywny w tej dyscyplinie : widzisz mnie?

5

Ale Albacete dzisiaj zaplaci rachunek!

1

@jakub1906 Ja to mam nadzieje ze Cancelo nie ważne w jakiej formie ale wygryzie Balde na dłuższy czas i chlop sobie przemyśli swoją gre bo on sie cofa w rozwoju, jest słaby z tyłu i jest słaby z przodu

18

To sa jakies jaja xD niech ten spalony bedzie jak jest, niech sie wezmą za ręce w polu karnym i czasie w tej nudnej piłce nożnej!!!

0

@Encore cos pięknego zeby każdy byl taki nagrzany!

2

@macio_944 o bosze kiedyś to sie oglądało!

1

@directedbyfcb tak samo nie przesadzaj "gdyby" nie Araujo xD znowu byłby zamieszany w strate bramki no ale ze ten Careras kopnąć nie umial to sie upieklo

1

@LjakRoberciik Ja na odwrót przyznam ze chciałem zeby sie go pozbyli, no ale zamknął mi japę

2

@D10SLEO chlop jeszcze nie dawno pachołka by nie przedryblował a tera od niego skład jest ustalany ;D

2

@ShawnC i zapomniałem dodać ze bez Araujo ;D

0

@Damiano095 ale te zdanie i nie ważne w jakim kontekście, no jak chlop moze powiedzieć ze mogli spokojnie wygrać czyli jakby im sie chciało to by wygrali, ale im sie nie chciało? Czy jak?

2

@europejczyk a no to jezeli tak bylo to wszystko w porządku, wiec pewnie niemaja czego skleic, no trudno trza czekac do następnego meczu

0

@Damiano095 np. To "Mogliśmy ten mecz spokojnie wygrać."

2

Halo halo gdzie jest real madryt tv co sie stało z tą szanowana i obiektywna telewizja, ktos mi powie?

0

@Who_you_mam chyba chcial zagrać na nerwach Buenie xD

3

Ten chlop na innym meczu byl chyba, ale moze i racja "gdyby nam sie chciało to byśmy wygrali ale akurat wczoraj im sie nie chcialo"

2

@maroon bardzo malo brakło do tego błędu oj bardzo xD

0

@BARCA1899Messi nie no w Realmadyt tv nie bedzie nic o sedziowaniu bo niemaja czego skleic, bedzie negreira tylko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?