Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I ten Gerard podsumował swoje umiejętności, bo on taki bedzie zawsze fajtlapa tylko zakrywa go kilka dobrych interwencji.
0
Won z tym Casado jaknajpredzej co za parodysta
0
Czai sie czai sie z dryblingiem zeby potem z piętki jebnac za pole gry kozak
0
@robsesh w Barcelonie wystarczy miec kontuzje zeby przedłużyli
0
@LeoMessiiBarcaPepa tego nikt nie widzi ze wlasnie stracił jakas dynamikę ;D
0
@Kozinho. Toć to taki sam tartak xD ewentualnie za Getafe każdy inny
0
Yamal chyba tiktoczka nie nagrał przed meczem bo cos cienki jest
0
@Chada Jest słaby i to raczej sie nie zmieni i często cos zlego lubi robic w meczach wiec Adriano jest ciekawy co dziś wylosujemy
1
@kamilop Cubarsi to po prostu stanął w miejscu ale Balde xD cofa sie w rozwoju z każdym meczem
0
@Gaucho Co mu szamani zrobili ze tak mowi
3
Halo halo gdzie sa jakies materiały w szanowanej i obiektywnej RealmadridTV po superpucharze? HALO co to sie stanelo
1
@Faro To prawda, ciężko sie oglada inne mecze w tej lidze.
1
@Ghandi Tymczasem czas efektywny w tej dyscyplinie : widzisz mnie?
5
Ale Albacete dzisiaj zaplaci rachunek!
1
@jakub1906 Ja to mam nadzieje ze Cancelo nie ważne w jakiej formie ale wygryzie Balde na dłuższy czas i chlop sobie przemyśli swoją gre bo on sie cofa w rozwoju, jest słaby z tyłu i jest słaby z przodu
18
To sa jakies jaja xD niech ten spalony bedzie jak jest, niech sie wezmą za ręce w polu karnym i czasie w tej nudnej piłce nożnej!!!
0
@Encore cos pięknego zeby każdy byl taki nagrzany!
2
@macio_944 o bosze kiedyś to sie oglądało!
1
@directedbyfcb tak samo nie przesadzaj "gdyby" nie Araujo xD znowu byłby zamieszany w strate bramki no ale ze ten Careras kopnąć nie umial to sie upieklo
1
@LjakRoberciik Ja na odwrót przyznam ze chciałem zeby sie go pozbyli, no ale zamknął mi japę
2
@D10SLEO chlop jeszcze nie dawno pachołka by nie przedryblował a tera od niego skład jest ustalany ;D
2
@ShawnC i zapomniałem dodać ze bez Araujo ;D
0
@Damiano095 ale te zdanie i nie ważne w jakim kontekście, no jak chlop moze powiedzieć ze mogli spokojnie wygrać czyli jakby im sie chciało to by wygrali, ale im sie nie chciało? Czy jak?
2
@europejczyk a no to jezeli tak bylo to wszystko w porządku, wiec pewnie niemaja czego skleic, no trudno trza czekac do następnego meczu
0
@Damiano095 np. To "Mogliśmy ten mecz spokojnie wygrać."
2
Halo halo gdzie jest real madryt tv co sie stało z tą szanowana i obiektywna telewizja, ktos mi powie?
0
@Who_you_mam chyba chcial zagrać na nerwach Buenie xD
3
Ten chlop na innym meczu byl chyba, ale moze i racja "gdyby nam sie chciało to byśmy wygrali ale akurat wczoraj im sie nie chcialo"
2
@maroon bardzo malo brakło do tego błędu oj bardzo xD
0
@BARCA1899Messi nie no w Realmadyt tv nie bedzie nic o sedziowaniu bo niemaja czego skleic, bedzie negreira tylko