Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem pokazal przy kontrze ze to maluch a nie F1
0
@Rafalloxfcb a to juz zależy od Negreiry trzeba poczekać trochę
0
@Korsain dzisiaj nie maja nad czym pracować także nie czekaj. Negreira jutro będzie tylko
2
Musi byc jakas rewolucja z tym czasem w tej piłce bo to jest nie pojęte, w większości meczach, rzekłbym ze nawet 80% (wyliczony ze wzoruj Hajty) te doliczone czasy to sędziowie interpretują na swój sposób, padła bramka rozumiem przedłuża jeszcze, ale nikt nie patrzy na to ze bramkarze czasami w doliczonym wykonują piątkę przez minute wtedy nie patrza na to wcale
0
Dziwnym trafem Śmietankowi nie mowia nic o sedziowaniu xD ale to pewnie cisza przed jutrzejszą burza w real madryt tv
0
@Derpowsky no zgadzam sie ale akurat w sytuacji z "nakladka" chyba 2 nogi byly chyba ze ślepy byłem;D
0
@MateS ta i prawie byl zamieszany w strate bramki xD
0
Nie no spoko ze sobie puchar podnosi ale jego nie powinno byc w tym klubie i każdy by zapomnial i tyle
0
@Borneo nie no bez jaj xD
0
@BorzyKrzys nie wiem co zrobił w 1 połowie ale w oglądałem druga i zagrał tragicznie i te kartki zaczęły sie od niego
1
Ogolnie w strzal tego "Cacerasa" oczywiscie byl zamieszany nasz wielki grajek szef totalny ARAUJO
0
@Wojtelele17 no tragedia jeszcze sam sie wypchnął na ta prawa strone
4
Nie rozumiem Rashforda przy tej kontrze zamiast odrazu sprintem zapier**** to by jakos ta piłkę w srodek zabrał to zrobił to co zrobił....
1
Chłopy Mekambe ściągnęli i w sumie w parę minut zrobil wiecej niz ktokolwiek inny xD
0
Kartka Pedriego po stracie Yamala karta de jonga po stracie Yamala czy on cos zrobil w 1 połowie? Bo oglądam druga i jest tak slaby ze szok
1
I jak ludzie mają traktować ten klub poważnie? XD
6
@CurryTheGoat30 Oby zagrał połamie sie bardziej i Real bedzie płakał do konca sezonu :)
0
@bartulek98 No niestety jezeli nie bedzie zatrzymywania czasu to zawsze bedzie tak to wyglądało bo inaczej nic innego nie wymyśla :D
0
@Krzywy95 i tak wygląda pilka dzisiaj, " dobrze sie bronia" super futbol xD
1
Szybko poważna druzyna
29
Zauważcie ile minut w trakcie meczu zabieraja bramkarze te ich trzymanie + wykonywanie piątek to jest niepojęte wiec nic dziwnego ze efektywny czas wyglada jak wyglada.
0
Ale Partidazo dziś bylo Crystal Pałace Aston Villa zapraszam do powtorek
0
@Szmulek i te przekładanie 39 razy
1
@esem91 Negreira a co?
0
@ACMaldini3 nie przesadzaj jedna zyebal.
28
Ja bym mu kontrakt przedłużył, zasluzyl
1
@LOPEZ16 nie mów tak bo zara zleca sie obroncy dzamala!
6
@dallas123 Co to za przykład mecze realu? Tam pepe trzymał chłopa za rękę i dali im karnego
0
@cules100pro ok
0
@Katalończyk 99 Nic nie jest zlego jezeli masz jakies pieniądze, a sami wiemy jak u nas to wyglada, zara Ter Stegena wypożyczymy tak ze to my bedziemy mu placic i tak a dla Yamala bedzie trzeba dać podwyżkę, a potem przyjdzie okno transferowe gdzie trzeba wzmocnić drużynę to niema nigdy pieniedzy + te śmieszne dlugi