0

@Filipem pokazal przy kontrze ze to maluch a nie F1

0

@Rafalloxfcb a to juz zależy od Negreiry trzeba poczekać trochę

0

@Korsain dzisiaj nie maja nad czym pracować także nie czekaj. Negreira jutro będzie tylko

2

Musi byc jakas rewolucja z tym czasem w tej piłce bo to jest nie pojęte, w większości meczach, rzekłbym ze nawet 80% (wyliczony ze wzoruj Hajty) te doliczone czasy to sędziowie interpretują na swój sposób, padła bramka rozumiem przedłuża jeszcze, ale nikt nie patrzy na to ze bramkarze czasami w doliczonym wykonują piątkę przez minute wtedy nie patrza na to wcale

0

Dziwnym trafem Śmietankowi nie mowia nic o sedziowaniu xD ale to pewnie cisza przed jutrzejszą burza w real madryt tv

0

@Derpowsky no zgadzam sie ale akurat w sytuacji z "nakladka" chyba 2 nogi byly chyba ze ślepy byłem;D

0

@MateS ta i prawie byl zamieszany w strate bramki xD

0

Nie no spoko ze sobie puchar podnosi ale jego nie powinno byc w tym klubie i każdy by zapomnial i tyle

0

@Borneo nie no bez jaj xD

0

@BorzyKrzys nie wiem co zrobił w 1 połowie ale w oglądałem druga i zagrał tragicznie i te kartki zaczęły sie od niego

1

Ogolnie w strzal tego "Cacerasa" oczywiscie byl zamieszany nasz wielki grajek szef totalny ARAUJO

0

@Wojtelele17 no tragedia jeszcze sam sie wypchnął na ta prawa strone

4

Nie rozumiem Rashforda przy tej kontrze zamiast odrazu sprintem zapier**** to by jakos ta piłkę w srodek zabrał to zrobił to co zrobił....

1

Chłopy Mekambe ściągnęli i w sumie w parę minut zrobil wiecej niz ktokolwiek inny xD

0

Kartka Pedriego po stracie Yamala karta de jonga po stracie Yamala czy on cos zrobil w 1 połowie? Bo oglądam druga i jest tak slaby ze szok

1

I jak ludzie mają traktować ten klub poważnie? XD

6

@CurryTheGoat30 Oby zagrał połamie sie bardziej i Real bedzie płakał do konca sezonu :)

0

@bartulek98 No niestety jezeli nie bedzie zatrzymywania czasu to zawsze bedzie tak to wyglądało bo inaczej nic innego nie wymyśla :D

0

@Krzywy95 i tak wygląda pilka dzisiaj, " dobrze sie bronia" super futbol xD

1

Szybko poważna druzyna

29

Zauważcie ile minut w trakcie meczu zabieraja bramkarze te ich trzymanie + wykonywanie piątek to jest niepojęte wiec nic dziwnego ze efektywny czas wyglada jak wyglada.

0

Ale Partidazo dziś bylo Crystal Pałace Aston Villa zapraszam do powtorek

0

@Szmulek i te przekładanie 39 razy

1

@esem91 Negreira a co?

0

@ACMaldini3 nie przesadzaj jedna zyebal.

28

Ja bym mu kontrakt przedłużył, zasluzyl

1

@LOPEZ16 nie mów tak bo zara zleca sie obroncy dzamala!

6

@dallas123 Co to za przykład mecze realu? Tam pepe trzymał chłopa za rękę i dali im karnego

0

0

@Katalończyk 99 Nic nie jest zlego jezeli masz jakies pieniądze, a sami wiemy jak u nas to wyglada, zara Ter Stegena wypożyczymy tak ze to my bedziemy mu placic i tak a dla Yamala bedzie trzeba dać podwyżkę, a potem przyjdzie okno transferowe gdzie trzeba wzmocnić drużynę to niema nigdy pieniedzy + te śmieszne dlugi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?