Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herbert kilkanaście? Chyba kilkadziesiąt xD
0
Haha szklanka znowu to samo i mamy opierać zespol na jakichś zawodnikach jak oni zagrają miesiąc a potem 2 na SORZE
0
@Siedlec666 jak ma ogarnąć z takimi piłkarzami?
1
Hahaha jeszcze pretensje do Raphinhi mial hahaha no nie wierze
0
Balde widzę nadal trzyma poziom z meczu na mecz co raz gorszy
0
Fermin 1-2 sytuacje na mecz i tak wyglądają jego mecze ;D nic więcej nie da
2
Boże w końcu nie ma tego Cubarsiego!!!!
1
Biali to sa niesamowici po każdej porażce jak szczury do szatni nikt sie nie wypowie, wygrali z Monako które nieoszukujmy sie jest słabe na maxa i urósł
0
Nie no ładny mem z tego monako xD mniejszy wstyd byłby jakby nie wychodzili do tego meczu
1
Obstawiłem over w meczu Psg a to jedyny mecz w którym niema bramek xD
0
Jak tam nowy Messi w monako?
0
Wspaniałe te Monaco jest
4
To niezły ten fati xD
6
Cofający sie w rozwoju chlop mowi cos o zwiększeniu poziomu dobre;D
1
@Dankho94isback jest ogólnie bardzo dobrym piłkarzem ale za parę lat straci na szybkości i bedzie niemiłe zaskoczenie ;D
3
Ja pidi zarząd mem doslownie! Najlepiej by bylo jakbyśmy jeszcze zapłacili Gironie kilka milionów za to ze go wzięła
0
@Bilon87 no chyba trzeba sie czyms cieszyć skoro bylo -5 w Barcelonie a tera nagle -1 u bialych
2
Klub mem jeśli chodzi o transfery czy wypożyczenia ;D
0
@Odcinkowy dlatego jak sie Flickowi dupa wczoraj paliła to go wpuścił xD masakra
0
Oby Sociedad ;s
0
@APTAPT Nie no z tą liga mistrzów to nie przesadzaj :D
0
@robsesh on ma wiele sytuacji gdzie nie potrafi porządnie piłki wybić, ale za to potrafi kreować sytuację dla przeciwników
1
@Frimpong No tak niech głaskają dalej sedziow ;D
0
@Marusek zw co Cubarsi robi?
0
@July_6_BcN proszę Cię z Cubarsim to sobie mozemy
1
Flick to chyba chcial sie wybielić tym wejściem roonego, dupa sie pali to go wpuścił, gratulacje dla Cubarsiego połowa bramek wpuszczonych to jego dzieło a on nadal gra, o Balde nie wspomnę bo chlop cofnął sie w rozwoju i to dosłownie, dzisiaj niemieli prawa wygrać.
0
@Sapos93 bo tiktota trzeba nagrc
0
@FCB24 pewnie smutno dla Flicka bedzie jak odejdzie ;D
0
Hahaha cubarei niezły mem
0
Wstydu niema ten Yamal, podszedł i od niechcenia se kopnak