0

@Herbert kilkanaście? Chyba kilkadziesiąt xD

0

Haha szklanka znowu to samo i mamy opierać zespol na jakichś zawodnikach jak oni zagrają miesiąc a potem 2 na SORZE

0

@Siedlec666 jak ma ogarnąć z takimi piłkarzami?

1

Hahaha jeszcze pretensje do Raphinhi mial hahaha no nie wierze

0

Balde widzę nadal trzyma poziom z meczu na mecz co raz gorszy

0

Fermin 1-2 sytuacje na mecz i tak wyglądają jego mecze ;D nic więcej nie da

2

Boże w końcu nie ma tego Cubarsiego!!!!

1

Biali to sa niesamowici po każdej porażce jak szczury do szatni nikt sie nie wypowie, wygrali z Monako które nieoszukujmy sie jest słabe na maxa i urósł

0

Nie no ładny mem z tego monako xD mniejszy wstyd byłby jakby nie wychodzili do tego meczu

1

Obstawiłem over w meczu Psg a to jedyny mecz w którym niema bramek xD

0

Jak tam nowy Messi w monako?

0

Wspaniałe te Monaco jest

4

To niezły ten fati xD

6

Cofający sie w rozwoju chlop mowi cos o zwiększeniu poziomu dobre;D

1

@Dankho94isback jest ogólnie bardzo dobrym piłkarzem ale za parę lat straci na szybkości i bedzie niemiłe zaskoczenie ;D

3

Ja pidi zarząd mem doslownie! Najlepiej by bylo jakbyśmy jeszcze zapłacili Gironie kilka milionów za to ze go wzięła

0

@Bilon87 no chyba trzeba sie czyms cieszyć skoro bylo -5 w Barcelonie a tera nagle -1 u bialych

2

Klub mem jeśli chodzi o transfery czy wypożyczenia ;D

0

@Odcinkowy dlatego jak sie Flickowi dupa wczoraj paliła to go wpuścił xD masakra

0

Oby Sociedad ;s

0

@APTAPT Nie no z tą liga mistrzów to nie przesadzaj :D

0

@robsesh on ma wiele sytuacji gdzie nie potrafi porządnie piłki wybić, ale za to potrafi kreować sytuację dla przeciwników

1

@Frimpong No tak niech głaskają dalej sedziow ;D

0

@Marusek zw co Cubarsi robi?

0

@July_6_BcN proszę Cię z Cubarsim to sobie mozemy

1

Flick to chyba chcial sie wybielić tym wejściem roonego, dupa sie pali to go wpuścił, gratulacje dla Cubarsiego połowa bramek wpuszczonych to jego dzieło a on nadal gra, o Balde nie wspomnę bo chlop cofnął sie w rozwoju i to dosłownie, dzisiaj niemieli prawa wygrać.

0

@Sapos93 bo tiktota trzeba nagrc

0

@FCB24 pewnie smutno dla Flicka bedzie jak odejdzie ;D

0

Hahaha cubarei niezły mem

0

Wstydu niema ten Yamal, podszedł i od niechcenia se kopnak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?