1

@AdrianFCB10 ostatnio go chwalili xD choć nie wiem za co wiec cichooo

0

Wstretni jesteśmy i tyle

0

Oczywiście ferran w szoku ze mogl dostać takie podanie to albo zdziwiony albo sie wyje*** na murawe

0

Podsumowanie naszej gry obronnej w tym sezonie xD

0

@barcanawieki ja to czuje ze Kounde bedzie potrzebował z 12 godzin zeby sie odkręcić ale obym sie mylil

1

Problemy problemami skoro odważył sie powiedzieć ze potrzebuje pomocy to teraz czas sie odważy na odejście z klubu.

1

Palmer przekot z 2 metrów na pusta nad bramka ;D

1

Nie wierze ze takie cos wpadło xd

3

Chlop zeby nie bylo niedoliczyl nic, a w drugiej Jak jeb** z grubej to 15 min dolozy

2

Jak cos to liga Negreiry

0

Valencio musisz!

0

Rzygac sie chce patrząc jak graja takie druzyny, a niestety jest ich wiecej. Przyjechac i stać na 20 metrze i tylko czekać na kontrę.

0

Moze teraz ta żałosna Mallorca wyjdzie troche wyżej bo rzygac sie chce jak takie zespoły przyjeżdżają zeby w 11 stać na 20-30 metrze swojej polowy ;D

0

Ależ Yamal dzisiaj partidazo huhu

0

Świetna połowa Yamala dlatego Roony niech sie tam nawet nie podnosi z ławki jak cos

0

@michal26 Co z tego, jako materiał poglądowy sie nadaje

2

Juz mamy pierwsza sytuacje do rzetelnej i neutralnej telewizji RealmadrytTV

0

Poki co Yamal se nie radzi z chłopem to trza poudawac troche ;D

0

@partymaker cała obrona jest do wymiany chociaz jedyny pozytyw to Eric wiec mówienie kto kogo bardziej przebija jest śmieszne

0

@tomasthc w 60 minucie to bedziemy płakać dlaczego roony niewchodzi na boisko xD

0

Nie no z tym 70 milionów za Kounde to ładnie odlecieli xD wszyscy dobrze wiedza jak Barca umie w transfery haha dadzą z 10 + 50 za jakąś złota piłkę i tak to by sie kręciło oczywiscie w ratach na kilka lat.

3

@Bernard777 przynajmniej bedzie wymówka jak nie wygra nigdy tej ligi

2

Trzeba przedłużyć mu kontakt obowiązkowo

1

Chciałbym zeby po każdym meczu czy to trener czy zawodnik podsumowali tych pajaców co siedziuje i tak sie nigdy to nie zmieni i tak ale no ile mozna oglądać takie rzeczy.

3

Jak to możliwe ze on az 9 minut doliczyl hahahaha

0

I tak bedzie zawsze dopóki te lajzy sędziowie nie będę karać żółtymi za symulki

1

@Kamilos84 i to jeszcze w niego xD

1

Haha jaki amator xD

1

Łysy z rayo ladnie dziś sabotuje gre

1

@Kapitan hawk 76 mekambe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?