Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdrianFCB10 ostatnio go chwalili xD choć nie wiem za co wiec cichooo
0
Wstretni jesteśmy i tyle
0
Oczywiście ferran w szoku ze mogl dostać takie podanie to albo zdziwiony albo sie wyje*** na murawe
0
Podsumowanie naszej gry obronnej w tym sezonie xD
0
@barcanawieki ja to czuje ze Kounde bedzie potrzebował z 12 godzin zeby sie odkręcić ale obym sie mylil
1
Problemy problemami skoro odważył sie powiedzieć ze potrzebuje pomocy to teraz czas sie odważy na odejście z klubu.
1
Palmer przekot z 2 metrów na pusta nad bramka ;D
1
Nie wierze ze takie cos wpadło xd
3
Chlop zeby nie bylo niedoliczyl nic, a w drugiej Jak jeb** z grubej to 15 min dolozy
2
Jak cos to liga Negreiry
0
Valencio musisz!
0
Rzygac sie chce patrząc jak graja takie druzyny, a niestety jest ich wiecej. Przyjechac i stać na 20 metrze i tylko czekać na kontrę.
0
Moze teraz ta żałosna Mallorca wyjdzie troche wyżej bo rzygac sie chce jak takie zespoły przyjeżdżają zeby w 11 stać na 20-30 metrze swojej polowy ;D
0
Ależ Yamal dzisiaj partidazo huhu
0
Świetna połowa Yamala dlatego Roony niech sie tam nawet nie podnosi z ławki jak cos
0
@michal26 Co z tego, jako materiał poglądowy sie nadaje
2
Juz mamy pierwsza sytuacje do rzetelnej i neutralnej telewizji RealmadrytTV
0
Poki co Yamal se nie radzi z chłopem to trza poudawac troche ;D
0
@partymaker cała obrona jest do wymiany chociaz jedyny pozytyw to Eric wiec mówienie kto kogo bardziej przebija jest śmieszne
0
@tomasthc w 60 minucie to bedziemy płakać dlaczego roony niewchodzi na boisko xD
0
Nie no z tym 70 milionów za Kounde to ładnie odlecieli xD wszyscy dobrze wiedza jak Barca umie w transfery haha dadzą z 10 + 50 za jakąś złota piłkę i tak to by sie kręciło oczywiscie w ratach na kilka lat.
3
@Bernard777 przynajmniej bedzie wymówka jak nie wygra nigdy tej ligi
2
Trzeba przedłużyć mu kontakt obowiązkowo
1
Chciałbym zeby po każdym meczu czy to trener czy zawodnik podsumowali tych pajaców co siedziuje i tak sie nigdy to nie zmieni i tak ale no ile mozna oglądać takie rzeczy.
3
Jak to możliwe ze on az 9 minut doliczyl hahahaha
0
I tak bedzie zawsze dopóki te lajzy sędziowie nie będę karać żółtymi za symulki
1
@Kamilos84 i to jeszcze w niego xD
1
Haha jaki amator xD
1
Łysy z rayo ladnie dziś sabotuje gre
1
@Kapitan hawk 76 mekambe