3

Flick niech sie uczy jak rotować zawodnikami ;)

8

Ale sie ciezko De Jonga ogląda, nie doz ze 3 godziny trzyma ta pilka to i tak poda do najbliższego, 0 jakiegoś ryzyka masakiera

4

@ProMILs na Olmo akurat niema co liczyć bo u niego to każdy dzień walki, chlop moze wstac z kontuzja

0

Oho zaczyna sie Real Madrid TV już szuka!!!

0

@Pedri16Future interwencję w miejscu to nie jest dobry wystep

1

@Frimpong ogony xD to nawet ogonem nie mozna nazwac

1

Kolejne splunięcie w twarz dla piłkarza co wchodzi i piłki nie dotknie

4

Ktos napisze cos o grze Fermina czy tylko olmo jest taki cienki?

0

@Seledynowy a wybacz, kłania mi sie czytanie ze zrozumieniem :D

0

@Virusk3 szkoda ze nie umieją ani jednego ani drugiego xX

0

@Seledynowy w jakim meczu w miarę dobra?

2

@viscaelbarca1998_ ale dzisiaj jego interwencję w miejscu nie pomagają :D zresztą jak w wielu meczach

0

Ciezko sie patrzy na ta Barcelonę, Flick dalej niech idzie po swoją wysoka obrone, a Wojtek milionowa interwencja w miejscu

0

Rozkładający ręce Araujo po zagraniu długiej piłki xD wyżej muszą grac haha

0

Gdxie to zapisać xD karnego nam takiego dali!!!!

0

Przypominam ze chlop za identyczny faul taktyczny Z Rayo dostal kareteczke

0

@Pablozeusz wejdzie w 2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlaczego Real madrid TV jeszcze nie zrobił materiału z dzisiejszego meczu?

0

Sesko kozak zmiana ;D

0

@Encore chciałem to samo napisać xD to jest nie pojete

3

Co razilo w tym meczu, na siłę podawali do Yamala zeby cos robil jak swego czasu do Messiego to pokazuje ze ta druzyna na ten moment to jakis zart.

0

Wojtuś próbuję sie dostosować do naszej gry obroncow

1

Olmo niech nie przesadza bo zara cos zerwie

0

@Traba727 Dokładnie, taki Vini szczeka średnio 10 razy na mecz a kartka raz na sezon za gadki

0

Wracamy do bycia klub mem :D

2

@norbi77 yamal jest fatalny od początku sezonu a i tak beda go bronic bo wiek bo po kontuzji bo caly czas gra, na ten moment jesteśmy średniakami i koniec kropka

1

I nadal to samo gowno konsekwetnie grane a chlop bedzie mówił ze wierzy w ten sklad

0

@4drian0 toć materace wygrali

0

Ja pidi nasza ławka wzbudza szacunek ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?