Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Flick niech sie uczy jak rotować zawodnikami ;)
8
Ale sie ciezko De Jonga ogląda, nie doz ze 3 godziny trzyma ta pilka to i tak poda do najbliższego, 0 jakiegoś ryzyka masakiera
4
@ProMILs na Olmo akurat niema co liczyć bo u niego to każdy dzień walki, chlop moze wstac z kontuzja
0
Oho zaczyna sie Real Madrid TV już szuka!!!
0
@Pedri16Future interwencję w miejscu to nie jest dobry wystep
1
@Frimpong ogony xD to nawet ogonem nie mozna nazwac
1
Kolejne splunięcie w twarz dla piłkarza co wchodzi i piłki nie dotknie
4
Ktos napisze cos o grze Fermina czy tylko olmo jest taki cienki?
0
@Seledynowy a wybacz, kłania mi sie czytanie ze zrozumieniem :D
0
@Virusk3 szkoda ze nie umieją ani jednego ani drugiego xX
0
@Seledynowy w jakim meczu w miarę dobra?
2
@viscaelbarca1998_ ale dzisiaj jego interwencję w miejscu nie pomagają :D zresztą jak w wielu meczach
0
Ciezko sie patrzy na ta Barcelonę, Flick dalej niech idzie po swoją wysoka obrone, a Wojtek milionowa interwencja w miejscu
0
Rozkładający ręce Araujo po zagraniu długiej piłki xD wyżej muszą grac haha
0
Gdxie to zapisać xD karnego nam takiego dali!!!!
0
Przypominam ze chlop za identyczny faul taktyczny Z Rayo dostal kareteczke
0
@Pablozeusz wejdzie w 2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego Real madrid TV jeszcze nie zrobił materiału z dzisiejszego meczu?
0
Sesko kozak zmiana ;D
0
@Encore chciałem to samo napisać xD to jest nie pojete
3
Co razilo w tym meczu, na siłę podawali do Yamala zeby cos robil jak swego czasu do Messiego to pokazuje ze ta druzyna na ten moment to jakis zart.
0
Wojtuś próbuję sie dostosować do naszej gry obroncow
1
Olmo niech nie przesadza bo zara cos zerwie
0
@Traba727 Dokładnie, taki Vini szczeka średnio 10 razy na mecz a kartka raz na sezon za gadki
0
Wracamy do bycia klub mem :D
2
@norbi77 yamal jest fatalny od początku sezonu a i tak beda go bronic bo wiek bo po kontuzji bo caly czas gra, na ten moment jesteśmy średniakami i koniec kropka
1
I nadal to samo gowno konsekwetnie grane a chlop bedzie mówił ze wierzy w ten sklad
0
@4drian0 toć materace wygrali
0
Ja pidi nasza ławka wzbudza szacunek ;D