0

@krol211 jego chociaz widać ze jest fatalny a co powiedzieć o olmo xD

1

Ogolnie śmieszne bo Araujo dla tego klubu zrobil wiecej złego niz dobrego haha

0

No jak z takimi grajkami jak Araujo czy Martin mamy cos osiągnąć xD

2

To powinien byc ostatni mecz Araujo

1

@Salchent Bo ludzie sobie wmawiają ze on gra dobre mecze ;D

0

I tak Araujo nie przeprosi bo niema za co

0

@sokot no i amatorka w grze, zamydlili oczy tym 3 miejscem

0

Zalosny Villarreal

2

Hahahahahahah nie no zart

1

Ale no nie oszukujmy sie jak piłkarz Villarealu ma sam na sam gdzie Kurtula juz praktycznie lezal a on i tak kopnął w niego to nie maja prawa nawet punktu zdobyć

1

To jest nie porozumienie jakies xD

0

@Mofisz człowieku wiesz ile meczy zagrał Bellingham po kontuzji?

0

@Roobo Z Sociedad przecież zszedł, zasłużony odpoczynek mial

0

@LeoMessiiBarcaPepa 2 bramki w środek to chyba jednak cos mowi o bramkarzu :D

0

@borys27 chociaz jedną osobą to zauważyłam :D

0

@ShawnC czy ty widziales ta sytuacje?

3

Szczęsny przy takich sytuacjach jak 1 bramka robi w 95% zawsze to samo albo w jedną albo w druga a bardzo duzo sytuacji właśnie kończy sie tak w środek bramki

0

@Dankho94isback ale chlop mowi ogólnie ze niemamy podjazdu i ten mecz to pokazal

4

Najwolniejsza obrona w lidze mistrzów :D

1

Przypominam ze 2 bramki PSG były w środek bramki jak cos

0

Ale my jesteśmy dziadami xD

0

Olmo trzeba sie pozbyć jak najszybciej chlop jest wartością ujemną

0

Chyba nigdy w obronie niemislismy takich demonów szybkości jak w tym meczu

0

@Ptasior zwłaszcza jak Barcola na metrze zrobil go jak chciał xD

2

@D10SLEO tak jest za każdym razem xD tylko ze na lige starczy na jakieś ovieda czy inne niższe zespoly

0

Nie no my mamy impostora jakiegoś

0

@Commando mi Yamala bedzie szkoda ;(

0

Dobry polityk ;D a co mial powiedzieć ze beda gwizdy i wyzwiska w jego kierunku

0

2 manity pod rząd no i elegancko

0

Nie no najlepsza druzyna świata zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?