Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krol211 jego chociaz widać ze jest fatalny a co powiedzieć o olmo xD
1
Ogolnie śmieszne bo Araujo dla tego klubu zrobil wiecej złego niz dobrego haha
0
No jak z takimi grajkami jak Araujo czy Martin mamy cos osiągnąć xD
2
To powinien byc ostatni mecz Araujo
1
@Salchent Bo ludzie sobie wmawiają ze on gra dobre mecze ;D
0
I tak Araujo nie przeprosi bo niema za co
0
@sokot no i amatorka w grze, zamydlili oczy tym 3 miejscem
0
Zalosny Villarreal
2
Hahahahahahah nie no zart
1
Ale no nie oszukujmy sie jak piłkarz Villarealu ma sam na sam gdzie Kurtula juz praktycznie lezal a on i tak kopnął w niego to nie maja prawa nawet punktu zdobyć
1
To jest nie porozumienie jakies xD
0
@Mofisz człowieku wiesz ile meczy zagrał Bellingham po kontuzji?
0
@Roobo Z Sociedad przecież zszedł, zasłużony odpoczynek mial
0
@LeoMessiiBarcaPepa 2 bramki w środek to chyba jednak cos mowi o bramkarzu :D
0
@borys27 chociaz jedną osobą to zauważyłam :D
0
@ShawnC czy ty widziales ta sytuacje?
3
Szczęsny przy takich sytuacjach jak 1 bramka robi w 95% zawsze to samo albo w jedną albo w druga a bardzo duzo sytuacji właśnie kończy sie tak w środek bramki
0
@Dankho94isback ale chlop mowi ogólnie ze niemamy podjazdu i ten mecz to pokazal
4
Najwolniejsza obrona w lidze mistrzów :D
1
Przypominam ze 2 bramki PSG były w środek bramki jak cos
0
Ale my jesteśmy dziadami xD
0
Olmo trzeba sie pozbyć jak najszybciej chlop jest wartością ujemną
0
Chyba nigdy w obronie niemislismy takich demonów szybkości jak w tym meczu
0
@Ptasior zwłaszcza jak Barcola na metrze zrobil go jak chciał xD
2
@D10SLEO tak jest za każdym razem xD tylko ze na lige starczy na jakieś ovieda czy inne niższe zespoly
0
Nie no my mamy impostora jakiegoś
0
@Commando mi Yamala bedzie szkoda ;(
0
Dobry polityk ;D a co mial powiedzieć ze beda gwizdy i wyzwiska w jego kierunku
0
2 manity pod rząd no i elegancko
0
Nie no najlepsza druzyna świata zdecydowanie