Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dariooo i filmik jak se karniaczka strzela u pikeja
0
Vinci sobie z pilka biegnie a Yamal ma wyje**ne haha
1
Yamal jak jest tak fatalny to chociaz mógłby pomagać dla Kounde, bo w ofensywie to smiech
0
Ale yamal jest fatalny xD
0
@Dajnatace szkoda ze Szczęsny nie gra na stojąca to troche mniej bramek by wpuscil
0
@Bilon87 No tak bo pilkarze Realu to amatorzy :D
2
Co sie z tym człowiekiem dzieje :D
5
Akurat openda umie w takie akcje z madryciakiami xD
0
Kolejna panienka Boże jakie to jest zalosne
0
Real gra z jakimis ogórkami z La Ligi czy co to za zespół?
5
Wstyd i jeszcze raz wstyd, takie zachowania czesciej powinne byc karane żółtkami bo na prawdę rzadko dają żółte za symulki
1
Bardzo dobrze ktos ma tracić mecz domowy bo jakis jeden pajac z drugim sobie cos wymyślają
0
0 wstydu przy milionach kamer takie cos robic.
0
@Miszcz Textu FCB ale on tam tak od dawna robi ;o
0
Z Kounde trzeba jakas rozmowę przeprowadzić bo to jest nie pojęte co z tym człowiekiem sie stalo
0
@Fantastyczny Chłopiec Właśnie Araujo dobrze sie odnajduje ręką jak go pilka mija to juz w gotowości z ręką w górze!
0
Boże co oni wymyślają xD
1
Paskudny pilkarz z każdej strony.
1
@europejczyk 91
0
Hary Maglaja!!!
0
Niby Man utr wygrywa ale to co oni graja szok xD
0
@jakub1906 strach wygrać "jakis"milion bo zabiorą i powiedzą ze nielegalnie :D
1
@RozowaPantera Najlepszy to jest Suarez bez kolan a i tak cos biega :D
2
@Antimadridista_WR 35 minut na niewidocznym a tu nagle myk myk i brameczka masakra!
0
@Kasy niema co sie dziwić jak sie patrzy na taką gre :D
1
Najgorsze jest to ze na ten moment nie mamy żadnego zawodnika który moze cos wyczarować z niczego ;(
0
@KobeFR sabotaz? Bardzo dobra zmiana sezon jest długi a wiadomo jak jest z Pedrim
0
@CurryTheGoat30 no i jest 1 1
1
Chory pomysł, chorych ludzi
2
Ale nie oszukujmy sie każdy kontakt z pilka Lewego to takie zwalnianie akcji ze masakiera, no ale głową umie