0

@Stinger_ jak widzisz ze bez karnego to słabo widzisz

0

Mekambedependencja

1

@Bolton Na Psg wymarzony odpoczynek

1

@sergio5 krótko z oponentem

0

@Andi18 Zobaczymy czy Yamal znowu sie zesra jak zobaczy Mendesa ;D

46

Haha nie no widac ze dbają o Pedriego przyda mu sie taki odpoczynek

1

@Demazo dobre, przed chwilą tez miałby wspaniała okazje ale od seka sie odbilo

0

Mam nadzieję ze ten Roony dostanie moze jakas szanse z 4 ligowcem no chlop chyba raczej za duzo do zaoferowania nie ma

1

Martin i ten Roony to nie jest poziom Barcelony ;]

0

@kuz No to właśnie o to chodzi ;D nudne sa te mecze wiadomo ze nie wszystkie ale jakies 90% ;] (ze wzoru Hajty)

0

@kuz standardowy mecz w tej lidze jak nie gra te top 3, 4

8

I juz materiał dla realmadryt tiwi jest, nie legalna bramka więc gdyby nie to i ze by im sie chciało to Real by wygral.

0

Dziwny mecz Materacy nie byli nawet troche brutalni ;[

0

7 minut doliczyl co jest

0

Gratulacje dla obrońcy Materacy haha

0

Szybko poszło xD

1

Choć Balde tez jakimś wirtuozem nie jest ale wroc bo oczy krwawią od gry Gerarda haha

1

To samo zrobil Ederson z Madryciakiami tak o sobie wyszedl xD

0

@KrychaFCB Oby z PSG zagrał bo Hakimi z Gerarda zrobi wiatrak a z Balde pół wiatraka

0

Jezeli Fermin bedzie mial ocenę wiecej jak 0 to bedzie eskalando! Dobranoc

0

@Filipem No i właśnie ludzie chyba przez pryzmat jakiejś sympati wydają opinie xD ile zagrał Ferran ile Fermin? Dzisiaj graliśmy 10 na 11 rozumiesz to? FERMIN to dzisiaj jakas porażka nic nie zrobił, dosłownie nic

0

@macio_944 a nie w 9?

1

92 i pół minuty za duzo dla Fermina

0

@Lisek o kurde juz pewnie zacierają rączki

0

To ile ta jedna noga Fermina jest warta?

2

@Popitek12 ogwizduje karnego dla Bialych

1

Obrzydliwe to jest

0

Czy wam tez strumyk wyłącza WiFi np co sie dzieje z tym gonwem

1

Tu chyba chodzi o to ze Carlo gadał ze chce potestowac innych ludzi a tu sie okazało ze madryciaka żadnego nie powołał a Raphinhe ta xD

2

@Hosh + jeszcze te pokazywanie ze pilka pierw byla, chryste juz nawet nie o niego chodzi a ogólnie milion kamer a takie lajzy maja czelność pokazywać ze pilka byla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?