Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rabiot zyje? Bo tam umar chyba
1
Chłop umiera xD masakra
0
Nie mogę na Kimmicha patrzeć chlop sie zastanawia 3 dni nawet z podaniem do najbliższego xD
0
@Szmulek Typowe xD weź jeszcze coś napisz, Żeby ludzie wiedzieli że Tusk naszym dobrem!
9
Chłop indywidualnie w tym sezonie jest najlepszy koniec kropka. Mozna go nienawidzić za to co prezentował w Barcelonie ale trza być obiektywnym, osobiście też go nie lubię i tyle :D
1
@Borneo akurat Araujo pokazal Z Psg xd
1
Nie można powiedzieć że inter zagrał dzisiaj słabo oni po prostu graja tak cały czas ale dzisiaj nie mieli farta
0
Oby ich wcisnęli jak najwięcej nienawidze tego Interu, do tej pory boli że taka druzyna strzeliła nam 7 bramek xD
0
@lucca87 ja tam już widzę jak komentatorzy mówią o wspaniałej obronie Interu ;)
1
@gumaz alo alo to w takim razie jeszcze "Hajte" musimy pamiętać!
0
Niezłego mamy bramkarza a zarazem kapitana hehe
0
@Robert_Kubica najlepiej jakby w ogóle całe rezerwy byly, ciężki sezon niech odpoczywają jak najdłużej
0
@PatrykBarca Nie interesuje? Zobacz ile kapusty do wygrania
6
Nawet jak nie było w tym większej siły to co z tego? Chlop zacisnął pieść i już wiedział i mial to w głowie zeby uderzyć no debil
0
@bartulek98 rozwalisz duopol popisowski i kim go zastąpisz?
0
@J4no przesady z czym? Osobiście nienawidze takiego pseudofutbolu i nie da się oglądać takiego czegos
0
Nie oszukujmy się tak grajace drużyny jak dzisiaj Mallorca to największe gowno oby nigdy nie grali w zadnych pucharach
0
@messi33 chlop stał w swoim polu to czemu na żółta dostac?
0
@baryn Nie no oczywiście zgodzę się z Tobą tylko widzisz co się dzieje 2 sytuacje i raz gwizda raz nie, trzeba się przyzwyczaić
0
@Stinger_ który polityk ma jakikolwiek wstyd? Xd
0
@baryn nie no nie przesadzajmy stempel to stempel i koniec kropka
1
@Bobo25 tak prawidłowa z Ferminem ale z karnym to śmiech na sali.
0
@Bobo25 a Fermin miał szansę uciec?
0
@Robert_Kubica Niby antyfutbol wiadomo ale te 7 bramek to wstyd
0
@LukaszFan tak był, ale te sytuacje to chyba trochę nieśmieszne zart
0
Niech tam Yamal okularki zalozy i te swoje misję robi
0
Yamal i jego strzały to niezły zart, a Araujo nie powinien nigdy więcej nie zalozyc tej koszulki a co mówić o opasce. Dobranoc
1
Coś pięknego ze to nasz "Zul" strzelil ta bramkę na tym stadionie fajnie wylosowwalo
0
@Rifek Valverde wróć!!!
1
@Consigliere Myślałem że tylko ja widziałem ten dziwny występ Pedriego bramka stadiony ale jego straty no to nie może tak wyglądać