2

Rabiot zyje? Bo tam umar chyba

1

Chłop umiera xD masakra

0

Nie mogę na Kimmicha patrzeć chlop sie zastanawia 3 dni nawet z podaniem do najbliższego xD

0

@Szmulek Typowe xD weź jeszcze coś napisz, Żeby ludzie wiedzieli że Tusk naszym dobrem!

9

Chłop indywidualnie w tym sezonie jest najlepszy koniec kropka. Mozna go nienawidzić za to co prezentował w Barcelonie ale trza być obiektywnym, osobiście też go nie lubię i tyle :D

1

@Borneo akurat Araujo pokazal Z Psg xd

1

Nie można powiedzieć że inter zagrał dzisiaj słabo oni po prostu graja tak cały czas ale dzisiaj nie mieli farta

0

Oby ich wcisnęli jak najwięcej nienawidze tego Interu, do tej pory boli że taka druzyna strzeliła nam 7 bramek xD

0

@lucca87 ja tam już widzę jak komentatorzy mówią o wspaniałej obronie Interu ;)

1

@gumaz alo alo to w takim razie jeszcze "Hajte" musimy pamiętać!

0

Niezłego mamy bramkarza a zarazem kapitana hehe

0

@Robert_Kubica najlepiej jakby w ogóle całe rezerwy byly, ciężki sezon niech odpoczywają jak najdłużej

0

@PatrykBarca Nie interesuje? Zobacz ile kapusty do wygrania

6

Nawet jak nie było w tym większej siły to co z tego? Chlop zacisnął pieść i już wiedział i mial to w głowie zeby uderzyć no debil

0

@bartulek98 rozwalisz duopol popisowski i kim go zastąpisz?

0

@J4no przesady z czym? Osobiście nienawidze takiego pseudofutbolu i nie da się oglądać takiego czegos

0

Nie oszukujmy się tak grajace drużyny jak dzisiaj Mallorca to największe gowno oby nigdy nie grali w zadnych pucharach

0

@messi33 chlop stał w swoim polu to czemu na żółta dostac?

0

@baryn Nie no oczywiście zgodzę się z Tobą tylko widzisz co się dzieje 2 sytuacje i raz gwizda raz nie, trzeba się przyzwyczaić

0

@Stinger_ który polityk ma jakikolwiek wstyd? Xd

0

@baryn nie no nie przesadzajmy stempel to stempel i koniec kropka

1

@Bobo25 tak prawidłowa z Ferminem ale z karnym to śmiech na sali.

0

@Bobo25 a Fermin miał szansę uciec?

0

@Robert_Kubica Niby antyfutbol wiadomo ale te 7 bramek to wstyd

0

@LukaszFan tak był, ale te sytuacje to chyba trochę nieśmieszne zart

0

Niech tam Yamal okularki zalozy i te swoje misję robi

0

Yamal i jego strzały to niezły zart, a Araujo nie powinien nigdy więcej nie zalozyc tej koszulki a co mówić o opasce. Dobranoc

1

Coś pięknego ze to nasz "Zul" strzelil ta bramkę na tym stadionie fajnie wylosowwalo

0

@Rifek Valverde wróć!!!

1

@Consigliere Myślałem że tylko ja widziałem ten dziwny występ Pedriego bramka stadiony ale jego straty no to nie może tak wyglądać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?