0

@VamosRakieta Girona cienka na Bernabeu jak sik pajaka z czwórkę dostana i do domu

4

@Ptasior bez kitu on to ma uprzedzenia do nie których piłkarzy.

0

@FCB.Fan O bosze to w tym chyba inny piłkarz ;D

0

O jakim Savinho do cholery w ostatnich wywiadach gadaja?

8

@mientusek1407 Pedri cham boiskowy ciekawe :D

0

@Cukson stary ale tu nie było co przekręcić każdy mecz jest inny ;s

1

City mogłoby nie wychodzić na drugą połowę wstyd jak ch**

0

Chłop miał blizej do piłki i się odsunal, nie czaje tego

2

Ederson znowu to zrobił xD przecież to jest niesamowite jaki to jest flop a nie bramkarz

0

@Rifek No tak moje zdanie i nadal tego nie rozumiem, główny widział lepiej niż milion kamer i patalach za monitorem

0

@Rifek No ja wiem ze go wzywa ;s akurat jeśli chodzi o głównych to w Hiszpanii nigdy nie widzą sytuacji i tak było wczoraj ani jednej nie widział ani drugiej ale skoro varowy zawołał do faulu tamtych no to identyczna sytuacja powinna być w drugą stronę, to musi być jakiś przekręt bo oni mają na to dużo czasu.

2

@Oskar00 No jeśli chodzi o Leao to to jest jakiś ewenement xD

0

@MesQueUnClub_87 ludziom raczej chodziło że zagrał fatalny mecz

1

@Rifek W takim razie po co jest sedzia przy Varze skoro jednego ogwizdal a Cubarsiego nie, identyczne sytuacje

0

@Eto'o9 R10 już nie można tego słuchać że ma.17 lat za xD

0

@partymaker jeden i drugi tragedia wiec bez znaczenia

1

@Worny Coś pięknego ta druzyna oby walczyli tak w każdym meczu

1

@Barceloniarz987 i najgorszy na boisku ;)

0

@Davvd jego chyba by było najbardziej szkoda jakbyśmy stracili punkty :D

0

Yamal jak dostanie ocenę wieceh jak 1 to Realmadrid tv powinna wkroczyć co za zawody chloapk dzisiaj gra to poezja

2

@jedrek7000 Bo rayo zawsze grało otwarcie choć dostawali pp 8 od madryciokow to grali i takie mecze chce się oglądać, na prawde szacun dla nich

0

@D10SLEO Jak ma na niego stawiać skoro jest rezerowywm Kounde? Boże ludzie pomyślcie trochę

1

Yamal chyba potrzebuje bazy bo jest fatalnt

1

Co z Yamalem się dzieje?

2

Hahahah w realmadrid tv będzie ta sytuacja?

0

@Cvzx najlepsze to jest machanie nogami nad pilka po czym odegranie do najbliższego ;D jest świetny ale bez kitu on bazuje tylko na szybkości

0

Ale miód na oczy jak się paczy na śmietankowych, zawsze winni zawsze przekrecani a jeszcze nie widziałem żeby pokazali albo chociaż powiedzieli o sytuacjach które im sprzyjali :D

0

@regatta52 Dużo w tym racji ale też macha jak tamten

3

No w końcu!!! Ile razy ile jeszcze !!!

0

Niezła ta Osasuna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?