Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosRakieta Girona cienka na Bernabeu jak sik pajaka z czwórkę dostana i do domu
4
@Ptasior bez kitu on to ma uprzedzenia do nie których piłkarzy.
0
@FCB.Fan O bosze to w tym chyba inny piłkarz ;D
0
O jakim Savinho do cholery w ostatnich wywiadach gadaja?
8
@mientusek1407 Pedri cham boiskowy ciekawe :D
0
@Cukson stary ale tu nie było co przekręcić każdy mecz jest inny ;s
1
City mogłoby nie wychodzić na drugą połowę wstyd jak ch**
0
Chłop miał blizej do piłki i się odsunal, nie czaje tego
2
Ederson znowu to zrobił xD przecież to jest niesamowite jaki to jest flop a nie bramkarz
0
@Rifek No tak moje zdanie i nadal tego nie rozumiem, główny widział lepiej niż milion kamer i patalach za monitorem
0
@Rifek No ja wiem ze go wzywa ;s akurat jeśli chodzi o głównych to w Hiszpanii nigdy nie widzą sytuacji i tak było wczoraj ani jednej nie widział ani drugiej ale skoro varowy zawołał do faulu tamtych no to identyczna sytuacja powinna być w drugą stronę, to musi być jakiś przekręt bo oni mają na to dużo czasu.
2
@Oskar00 No jeśli chodzi o Leao to to jest jakiś ewenement xD
0
@MesQueUnClub_87 ludziom raczej chodziło że zagrał fatalny mecz
1
@Rifek W takim razie po co jest sedzia przy Varze skoro jednego ogwizdal a Cubarsiego nie, identyczne sytuacje
0
@Eto'o9 R10 już nie można tego słuchać że ma.17 lat za xD
0
@partymaker jeden i drugi tragedia wiec bez znaczenia
1
@Worny Coś pięknego ta druzyna oby walczyli tak w każdym meczu
1
@Barceloniarz987 i najgorszy na boisku ;)
0
@Davvd jego chyba by było najbardziej szkoda jakbyśmy stracili punkty :D
0
Yamal jak dostanie ocenę wieceh jak 1 to Realmadrid tv powinna wkroczyć co za zawody chloapk dzisiaj gra to poezja
2
@jedrek7000 Bo rayo zawsze grało otwarcie choć dostawali pp 8 od madryciokow to grali i takie mecze chce się oglądać, na prawde szacun dla nich
0
@D10SLEO Jak ma na niego stawiać skoro jest rezerowywm Kounde? Boże ludzie pomyślcie trochę
1
Yamal chyba potrzebuje bazy bo jest fatalnt
1
Co z Yamalem się dzieje?
2
Hahahah w realmadrid tv będzie ta sytuacja?
0
@Cvzx najlepsze to jest machanie nogami nad pilka po czym odegranie do najbliższego ;D jest świetny ale bez kitu on bazuje tylko na szybkości
0
Ale miód na oczy jak się paczy na śmietankowych, zawsze winni zawsze przekrecani a jeszcze nie widziałem żeby pokazali albo chociaż powiedzieli o sytuacjach które im sprzyjali :D
0
@regatta52 Dużo w tym racji ale też macha jak tamten
3
No w końcu!!! Ile razy ile jeszcze !!!
0
Niezła ta Osasuna