0

Klub mem co tu dużo mowic

0

Penja już się rzucił Czy jeszcze leci?

0

Klub mem powraca

1

Barca też często czuję się jak w Rzymie :)

1

Jednak Zidane z tej drużyny to nigdy nie wyjdzie to jest niesamowite że oni w tym sezonie w większości meczy graja taka padake że szok a wyniki mają dobre (liga)

0

3 metry xD masakiera!

0

Haha barcelonska obrona

0

Chyba z Bayernem też wolał gwiazdach odrazu :D

0

To nieźle z faulem Lucasa xD

0

To nieźle co się nakręcili ze jakas atalanta może coś zrobic

0

Wystarczy że jakikolwiek sedzia pojawi się na hiszpańskich boiskach i odrazu palma odbija z sędziowaniem xD śmieszna sytuacja z Diazem

13

Pep "nie jestem zwolennikiem długich kontraktow" Guardiola

0

Fantastyczne zmiany!

1

Tragiczny druga polowa tragiczne zmiany ferran i de jong nie maja prawa zakładać tej koszulki pseudo pilkarze

0

Mogli ta obrona wyjść jeszcze na 70 metr ;s z dupy pilka przeszla wszystkich szkoda słów

7

Kolejny wylew xD zawsze ktoś no zawsze!

0

Niesamowite druzyna robi wszystko żeby wygrać i zawsze takiemu jednemu wlaczy się ADHD

0

Hahahaha nienawidze ich

0

@Coutinho007 liczby miał ale przez to że jest Brazylijczykiem a chlop nie potrafił przejąć nikogo 1 na 1 dostal taka łatkę, sam chciałem się go pozbyć ale teraz to jest masakra co się z nim stało

0

@Hindus gdzie ja go skrytykowałem?

0

@regatta52 nie no pytam czy dalej immunitet bo mlody, bo po kontuzji

1

Można już krytykować Yamala czy za młody jeszcze?

0

Haha stanrdowo w Hiszpanii z karteczkami, dziś dam za tydzień za to samo albo coś gorszego nie i tak w kółko Macieja

8

Fermin "nie mam pozycji, biegam wszędzie i nigdzie" Lopez

2

Yamala można krytykować? Czy nie wypada bo jest młody i po kontuzji?

0

Wszyscy się cieszyli ze robi rotacje ale niema prawa być w wyjściowej jedenastce Gavi Fermin i Torre

0

Dwoma podaniami przeszli od swojej bramki do bramki haha

2

Kunde podsumował swoją dzisiejsza dyspozycje

0

Niesamowite to jest jeszcze ten parszywy rudobrody będzie coś sapal pod nosem ze nic nie bylo

7

W sumie śmieszne że Brest nie oddał celnego strzału a i tak "Penja" wyciągał piłkę z siatki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?