Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klub mem co tu dużo mowic
0
Penja już się rzucił Czy jeszcze leci?
0
Klub mem powraca
1
Barca też często czuję się jak w Rzymie :)
1
Jednak Zidane z tej drużyny to nigdy nie wyjdzie to jest niesamowite że oni w tym sezonie w większości meczy graja taka padake że szok a wyniki mają dobre (liga)
0
3 metry xD masakiera!
0
Haha barcelonska obrona
0
Chyba z Bayernem też wolał gwiazdach odrazu :D
0
To nieźle z faulem Lucasa xD
0
To nieźle co się nakręcili ze jakas atalanta może coś zrobic
0
Wystarczy że jakikolwiek sedzia pojawi się na hiszpańskich boiskach i odrazu palma odbija z sędziowaniem xD śmieszna sytuacja z Diazem
13
Pep "nie jestem zwolennikiem długich kontraktow" Guardiola
0
Fantastyczne zmiany!
1
Tragiczny druga polowa tragiczne zmiany ferran i de jong nie maja prawa zakładać tej koszulki pseudo pilkarze
0
Mogli ta obrona wyjść jeszcze na 70 metr ;s z dupy pilka przeszla wszystkich szkoda słów
7
Kolejny wylew xD zawsze ktoś no zawsze!
0
Niesamowite druzyna robi wszystko żeby wygrać i zawsze takiemu jednemu wlaczy się ADHD
0
Hahahaha nienawidze ich
0
@Coutinho007 liczby miał ale przez to że jest Brazylijczykiem a chlop nie potrafił przejąć nikogo 1 na 1 dostal taka łatkę, sam chciałem się go pozbyć ale teraz to jest masakra co się z nim stało
0
@Hindus gdzie ja go skrytykowałem?
0
@regatta52 nie no pytam czy dalej immunitet bo mlody, bo po kontuzji
1
Można już krytykować Yamala czy za młody jeszcze?
0
Haha stanrdowo w Hiszpanii z karteczkami, dziś dam za tydzień za to samo albo coś gorszego nie i tak w kółko Macieja
8
Fermin "nie mam pozycji, biegam wszędzie i nigdzie" Lopez
2
Yamala można krytykować? Czy nie wypada bo jest młody i po kontuzji?
0
Wszyscy się cieszyli ze robi rotacje ale niema prawa być w wyjściowej jedenastce Gavi Fermin i Torre
0
Dwoma podaniami przeszli od swojej bramki do bramki haha
2
Kunde podsumował swoją dzisiejsza dyspozycje
0
Niesamowite to jest jeszcze ten parszywy rudobrody będzie coś sapal pod nosem ze nic nie bylo
7
W sumie śmieszne że Brest nie oddał celnego strzału a i tak "Penja" wyciągał piłkę z siatki