Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny Plaszczka
0
@Worny to są gospodarze a nie jakieś podrabiancy z Niemiec:D
2
Na Depaya to nie da się patrzeć jak na Morate masakiera
0
@ricardo0705 ten obok nie podobny do de jonga nawet gra
1
@PatrychoO coś pięknego by to bylo
0
Chyba chcą dorównać Goatowi tymi strzalami
0
@wawrzyn1 czytaj real madrid xD
1
@kubix05 czuje ze Francja tak się cofnie i tylko będzie czekała na jedną kontre ;D i to będą ciężary dla Hiszpanii
0
@Bartula ale on po pierwszej żółtej i tak by nie zagrał:)
2
Co Merino sie złożył do tej główki to szok!
0
@ProMILs Dokładnie jak ich nienawidze i Carvajala też to właśnie pokazuje gdzie jest Barca a gdzie Real
0
Takie coś odgwizdal a szwaba nie xD
5
Gratulacje dla trenera Hiszpanii swoimi zmianami pokazal swój kunszt
0
79 minut za późno morata
3
To jakiś żart xD
1
Hahahhahahah ten człowiek to mem
0
@norbi77 ale to bardziej chodzi o to że zbyt często łapie kontuzje ;O
3
@don'T.R.I.P.e da się tak????
2
Czekasz na takie meczycho a dostajesz takie gowno
0
morata zejdź z tego boiska ja cie prosze
0
Morata oszczesdz wstydu
11
Pomijając że Pedri to szklanka ale jakim chu**em kross kartki nie dostak
0
@takisobiektos dopoki nie wprowadza zatrzymywanie czasu, zawsze tak będzie, piątki auty symulowania czasami po kilkanaście bądź kilkadziesiąt sekund wykonują a sędziowie i tak w dupie to maja
0
O kierwa!!!! Aaaa
0
@sevs jak tam niema miejsca na nic xd
0
@KrychaFCB jakie 2 asysty?
0
@Arden a co taka kose mają?
2
@Faro jakie 2 asysty?
0
I po Austrii ;F
2
Podoba mi się ten sędzia, nie odgwizduje każdego kontaktu z przeciwnikiem jak ten kebab co Polaków sędziował