0

@Worny Plaszczka

0

@Worny to są gospodarze a nie jakieś podrabiancy z Niemiec:D

2

Na Depaya to nie da się patrzeć jak na Morate masakiera

0

@ricardo0705 ten obok nie podobny do de jonga nawet gra

1

@PatrychoO coś pięknego by to bylo

0

Chyba chcą dorównać Goatowi tymi strzalami

0

@wawrzyn1 czytaj real madrid xD

1

@kubix05 czuje ze Francja tak się cofnie i tylko będzie czekała na jedną kontre ;D i to będą ciężary dla Hiszpanii

0

@Bartula ale on po pierwszej żółtej i tak by nie zagrał:)

2

Co Merino sie złożył do tej główki to szok!

0

@ProMILs Dokładnie jak ich nienawidze i Carvajala też to właśnie pokazuje gdzie jest Barca a gdzie Real

0

Takie coś odgwizdal a szwaba nie xD

5

Gratulacje dla trenera Hiszpanii swoimi zmianami pokazal swój kunszt

0

79 minut za późno morata

3

To jakiś żart xD

1

Hahahhahahah ten człowiek to mem

0

@norbi77 ale to bardziej chodzi o to że zbyt często łapie kontuzje ;O

3

@don'T.R.I.P.e da się tak????

2

Czekasz na takie meczycho a dostajesz takie gowno

0

morata zejdź z tego boiska ja cie prosze

0

Morata oszczesdz wstydu

11

Pomijając że Pedri to szklanka ale jakim chu**em kross kartki nie dostak

0

@takisobiektos dopoki nie wprowadza zatrzymywanie czasu, zawsze tak będzie, piątki auty symulowania czasami po kilkanaście bądź kilkadziesiąt sekund wykonują a sędziowie i tak w dupie to maja

0

O kierwa!!!! Aaaa

0

@sevs jak tam niema miejsca na nic xd

0

@KrychaFCB jakie 2 asysty?

0

@Arden a co taka kose mają?

2

@Faro jakie 2 asysty?

0

I po Austrii ;F

2

Podoba mi się ten sędzia, nie odgwizduje każdego kontaktu z przeciwnikiem jak ten kebab co Polaków sędziował

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?