Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha co z varem?
1
@VegetaPolska o to to to, strasznie wolny
1
Więcej takich napastników jak buksa ociężałych
0
Bednarek to jest miszcz xD
0
@PW27 ja osobiście nie wiem co w buksie widzą;/
0
@Matheu12 no tak ale wtedy wiadomo że dotknął ręką i tyle karny a tak to se każdy robi co chce każdy po swojemu interpretuje jak wytłumaczyć rękę w lm z Interem milion kamer a oni w dupie mieli
0
@Matheu12 dlatego powinien być jasny przepis, dostajesz w rękę nie ważne czy z centymetra czy masz przy ciele czy w dupie ręką to powinien być karny i tyle
1
@Kuba_1 a po słynnym meczu z BAyernem nie dostał?
0
Dzisiaj sędziuje chyba jakiś Hiszpan jakie on faulem gwizdze to masakiera xd
0
@Albatros na jakim buku to?
0
@Arden wiesz ile kross miał podań w 1 meczu a ile celnych?
5
Taka akcja Alba-Messi ;D
0
@LambiPL Wybacz, ale jak słyszę takie nazwiska to mnie trzęsie
2
No i jak ten klub traktować poważnie xD elegancka odpowiedz na Mekambe
0
@ZwyklyKibicBarcy04 i bardzo dobrze ze stracili rzygac się chce jak drużyny non stop się broniab
1
Czekasz na fajny mecz z bramkami a tu takie gowno
0
@FcPortoFan1999 tragicznie takie mecze się ogląda
1
Ale Kvara plackiem dzisiaj jest :[
0
@JohnnySilverhand dla mnie osobiście olmo to taki średniak że szok
0
Żałosna francja wicemistrzowie świata.
0
Niezła ta francja
2
@kamiVeB bardzo śmieszne
0
Tyle milionów euro na boisku a oni bramki nie mogła strzelić
0
97:00 pokazuje że jeszcze minuta z czego 25 sekund bramkarz piątkę wykonywał, niech w końcu wprowadza te zatrzymywanie czasu bo to jest nie pojęte jak takie zespoły kradną czas
0
Najgorsze mecze do oglądania strzela jedna na początku meczu i chuj bronienie wyniku
0
Szkoda ze ten yebany var dumpfrisa czy nie wiem jak to się pisze nie sprawdzali w lm a takie gowno gwizdaja
1
Wyjąć de Bruyna i belgia z estonia czy z Litwa miała by problemy
0
@Kvothe07 dużo ludzi ironicznie śmiali się że to będzie słaby mecz xzd
3
Chyba jakaś rodzina Bartomeu dala tyle za Mudryka bo to jakieś nie porozumienie że on mógł tyle kosztować xD
0
On nie wie czy lunin podjadł dobra decyzję nie ruszając się w stronę piłki? Co ten komentator bierze