0

Hahaha co z varem?

1

@VegetaPolska o to to to, strasznie wolny

1

Więcej takich napastników jak buksa ociężałych

0

Bednarek to jest miszcz xD

0

@PW27 ja osobiście nie wiem co w buksie widzą;/

0

@Matheu12 no tak ale wtedy wiadomo że dotknął ręką i tyle karny a tak to se każdy robi co chce każdy po swojemu interpretuje jak wytłumaczyć rękę w lm z Interem milion kamer a oni w dupie mieli

0

@Matheu12 dlatego powinien być jasny przepis, dostajesz w rękę nie ważne czy z centymetra czy masz przy ciele czy w dupie ręką to powinien być karny i tyle

1

@Kuba_1 a po słynnym meczu z BAyernem nie dostał?

0

Dzisiaj sędziuje chyba jakiś Hiszpan jakie on faulem gwizdze to masakiera xd

0

@Albatros na jakim buku to?

0

@Arden wiesz ile kross miał podań w 1 meczu a ile celnych?

5

Taka akcja Alba-Messi ;D

0

@LambiPL Wybacz, ale jak słyszę takie nazwiska to mnie trzęsie

2

No i jak ten klub traktować poważnie xD elegancka odpowiedz na Mekambe

0

@ZwyklyKibicBarcy04 i bardzo dobrze ze stracili rzygac się chce jak drużyny non stop się broniab

1

Czekasz na fajny mecz z bramkami a tu takie gowno

0

@FcPortoFan1999 tragicznie takie mecze się ogląda

1

Ale Kvara plackiem dzisiaj jest :[

0

@JohnnySilverhand dla mnie osobiście olmo to taki średniak że szok

0

Żałosna francja wicemistrzowie świata.

0

Niezła ta francja

2

@kamiVeB bardzo śmieszne

0

Tyle milionów euro na boisku a oni bramki nie mogła strzelić

0

97:00 pokazuje że jeszcze minuta z czego 25 sekund bramkarz piątkę wykonywał, niech w końcu wprowadza te zatrzymywanie czasu bo to jest nie pojęte jak takie zespoły kradną czas

0

Najgorsze mecze do oglądania strzela jedna na początku meczu i chuj bronienie wyniku

0

Szkoda ze ten yebany var dumpfrisa czy nie wiem jak to się pisze nie sprawdzali w lm a takie gowno gwizdaja

1

Wyjąć de Bruyna i belgia z estonia czy z Litwa miała by problemy

0

@Kvothe07 dużo ludzi ironicznie śmiali się że to będzie słaby mecz xzd

3

Chyba jakaś rodzina Bartomeu dala tyle za Mudryka bo to jakieś nie porozumienie że on mógł tyle kosztować xD

0

On nie wie czy lunin podjadł dobra decyzję nie ruszając się w stronę piłki? Co ten komentator bierze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?