Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Modriciowi chyba Coś odwala na stare lata bo wcześniej tak nie skrobał przeciwników;s
0
@Herato sprzedać zapomnieć czy na + czy na -
0
@Kgorecki2500 zmiany godne polityków naszego pięknego kraju
0
@tbas ta i niech jeszcze powiedzą że grajmy młodziakami przecież to nam potrzebne nie żadne trofea
7
@ProMILs mi się wydaje że on ma jakies problemy psychiczne, toć czasami jak on się zachowuje to masakiera ;D, oczywiście obrońca kozak
0
@Kengo dokładnie skoro cubarsi "stanal" na drodze Lucasa to rudiger co przypadkiem sobie stał:D
0
@Gronek No kompromitacje na każdym kroku jak nie na boisku bo w zarządzie już się rzygac chce
0
I czy ten klub to nie mem?
1
@matirix20 zara nagrają tiktoki jakie Winkle walą z wolnych
0
@krol211 kimmich za młody tu trzeba 30+
1
@Hajny teraz trzeba liczyć Że Bernardo do nas przyjdzie ;D
0
@WiernyKibic111 kibicuje i będę ale to jest mem i tyle, ile można grać takie mecze
1
Klub mem od paru sezonów:D
0
Ważne kolejne dźwignie i wychowankowie
1
Pedri dwudziestojedno czterdziestolatek brawo !
1
Połamaniec za połamańca xD
0
@Octane kto by był taki durny żeby w ogóle pomyśleć o jego kupnie...
0
To jest nie pojęte że ze stojącej piłki nie potrafią nawet w bramkę tracić xD
2
A potem na instagramach czy tiktokach chwała się jakie to oni okna nie trafiają a w meczach w bramkę ciężko trafić xD
0
Ciekawe czy kiedyś Barca będzie jeszcze jakimś postrachem :D
0
Jak to jest jak bywały mecze Realu gdzie jakieś Cadizy czy nie wiem jakakolwiek inna drużyna broniła się cały mecz I Real stracił punkty to cisną że nie umiał grac o tak dalej, a w meczu z City przyznam że oglądałem od 60 minuty i nawet sztycha nie zrobili i nagle artykuły o tytanowej obronie? O co tu chodzi?
0
Ewentualnie zostawić na ławkę za najniższa hiszpańska
6
Sprzedać zapomnieć, wartością dodatnia to on nie jest
2
Chłop zamiast wziąć na siebie odpowiedzialność pierdzieli jakieś kocopoly, w dużej mierze jego wina i tyle, zachowaj się gorzej jak junior
3
Bernardo za takie coś powinien dostać zakaz czegokolwiek ze stojącej piłki i przy okazji nadaje się do Barcy
0
@pt9 ale on świetnym zawodnikiem tylko odcina mu prąd
0
@takisobiektos No właśnie bardziej chodzi mi o jego Wypowiedzi a z
Zrobil inaczej :D
0
@Hosh haha bez kitu, i tak co by nie powiedział to będzie jechany, chłop w najważniejszym meczu sezonu zachowuje sie jak gowniarz
1
@parpe jasne że Araujo ale De Jonga trzeba pogonić z tej drużyny bo jest wartością zerowa
0
A lucho to typowa lajza, wielki trener który ściągał Mbappe tłumacząc się że musi się nauczyć bez niego a tymczasem z Barca zagrał 180 minut