0

Modriciowi chyba Coś odwala na stare lata bo wcześniej tak nie skrobał przeciwników;s

0

@Herato sprzedać zapomnieć czy na + czy na -

0

@Kgorecki2500 zmiany godne polityków naszego pięknego kraju

0

@tbas ta i niech jeszcze powiedzą że grajmy młodziakami przecież to nam potrzebne nie żadne trofea

7

@ProMILs mi się wydaje że on ma jakies problemy psychiczne, toć czasami jak on się zachowuje to masakiera ;D, oczywiście obrońca kozak

0

@Kengo dokładnie skoro cubarsi "stanal" na drodze Lucasa to rudiger co przypadkiem sobie stał:D

0

@Gronek No kompromitacje na każdym kroku jak nie na boisku bo w zarządzie już się rzygac chce

0

I czy ten klub to nie mem?

1

@matirix20 zara nagrają tiktoki jakie Winkle walą z wolnych

0

@krol211 kimmich za młody tu trzeba 30+

1

@Hajny teraz trzeba liczyć Że Bernardo do nas przyjdzie ;D

0

@WiernyKibic111 kibicuje i będę ale to jest mem i tyle, ile można grać takie mecze

1

Klub mem od paru sezonów:D

0

Ważne kolejne dźwignie i wychowankowie

1

Pedri dwudziestojedno czterdziestolatek brawo !

1

Połamaniec za połamańca xD

0

@Octane kto by był taki durny żeby w ogóle pomyśleć o jego kupnie...

0

To jest nie pojęte że ze stojącej piłki nie potrafią nawet w bramkę tracić xD

2

A potem na instagramach czy tiktokach chwała się jakie to oni okna nie trafiają a w meczach w bramkę ciężko trafić xD

0

Ciekawe czy kiedyś Barca będzie jeszcze jakimś postrachem :D

0

Jak to jest jak bywały mecze Realu gdzie jakieś Cadizy czy nie wiem jakakolwiek inna drużyna broniła się cały mecz I Real stracił punkty to cisną że nie umiał grac o tak dalej, a w meczu z City przyznam że oglądałem od 60 minuty i nawet sztycha nie zrobili i nagle artykuły o tytanowej obronie? O co tu chodzi?

0

Ewentualnie zostawić na ławkę za najniższa hiszpańska

6

Sprzedać zapomnieć, wartością dodatnia to on nie jest

2

Chłop zamiast wziąć na siebie odpowiedzialność pierdzieli jakieś kocopoly, w dużej mierze jego wina i tyle, zachowaj się gorzej jak junior

3

Bernardo za takie coś powinien dostać zakaz czegokolwiek ze stojącej piłki i przy okazji nadaje się do Barcy

0

@pt9 ale on świetnym zawodnikiem tylko odcina mu prąd

0

@takisobiektos No właśnie bardziej chodzi mi o jego Wypowiedzi a z
Zrobil inaczej :D

0

@Hosh haha bez kitu, i tak co by nie powiedział to będzie jechany, chłop w najważniejszym meczu sezonu zachowuje sie jak gowniarz

1

@parpe jasne że Araujo ale De Jonga trzeba pogonić z tej drużyny bo jest wartością zerowa

0

A lucho to typowa lajza, wielki trener który ściągał Mbappe tłumacząc się że musi się nauczyć bez niego a tymczasem z Barca zagrał 180 minut

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?