Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo i za każdym razem to samo będzie bo ma 16 lat xD
0
Ale yamal stopuje akcje masakra
0
@Zoker wyjąć mambeppe i średniak francuski
0
@fotohobby No mógłby zrobić coś więcej po prostu a nie stać jak kolek
1
@blakkudium Bo nie miał wyjścia, podejrzewam że jakby nie jakiś uraz Fodena to bez zmian by bylo
1
Tyle środkowych obrońców w city w 1 składzie a puścili 3 bramki xD
1
87 minuta a chłop robi zmianę bo niema innego wyjścia to jest nie pojete
2
Halo zmiany jakieś?
0
Tyle lat Pep jest trenerem i nadal nie pamięta że może zmienić nie których zawodników;/
2
I ten dias jesy kapitanem xD toć to taki sam zart jak u nas roberto
0
@Seneka Jak to rodri?
0
Ciężko Halland to jak w większości meczach o coś cienki, Foden nie wyszedl z szatni a Bernardo zapomnial jak się nie traci piłek masakra xD
0
Dlaczego Ederson nie broni?
0
@Emhyr hahaha bez kitu xD
0
@norbi77 i co myślisz że liga jest ustawiona pod real? Pff
1
@mekston nie no ja to rozumiem, oglądam mecze Interu ale nie da się oglądać tych "dziadkow" na środku, szkoda że chellini tam nie dołączył może by jakoś trzymał ta formacje, bo tam jest zawał straszny :D
1
Super artykuł ale Brazylijczyk te słowo odrazu inaczej się kojarzy jak czytasz o Raphinhi :D
0
@mekston Ja cały czas będę powtarzał o tej obronie to jest dramat że nie mogą znaleźć jakiegoś normalnego środkowego obrońcy :D
5
Lewy to niech nie psioczy tam, o 35 min za dużo w tym meczu
2
Lewy impotencja strzelecka a później wyjdzie jakiś Ćwiąkala czy inny kowal i powiedzą że niema podan
0
Tera czuję bicie głową w mur
0
Spokojnie cofną wcześniej faul
1
Ważne że tiktoki później nagrywają jakie to oni winkle nie strzelajo
0
Ale partidazo w Walencji, rzygac idzie na większość meczy tej ligi
0
@against_modern_football w każdym z nas jest trochę hipokryty xD
0
@PatrykBarca jego gra wygląda tak że leci przed siebie zatrzyma się, wrzuci po ziemi do nikogo albo odegra do tyłu albo straci to są jego 3 elementy gry :D
0
Dzisiaj Wawrzyniak na lewej stronie reprezentacji anglii
0
@JordiAlbion nie chodzi o to, ale chłop był jednym z najlepszych piłkarzyków na swojej pozycji a teraz co prezentuje na tle bardzo słabej ligi mls to jest nie pojęte.
0
Ale Busi jest tragiczny xD
0
Czy Cristianio ma jakąś kontuzje (wiadomo od lat kolana) czy już go nie powołują do reprezentacji?