Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie długo braćmi Brożek będziemy się interesować
2
Toć go w tym rankingu nawet nie powinno być :o
34
Elegancka odpowiedz na Mekambe
0
@Fenelon najgorsze jest to że nikt tego nie nagłaśnia, a jak zrobią błąd przeciwko Realowi to zobacz co się dzieje, taka mają siłę przebicia że szok
0
@Kondziubarca i przeprosiny od organizatorów złotej pilki
0
@pero1983 oczywiście że ciężko, ale chlop był spóźniony o 4 tempa przy każdej jego szarzy, a vini zobaczyl jaki on jest cienki to robił z nim co chciał, a my nie mówimy o jakimś douglasie czy innym Brożku tylko niby o kimmichu...
2
Mam nadzieję że o kimmichu Barca zapomni dzisiaj został zezlomowany i zdemolowany
0
Sane sabotaż straszny a Kimmichowi Vini będzie się śnił po nocach
0
Wszystko ładnie pięknie, tyle milionów na boisku a od ponad 100 minut nie padła bramka...
0
@PIWOSZ89 ojc przepraszam chyba mi znikło jak czytałem :D
0
@PIWOSZ89 halo halo jeszcze girona przed nami jak coś
1
On jest niereformowalny że tak mówi
3
Més que un club - więcej niż MEM
1
Dobry prognostyk na nowy sezon
0
@Uukasz_93 powiedz ze nie chodzi ci o Barcelone jeśli chodzi o twoi wpis?
0
@Lewanogolski Jak Gundo przeprosi jeszcze parę razy Araujo
0
Tyle milionów na boisku i tam pada tylko 1 bramka :|
0
@Derean szkoda tylko Navasa, osobiście uważam że jest lepszym bramkarzem
0
@Fake69 PSG to słabe w obronie jak sik pajaka, osobiście uważam że real ich zmiecie szybko
1
To jest niesamowite jak niektórym odcina prąd w polu karnym, doba waru a oni dalej to robią, a potem jeszcze z morda do sędziego że nic nie zrobił:D
1
Szybko poszło myslalem że trochę poczekają
2
@Lucyfffer No jak a potem artykuły o żelaznej defensywie xD ale jak jakiś cadiz grą w swoim polu karnym i 0 0 jest to wtedy autobusy i tak dalej
6
I co z tego że Baya cisnie jak wiadomo że real wygra xD
1
@KrwawiaceoczyVEB to potem 2 razy mocniej będzie musiał przepraszać...
0
Ciekawe który teraz piłkarz będzie musiał przepraszać Araujo
1
@Lucyfffer na końcu i tak triumfuje real :D
1
@TR3YWAY haha bez kitu, niesamowite żeby piłkarz trenował z zespołem xD
2
@MesQueUnClub96 ze co?
0
I jak traktować poważnie ten klub No jak...
1
@graco14 nie no widać było że z premedytacją se skrobnął piłka dosyć daleko byla