1

Nie długo braćmi Brożek będziemy się interesować

2

Toć go w tym rankingu nawet nie powinno być :o

34

Elegancka odpowiedz na Mekambe

0

@Fenelon najgorsze jest to że nikt tego nie nagłaśnia, a jak zrobią błąd przeciwko Realowi to zobacz co się dzieje, taka mają siłę przebicia że szok

0

@Kondziubarca i przeprosiny od organizatorów złotej pilki

0

@pero1983 oczywiście że ciężko, ale chlop był spóźniony o 4 tempa przy każdej jego szarzy, a vini zobaczyl jaki on jest cienki to robił z nim co chciał, a my nie mówimy o jakimś douglasie czy innym Brożku tylko niby o kimmichu...

2

Mam nadzieję że o kimmichu Barca zapomni dzisiaj został zezlomowany i zdemolowany

0

Sane sabotaż straszny a Kimmichowi Vini będzie się śnił po nocach

0

Wszystko ładnie pięknie, tyle milionów na boisku a od ponad 100 minut nie padła bramka...

0

@PIWOSZ89 ojc przepraszam chyba mi znikło jak czytałem :D

0

@PIWOSZ89 halo halo jeszcze girona przed nami jak coś

1

On jest niereformowalny że tak mówi

3

Més que un club - więcej niż MEM

1

Dobry prognostyk na nowy sezon

0

@Uukasz_93 powiedz ze nie chodzi ci o Barcelone jeśli chodzi o twoi wpis?

0

@Lewanogolski Jak Gundo przeprosi jeszcze parę razy Araujo

0

Tyle milionów na boisku i tam pada tylko 1 bramka :|

0

@Derean szkoda tylko Navasa, osobiście uważam że jest lepszym bramkarzem

0

@Fake69 PSG to słabe w obronie jak sik pajaka, osobiście uważam że real ich zmiecie szybko

1

To jest niesamowite jak niektórym odcina prąd w polu karnym, doba waru a oni dalej to robią, a potem jeszcze z morda do sędziego że nic nie zrobił:D

1

Szybko poszło myslalem że trochę poczekają

2

@Lucyfffer No jak a potem artykuły o żelaznej defensywie xD ale jak jakiś cadiz grą w swoim polu karnym i 0 0 jest to wtedy autobusy i tak dalej

6

I co z tego że Baya cisnie jak wiadomo że real wygra xD

1

@KrwawiaceoczyVEB to potem 2 razy mocniej będzie musiał przepraszać...

0

Ciekawe który teraz piłkarz będzie musiał przepraszać Araujo

1

@Lucyfffer na końcu i tak triumfuje real :D

1

@TR3YWAY haha bez kitu, niesamowite żeby piłkarz trenował z zespołem xD

2

0

I jak traktować poważnie ten klub No jak...

1

@graco14 nie no widać było że z premedytacją se skrobnął piłka dosyć daleko byla

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?