Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie doz że zyebal lunin to potem jeszcze fatalnie ustawiony;D
5
Tragiczne gwizdanie fauli dzisiaj każdy kontakt
3
Muszą w końcu wprowadzić te zatrzymywanie czasu bo w większości meczow połowy z doliczonych minut to i tak leżenie i granie na czas
2
Nienawidze takich meczy z 1 bramka
1
Niezła ta anglia
1
@jonnhiewalker a gdzie tu go skosił?
0
@Kgorecki2500 obyś miał rację bo bramki brakuje
1
Jednej bramki żeby nie strzelić w drugiej połowie... włosi w dupie już mieli mam nadzieję że ich wyrzuca z tego euro.
1
@tbas daj spokój oczy bolą
2
Ale Jorginho bezpłciowy pomocnik przyjął oddał nic więcej
1
@kanver_ ale mu pewnie chodziło że nie umieli więcej xD zrozum go haha
1
1 minuta 1 sytuacja i chłop mwoi że Szkoci wciśnięci w swoje pole karne... no jak tego słuchać
0
Mam nadzieję że na tym euro będzie dużooo bramek !
0
@Faro wiadomka przerwa ;D ale ogólnie masakiera ile godzin zmarnowałem na ta nudna ligę xd
0
@Faro nudna liga oczy bolą od oglądania
0
Biega 24 chłopa po boisku przez ponad 90 min i pada ledwo jedna bramka ale to boli ;s
8
@AFA bez kitu nikt nie odstawia nogi, tam chyba w głowie nie mają że to mecze towarzyskie xd
1
Nie da się patrzeć na obronę Interu pseudo pilkarze
0
@Objectivo oddał serce ten co podał na 2 0 nie zrozumiem tego nigdy
0
Jak można dać taki prezent jak ten gość na 2 0 no jak na takim poziomie przecież to jest nie pojęte
1
No i jak na takim poziomie można dać taki prezent No jak
0
Nie oglądam Bayeru ale dzisiejszy wystep Xhaki to jakiś niesmieszny zart
0
@Barcasub z Verattim ;D
0
Xavi chyba przeprosił Araujo że chłop wszedł na boisko
3
@kosiarz92 Boże trzymaj w opiece Usyka
0
No dosłownie klub mem
12
Ja nie wiem czy on troluje czy na prawdę jest taki beznadziejny w tym co mowi
0
Zloto
0
@TR3YWAY przepros go lepiej...
0
@TR3YWAY Vini lubi to