1

Nie doz że zyebal lunin to potem jeszcze fatalnie ustawiony;D

5

Tragiczne gwizdanie fauli dzisiaj każdy kontakt

3

Muszą w końcu wprowadzić te zatrzymywanie czasu bo w większości meczow połowy z doliczonych minut to i tak leżenie i granie na czas

2

Nienawidze takich meczy z 1 bramka

1

Niezła ta anglia

1

@jonnhiewalker a gdzie tu go skosił?

0

@Kgorecki2500 obyś miał rację bo bramki brakuje

1

Jednej bramki żeby nie strzelić w drugiej połowie... włosi w dupie już mieli mam nadzieję że ich wyrzuca z tego euro.

1

@tbas daj spokój oczy bolą

2

Ale Jorginho bezpłciowy pomocnik przyjął oddał nic więcej

1

@kanver_ ale mu pewnie chodziło że nie umieli więcej xD zrozum go haha

1

1 minuta 1 sytuacja i chłop mwoi że Szkoci wciśnięci w swoje pole karne... no jak tego słuchać

0

Mam nadzieję że na tym euro będzie dużooo bramek !

0

@Faro wiadomka przerwa ;D ale ogólnie masakiera ile godzin zmarnowałem na ta nudna ligę xd

0

@Faro nudna liga oczy bolą od oglądania

0

Biega 24 chłopa po boisku przez ponad 90 min i pada ledwo jedna bramka ale to boli ;s

8

@AFA bez kitu nikt nie odstawia nogi, tam chyba w głowie nie mają że to mecze towarzyskie xd

1

Nie da się patrzeć na obronę Interu pseudo pilkarze

0

@Objectivo oddał serce ten co podał na 2 0 nie zrozumiem tego nigdy

0

Jak można dać taki prezent jak ten gość na 2 0 no jak na takim poziomie przecież to jest nie pojęte

1

No i jak na takim poziomie można dać taki prezent No jak

0

Nie oglądam Bayeru ale dzisiejszy wystep Xhaki to jakiś niesmieszny zart

0

@Barcasub z Verattim ;D

0

Xavi chyba przeprosił Araujo że chłop wszedł na boisko

3

@kosiarz92 Boże trzymaj w opiece Usyka

0

No dosłownie klub mem

12

Ja nie wiem czy on troluje czy na prawdę jest taki beznadziejny w tym co mowi

0




Zloto

0

@TR3YWAY przepros go lepiej...

0

@TR3YWAY Vini lubi to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?