0

A lucho to typowa lajza, wielki trener który ściągał Mbappe tłumacząc się że musi się nauczyć bez niego a tymczasem z Barca zagrał 180 minut

0

@Aqualitek przesadziles, gen frajestrwa a Ty mówisz że możemy rywalizować w lm xd

0

@Matheu12 ale tu przeprosiny nic nie dadzą za gen przegrywow się przeprasza?

1

Dobre nastroje chociaż będą przed El classico

0

@Bartek1817 to Barca z tym swoim genem nie może rywalizować

0

@krajana bo my mamy problem grac 11 na 11 nawet?

0

@masa11 mega błąd to araujo zrobil

2

@Messi1000000 nie no trzeba pogratulować mu partidazo

0

Emocje już opadły bo tym blamazu to teraz trzeba się zająć sprzedażą De Jonga to jesy priorytet bo chyba już nikt się na niego nie nabierze

2

I tak powiedzą że to przez Amigosow były te blamaze xD dziękujemy araujo za te emocje jeszcze raz

0

Komentarz usunięty

0

Nie przeboleje tego Araujo co on miał w głowie szok

0

@TR3YWAY graja w 10, w 11 byli zepchneci zobacz jakie wiatraki mają;s co xavi ma z tym zrobić?

0

@TR3YWAY No ta bo xavi coś pomoże

5

Dziękujemy Araujo za to że mozg Ci odcięło w najwiaznisjszym meczu sezonu :)kontrakt będzie przedłużany!

4

I jak skomentować zachowanie Araujo? Najpierw fatalnie rozgeral żeby potem zrobic cos takiego? To juz lepiej zeby chlop wyszedl sam na sam

0

@LukaszFan Tu bardziej chodzi o to że Barca dala mu duży kredyt zaufania, dla mnie to tam niech się cieszy i tak nic nie osiągnie więcej:)

0

To że woli to jedna sprawa, druga że u niego to ciężko z takim przypadkiem

1

@MesQueUnClub96 No raczej nie było do przewidzenia to że Leverkusen będzie mistrzem xD

0

Strasznie irytuje fermin ;s

4

@Comentateiro Dzisiaj Klopp na ławce:)

0

@ViscaelBarca2007 ostatnio jak Guiu wyszedł w 1 to nawet piłki nie potrafił przyjść, fatalny wystep

1

@zeko0 przy 1 raczej nie, przy drugiej myślę że mogł zrobić zdecydowanie więcej

0

@svaras ja to ciekawy jestem czemu nie zdjął mbappe, w meczach z Barca nie uczy sie grac bez niego?

4

@La Pulgaa to jest piękne że jego podania są mocne i dokładne, jak widzę czasami te ślamazarne podania od obrońców to oczy bolo :D

0

@TR3YWAY wystarczy remis

1

Rozumiem że Lucho już się nie uczy grac bez Mbappe żałosne zagranie hehe

2

Ale ten dolaruma to jest średniak szok

0

@Coutinho007 to trzeba wypierdzielić zarząd bo oni wiecznie będą żyli swoim DNA

0

Jestem ciekawe czy lucho zdejmie Mbappe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?