9

@4Fabregas4 myślę że jesteś następca Flicka

1

@ShawnC Bez kitu choć ciezko spowolnić bardziej on jednak posiada taka umiejętnośc xD

1

@Kgorecki2500 chore przepisy no ale to Hiszpania

0

Typowo jak np polityk, 0 jakiegokolwiek wstydu :D chlop co nie kompletnie nie ogarniał swojego "zawodu" będzie komentował kolegę po fachu jak można tak to nazwac

1

Najgorsze jest to że potem przyjdzie jakiś ogór z końca i niema takiej motywacji ;[

0

@fotohobby Niby Prosta gra ale Barca co mecz sobie robi pod górkę bo tego nie potrafią

0

Warto zaznaczyć że zaczęło się od przepięknej asysty Casado chłopowi chyba odcięło głowę żeby w takim momencie sobie Piętka zagrac nie wiadomo co

0

Casado 0 za ten mecz obowiazkowo

0

@Rewolucja123 wręcz świetnie skasował ta piłkę, taka kasacja że wyszła asysta haha

0

Chłop zamiast wyje**c ta piłkę w kapustę to se pieskami gra przed pole karne xD

0

@yoli że casado?

0

Świetnie zachowanie talentu Casad

1

Hahahah liga negreira hahaha

0

Ale się szykuje partidazo z Ferranem w składzie:o

0

@Litman akurat to nie trenera wina że na ławce są takie tuzy jakie są xD

0

@xavi890 On już od jakiegoś czasu dużo odpuszcza nawet w defenstwie

0

@Rupert_Haubica ale często kopie w bramkarza więc dieta do zmiany

1

Casado dzisiaj ze 30 strat, przyszłość Barcelony Yamal chyba nie wystąpił w tym meczu

0

@KrychaFCB stwarzal sytuacje xD co za pier**lenie, on z zamkniętymi oczami powinien wykończyć te sytuacje

1

Gavi co za zmiana xD

0

Casado dzisiaj że 30 strat ma

0

@Solenya dzisiaj akurat mecz do zapomnienia w jego wykonaniu

0

Ogólnie fajnie można sobie porównać dzisiejszy doliczony czas do wczorajszej drugiej połowy Realu :D

2

Najlepsze że potem będą przepraszaj lewego że nie dają mu prostopadłych piłek, a chlop z 4 metrów kopie w bramkarza

0

Nie da się na Lewego patrec

1

A potem będą płakać ze lewy podań nie dostaje ;D

0

Boże że chlop 2 takie wielbłądy zrobil xd

0

@abram3k No bardziej chodziło mi o to ze tragicznie się ogląda takie mecze

0

Ale tragiczny jest ten Everton, napastnik na 30 metrze, ciężko się ogląda takie mecze

2

Nie no co za bzdury, jak mówi o intensywności to niech powie o drużynie a nie o Lewym a po za tym to jeszcze gorszą bzdura jak Ferran wchodzi za niego i jaka jest intensywność z nim? Chłop wczoraj po 2 przebiezkach to rękawami oddychał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?