Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@4Fabregas4 myślę że jesteś następca Flicka
1
@ShawnC Bez kitu choć ciezko spowolnić bardziej on jednak posiada taka umiejętnośc xD
1
@Kgorecki2500 chore przepisy no ale to Hiszpania
0
Typowo jak np polityk, 0 jakiegokolwiek wstydu :D chlop co nie kompletnie nie ogarniał swojego "zawodu" będzie komentował kolegę po fachu jak można tak to nazwac
1
Najgorsze jest to że potem przyjdzie jakiś ogór z końca i niema takiej motywacji ;[
0
@fotohobby Niby Prosta gra ale Barca co mecz sobie robi pod górkę bo tego nie potrafią
0
Warto zaznaczyć że zaczęło się od przepięknej asysty Casado chłopowi chyba odcięło głowę żeby w takim momencie sobie Piętka zagrac nie wiadomo co
0
Casado 0 za ten mecz obowiazkowo
0
@Rewolucja123 wręcz świetnie skasował ta piłkę, taka kasacja że wyszła asysta haha
0
Chłop zamiast wyje**c ta piłkę w kapustę to se pieskami gra przed pole karne xD
0
@yoli że casado?
0
Świetnie zachowanie talentu Casad
1
Hahahah liga negreira hahaha
0
Ale się szykuje partidazo z Ferranem w składzie:o
0
@Litman akurat to nie trenera wina że na ławce są takie tuzy jakie są xD
0
@xavi890 On już od jakiegoś czasu dużo odpuszcza nawet w defenstwie
0
@Rupert_Haubica ale często kopie w bramkarza więc dieta do zmiany
1
Casado dzisiaj ze 30 strat, przyszłość Barcelony Yamal chyba nie wystąpił w tym meczu
0
@KrychaFCB stwarzal sytuacje xD co za pier**lenie, on z zamkniętymi oczami powinien wykończyć te sytuacje
1
Gavi co za zmiana xD
0
Casado dzisiaj że 30 strat ma
0
@Solenya dzisiaj akurat mecz do zapomnienia w jego wykonaniu
0
Ogólnie fajnie można sobie porównać dzisiejszy doliczony czas do wczorajszej drugiej połowy Realu :D
2
Najlepsze że potem będą przepraszaj lewego że nie dają mu prostopadłych piłek, a chlop z 4 metrów kopie w bramkarza
0
Nie da się na Lewego patrec
1
A potem będą płakać ze lewy podań nie dostaje ;D
0
Boże że chlop 2 takie wielbłądy zrobil xd
0
@abram3k No bardziej chodziło mi o to ze tragicznie się ogląda takie mecze
0
Ale tragiczny jest ten Everton, napastnik na 30 metrze, ciężko się ogląda takie mecze
2
Nie no co za bzdury, jak mówi o intensywności to niech powie o drużynie a nie o Lewym a po za tym to jeszcze gorszą bzdura jak Ferran wchodzi za niego i jaka jest intensywność z nim? Chłop wczoraj po 2 przebiezkach to rękawami oddychał