Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kubo za to co pokazał w tej połowie to z buta na chate powinien wracać sabotaz ładny
0
No co za tempe zachowanie, tym bardziej Balde byl blisko strzelenia bramki w tej sytuacji
3
@Kapitan hawk szkoda ze tak nie wraca jak w drugą stronę biegna :D
0
Nie powinno być karnego?
1
Nie da się oglądać tego Fermina jest tragiczny i takimi akcjami tylko zaszkodzi klubowi który to już raz traci piłkę poczym wystawia nogę na wysokości kolana przeciwnika masakra
0
Nie mogę przeboleć tego chłopa z 10 co rozegrał, no wypi****** bym go na ławę do końca sezonu, typ mógł zrobić wszystko chciał ch** wie co i jeszcze miał pretensje do kolegi
3
Trzeba też pogratulować temu z 10 z leganes przepięknie to rozegrał no idiota
1
@SelloutCrowd przyjdzie mecz z Realem to rozłożą nogi jak zawsze
0
A potem przyjdą rozmowy o nowym kontrakcie i chcą 2x więcej :D
0
@FCB24 No na grę Fermina trzeba mieć zamknięte oczy :D
1
Wiadomo że mówił że chce wrócić szybko ale że aż tak xD
4
Yamal że 30 strat dziś;D
0
Ale Lewy odstaje motorycznie i szybkościowe masakra
0
@Merton najlepsze jak powiedzieli że to żadna kontrowersja tylko zwyczajny faul ;D
2
@Encore Kounde mógł zdecydowanie więcej zrobic
0
Fermin "jeszcze zobaczymy prawdziwego grajka" Lopez zawsze będzie suaby
0
Flick dzisiaj nie trafił w zmiany Kounde niby forma cały sezon ale ile on ma baboli to jest nie porozumienieb
3
Fermin tragedia gavi tragedia kozackei mamy te zmiany
1
Gratulacje kuounde ;D
0
@karci0 fajny sezon ale on takie czesto ma ;/
0
Kaleczniak dalej na boisku Boże won stad
1
Bosze zdejmijcie tego ferrana kaleczniaka masakra
0
@Piotr,1985 toć miał 2 setki ;D
2
@WiecekFCB Real Barca 2 6 ;)
0
@Consigliere no gorzej jak jakieś Getafe makabra
0
2 sytuacje 700 procentowe z takimi ogorasami którzy będą się bronić 180 minut trzeba wykorzystywać
0
@F3DO nie mów tak bo zara wysyp będzie że "ma tylko 17 lat"
3
Inigo takie doświadczenie ale jego powrót to jakiś zart xD
0
@alone49 Nie no racja, mi chodzi że jak zagra słabszy mecz to zawsze jest to samo "no ma 17 lat" i niechodzi mi o ostatni występ tylko ogolnie
1
@alone49 i tak co roku będzie "bo na 17 lat"?