0

Kubo za to co pokazał w tej połowie to z buta na chate powinien wracać sabotaz ładny

0

No co za tempe zachowanie, tym bardziej Balde byl blisko strzelenia bramki w tej sytuacji

3

@Kapitan hawk szkoda ze tak nie wraca jak w drugą stronę biegna :D

0

Nie powinno być karnego?

1

Nie da się oglądać tego Fermina jest tragiczny i takimi akcjami tylko zaszkodzi klubowi który to już raz traci piłkę poczym wystawia nogę na wysokości kolana przeciwnika masakra

0

Nie mogę przeboleć tego chłopa z 10 co rozegrał, no wypi****** bym go na ławę do końca sezonu, typ mógł zrobić wszystko chciał ch** wie co i jeszcze miał pretensje do kolegi

3

Trzeba też pogratulować temu z 10 z leganes przepięknie to rozegrał no idiota

1

@SelloutCrowd przyjdzie mecz z Realem to rozłożą nogi jak zawsze

0

A potem przyjdą rozmowy o nowym kontrakcie i chcą 2x więcej :D

0

@FCB24 No na grę Fermina trzeba mieć zamknięte oczy :D

1

Wiadomo że mówił że chce wrócić szybko ale że aż tak xD

4

Yamal że 30 strat dziś;D

0

Ale Lewy odstaje motorycznie i szybkościowe masakra

0

@Merton najlepsze jak powiedzieli że to żadna kontrowersja tylko zwyczajny faul ;D

2

@Encore Kounde mógł zdecydowanie więcej zrobic

0

Fermin "jeszcze zobaczymy prawdziwego grajka" Lopez zawsze będzie suaby

0

Flick dzisiaj nie trafił w zmiany Kounde niby forma cały sezon ale ile on ma baboli to jest nie porozumienieb

3

Fermin tragedia gavi tragedia kozackei mamy te zmiany

1

Gratulacje kuounde ;D

0

@karci0 fajny sezon ale on takie czesto ma ;/

0

Kaleczniak dalej na boisku Boże won stad

1

Bosze zdejmijcie tego ferrana kaleczniaka masakra

0

@Piotr,1985 toć miał 2 setki ;D

2

@WiecekFCB Real Barca 2 6 ;)

0

@Consigliere no gorzej jak jakieś Getafe makabra

0

2 sytuacje 700 procentowe z takimi ogorasami którzy będą się bronić 180 minut trzeba wykorzystywać

0

@F3DO nie mów tak bo zara wysyp będzie że "ma tylko 17 lat"

3

Inigo takie doświadczenie ale jego powrót to jakiś zart xD

0

@alone49 Nie no racja, mi chodzi że jak zagra słabszy mecz to zawsze jest to samo "no ma 17 lat" i niechodzi mi o ostatni występ tylko ogolnie

1

@alone49 i tak co roku będzie "bo na 17 lat"?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?