0

Myślę że dla yamala trzeba więcej kontraktow reklamowych załatwiać taką forma

0

Co sądzicie o takich zmianach jakie zrobil Artera Na koniec meczu?

0

Odegard przez półtorej meczu nie zrobił nic, fenomen magik, arsenal w 10 drugi mecz z Madryciokami i dają radę

0

I obyś nie zagrał więcej przynajmniej w Barcelonie.

0

@Sapos93 gole yamala? A na co to komu

2

Araujo powinien się pożegnać z tą druzyna, elektryczny, wyprowadzanie pilki na zerowym poziomie po prostu placek

1

@tbas to nie tak że źle się ustawia on jest wszędzie i nigdzie, nic nie daje kompletnie

1

@Mankind to dlaczego odgwizdal w drugą stronę?

1

A tam przypadkiem chlop w polu karnym nie wybił ręką na różny? XD

1

Znowu kunde łamie linie haha

0

@RafiVeB nie tylko dzisiaj od dobrych kilka meczy taki jest

0

@macio_944 fermin jest zagubiony w każdym meczu

0

Fermin po raz kolejny niema pozycji biega wszędzie i nigdzie

2

Kunde po raz kolejny łamie linie ;D

0

@FcPortoFan1999 za Xaviego to było więcej szczęścia niż rozumu

0

@Faro bo yamal ostatnio mistrz gry

0

Ale ten Alena jest słabym plackiem masakra

1

@Andi18 śmiało, kilka komentarzy będzie "on ma dopiero 17 lat" no ale fakt nie można takiego krytykować pajacerka już dobrych kilka meczy

0

@D10SLEO aby się nie wywracał;>

2

@Andi18 czyt. Yamal

0

@norbi77 nie no bez jaj xD to Fermin wiecznie biega wszędzie i nigdzie

0

@robsesh 10 na 10

1

@Dajnatace nie nie może, bo nie można go krytykować ma 17 lat chlop od kilku dobrych meczy ma jakieś zaćmienie bo podejmuje tragiczne wybory no ale ma 17 lat to trzeba cicho siedzieć

0

Gaviemu widzę już nie chce się biegać ledwo wszedł i przed akcja bramkowa sobie truchtal

0

@kanver_ fermina to od zawsze ma tylko momenty jak zaczyna w pierwszej 11 a tak to nigdy go niema

0

@fmX 3 1 dla nich co mają więcej zrobić?

0

Tragiczny jest ten odegard chlop na prawdę nagle zapomnial jak się w piłkę gra

2

Ten odegard zapomnial nagle jak się w piłkę gra

1

Yebane pajace z gwizdkiem wszystko w 1 stronę

0

Beka graja po obwodzie przez 2 minuty żeby potem zyebac i dać piłkę na kontrę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?