La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1579 Culés

1

Dzisiaj Probierzówka ogłosi powołania na czerwcowe zgrupowanie reprezentacji Polski.Lewego nie będzie z powodu chęci wypoczynku co mnie nie dziwi.

0

@FcPortoFan1999 ludzie już sie rzucili, że lewy nie polak itp masakra , ja bym odrazu leciał wakacje odpoczynek relaks , ma swoje lata itp.

0

@gumaz Normalka w tej reprezentacji.To przy okazji dobry test dla Probierzówki na sprawdzenie kto jest prawdziwym liderem kiedy nie ma Roberta.

0

@FcPortoFan1999 dlatego najlepiej pamiętam mundial 2002 i jerzego engela !
i pedro paulete !

1

@gumaz alo alo to w takim razie jeszcze "Hajte" musimy pamiętać!

0

@Barca_bwo hajto dał sie zrobić jak kotwica pogoni !

0

@gumaz I w tym wszystkim złota ale jednak czarna gwiazda-Olisadebe który akurat na tym mundialu nie odpalił.

0

@FcPortoFan1999 @gumaz a ja mysle, ze miedzy Lewym, a Misiem nie ma za dobrych relacji. To juz kolejny raz kiedy Bobek odpuszcza repre, za Proberza wygląda w niej fatalnie, bramek praktycznie nie strzela. Moze wlasnie liczy, ze kadra nie poradzi sobie z Finlandią i zacznie sie zwalnianie Prodiża, co byloby dla wszystkich wskazane tak jak odejscie Feio z polskiej pilki

0

@Lanosss Ja nie byłbym zadowolony z takich gierek Lewego.Wiesz dlaczego? bo za tego Prezesa federacji to pozbycie się Probierzówki obecnie to jest żadne rozwiązanie.Kogo zatrudnią? znów jakiegoś Sousę?

0

@FcPortoFan1999 z tym, ze Roberto juz nie raz grywał w takie gierki. Osobiscie w zwolnienie Misia nie wierze, dostanie czas do konca kwalifikacji czyli do konca roku i pewnie wtedy będą podejmowane decyzje w zaleznosci od wyników. Tym kto moglby zastapic gbura to na tą chwile jedynie Urban, ale kto w przyszlosci to ciezko wytypowac

0

@Lanosss Urbana to Ja chcę od 2 lat.

0

@FcPortoFan1999 no i wlasnie, trzeba cos z tym w koncu zrobic

0

@Lanosss Tylko że Prezes niekoniecznie chce zwalniać swojego kumpla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?