Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
2 0 to niebezpieczny wynik
0
@Szczygiel06 Skóras potrzymaj mi piwo
1
@Stinger_ Ja mysle ze Messi pierwszy skończy karierę i zara po nim Ronaldo to ogłosi :D
2
@Gaucho ale taka prawda wiem ze boli no ale prawda :ad
2
Łysy Hiszpan "powiedzieliśmy zeby nie trenowal" xD ale wariacik
0
@szela1899 Akurat jak gra Martin gdzie kolwiek to nie da sie zagrać gorzej
2
@Andi18 doświadczenia a czego :D a potem beda płakać ze ludzi niema do pracy
0
@Eto'o9 R10 to ze Aaraujo czyż Martin sa słabymi piłkarzami to każdy widzi, ale ja bym chciał wiedzieć coś o Olmo no chlop ma tak wyjeban* gra taka padake, tasmy na Flicka?
0
@ali3gator wiadomo ze fizycznie jest słabo, i obrona w tym sezonie to dramat
3
Wstydu za grosz chlop nie ma, dosłownie za grosz, typ swoją postawa i gra zrobil więcej zlego niz dobrego, wiecznie rączka do góry bo spalony a on będzie gadał ze wiecznie przeciwko nam, no dramat
2
@blakkudium taka sama ilość co lewy
1
@wojopancer Raphinha karnego a wolne Messi powinien przyjeżdżać i kopac
1
@KobeFR i tu sie mylisz bo właśnie podawał tylko ze do bramkarza
0
@norbi77 no ale zeby podawać do bramkarza? A potem bedzie płakała ze ie dostaje szans
0
@Salchent oj nie wiem czy kogoś by tam wygryzli
0
Jeszcze jedna!!!
0
Szczęsny to jest kot xD z PSG 2 bramki w środek a dzisiaj rzucił sie w miejscu przy 3 bramce haha
0
@APTAPT podsumowanie obrony ;D
1
@Bartas1998 i ze czuję sie jak 20 latek
0
Ciekawe czy szwed sie obraza ze tak malo gra xD
0
@busel004 jak połowa ludzi w tym sezonie
2
A potem bedzie płakał ze nie dostaje szans xD
0
@APTAPT tu nie chodzi o Lewego tylko cała obrona w dzisiejszym meczu i w większości tego sezonu to paradoks
2
A Olmo dalej na placu xD
3
Chciałbym zeby Flick wszystkim wytłumaczył dlaczego Olmo jest w tej drużynie
1
Ale to jest dziadostwo co oni dzisiaj prezentują
4
A Araujo dalej ręce podnosi xD
1
@LionelM95 ale chociaz wszystko jasne by bylo a nie w jednym meczu gwizdnie a w drugim identyczna nie
1
Kounde dobry sabotaż dzisiaj
2
@Jakchcesz typowo