BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan9 tylko nie to
0
@ViscaelBarca2007 co do doświadczenia i wsparcia młodych zgoda ale rywalizacja? Rywalizacja wygląda tak że gra lepszy a nie że gra tylko jeden za to że mu się niby należy. Jeśli Wojtek by nie mógł się zaadaptować (mógłby bo już tak grał ale uznajmy hipotetycznie że nie) to by tym bardziej go nie brali ale dać do myślenia coś może plotka o przedłużeniu jego kontraktu. Na ten moment Peni wyszły dwa mecze i nigdy nie wejdzie na poziom Wojtka. Skoro on wyszedł w ostatnim meczu to ja już zakładam że Wojtek w tym sezonie zagra tylko w PK i nie wolno mu wygrać ,,rywalizacji" z Pena
0
@ViscaelBarca2007 gdyby to miało aż takie znaczenie to by wogóle Wojtka nie brali tylko by podpisali np. Navasa
0
@esem91 nie da się niektórych decyzji Flicka za bardzo wytłumaczyć jak np. tego że gra Pena a nie Wojtek albo że Torre praktycznie nie gra ale chyba w tym przypadku Fort może zaraz wyprzedzić Martina w hierarchii. Za ostatnią sytuację bym go za bardzo nie winił bo został sam i nikt nie wspomagał krycia ale trochę przesadził z tym wślizgiem bo za daleko nim poleciał
0
@ViscaelBarca2007 miałem duże nadzieję co do Oduro ale rozwija się szybciej niż zakładałem (:
Marzeniem by było gdyby eksplodował w tym sezonie i w następnym już był częścią pierwszego zespołu i mamy rozwiązany problem z bokami obrony bo jeszcze wraca Valle
0
@Kapitan9 Balde może grać na LO, wahadle i skrzydle a Grimaldo ogranicza się do wahadła bo kompletnie nie radzi sobie w obronie
1
@krol211 jasne że pomaga ale zarząd nie robi narazie nic żeby go podpisać a zaraz nam go mogą sprzątnąć
0
@krol211 chodzi mi o to że jak jest naszym kibicem to nie daje 100% szans na transfer, musi być kasa
0
@Gall bo mnie nie interesuje jak grał wcześniej, liczy się jaki teraz ma pomysł a trener się musi dostosowywać do kierunku w jakim idzie piłka. Kup mu Rodriego to zobaczysz jak będzie grał....
1
@krol211 co z tego że jest kibicem? Za darmo przyjdzie grać? Narazie Laporta i Deco nie robią nic żeby podpisać Davida który praktycznie wprost się nam oferuje i mam wrażenie że ten idiotyczny artykuł sportu że David będzie nas kosztował 80mln nie jest przypadkowy tylko na zlecenie Laporty żeby usprawiedliwić w jakikolwiek sposób brak jego transferu
0
@Pnog37 nikt nie ma pewnego miejsca w składzie
0
@Pnog37 Yamal ma grać wszystko? Rotacje też są potrzebne a akurat jest za darmo
0
@Gall oczywiście że się da ale to już sprawa dla trenera.
Nico nawet nie jest obecnie lepszy od swojego brata, jak nie potrafi pociągnąć ataku Bilbao to tym bardziej nie zrobi tego u nas. Trener dostosowuje się do tego w jakim kierunku idzie piłka i nie ma dowodów że chce grać na skrzydła, jakby chciał to by upychał na skrzydło Raphinhe albo Olmo ale tego nie robi, grają jako ofensywni pomocnicy i działa, Yamal też gra bliżej środka
0
@kanver_ Raphinha ale nie dużo, ciekawe czy jest szansa podpisać Salaha za rok
0
@krol211 Chilwell jest co chwilę kontuzjowany i za dużo zarabia
0
@krol211 tak, na rezerwowego idealny bo może grać na każdej pozycji w obronie, tylko interesuje się nim też Liverpool
0
@Nightraider marzenie to sprzedaż Peni ale nie ma szans bo Flick się uparł, jakoś mam wrażenie że Torre odejdzie albo może Pau Victor ale on latem bo wtedy spadnie procent dla Girony
4
@normasubiektywna pogonić Forta xd, i jeszcze ten Pubil co oblał testy w Atalancie bo więzadło w jego kolanie tylko czeka na zerwanie
2
@Nightraider wiem że nikogo zimą nie będzie a w lato skończy się na Valle albo jakimś darmowym transferze (np. Rensch z Ajaxu) tak jak pisze wyżej. Nie mamy środków na wzmocnienie wszystkich pozycji a Laporta woli głośniejsze nazwisko do ataku żeby mieć łatwiej w wyborach prezydenckich
1
@macio_944 on nigdy jakoś się dobrze nie wypowiadał, szacunek ma za swoje lata pracy a nie wypowiedzi
9
@Kapitan9 Grimaldo to wahadło a nie boczny obrońca
1
Kounde ma zmiennika (Fort), potrzebny jest bardziej ktoś na LO albo najlepiej ktoś kto obstawi obydwie strony ale raczej ciężko o to będzie, najpewniej się skończy na powrocie Valle który daje jakość na obydwu stronach. Na Daviesa nas nie stać i głupotą by było mu dać tyle ile chce w naszej sytuacji
0
@Gall mamy dużo obrońców którzy dobrze grają nogami więc można to poukładać.
Nie nie potrzeba nam skrzydłowych, cały zespół nie grał najlepiej i gdyby nie wylewy w końcówce to byśmy wygrali. Można latem kulić Lookmana albo podpisać Sane żeby wzmocnić te pozycje ale żaden Nico nie jest nam potrzebny tym bardziej że ma słaby start sezonu i na poprawę się nie zanosi
3
@ojWojtek przecież Gavi od 2015r. był w La Massi
14
Yamal niech się wyleczy w 100%, musimy się też nauczyć grać bez niego bo nie możemy być uzależnieni od 17latka.
Czekam na powrót Araujo bo jest stworzony do obecnego systemu i jeśli u Xaviego potrafił być najlepszym obrońca w zespole to teraz powinno być tylko lepiej.
1
Ciekawe w czym mają lepszą szkółkę xd, wypuszczają w większości średniaków na których zarabiają i tyle, jeszcze podał Viniciusa, Rodrygo i Valverde xd, Vini zagrał tam 3 mecze, Rodrygo 2 a Valverde 4.
Nasza szkółka jest o kilkanaście klas lepsza i tyle w temacie
0
@Darek_Maruszczak nie że nią ma różnicy ale wczorajszy wynik to nie jest przyczyna tego że go nie ma
0
@LukaszFan przed wejściem De Jonga zasługiwaliśmy, jak on wszedł to momentalnie siadło
11
Wiedziałem że będzie taki artykuł, wygrywaliśmy 2-0 i tylko kompletne wylewy doprowadziły do remisu a nie brak Yamala
0
@Fake69 nie gra na skrzydle