BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tak dalej być nie może, zaraz możemy stracić punkty i Real nas przegoni. Trzeba spróbować z Yamalem i Olmo w drugiej połowie bo nic z tego nie będzie, w ataku kompletnie nic nie idzie a Lewy nie dostaje nic. Kounde tragicznie dzisiaj, jeszcze ta kontuzja Balde.....
3
Podziękuję, mamy Forta, za rok wraca Valle i jeszcze Oduro zapowiada się na mega kota a Pubil nie może nawet przejść testów medycznych przez swoje kolano. Można najwyżej wziąć za darmo Renscha z Ajaxu który obstawi obie strony
0
@Nightraider ale o co chodzi? Miał dwóch stoperów bo wylecieli Araujo i Christensen a Eric musiał łatać DM, nie stać nas żeby co chwilę kogoś kupować bo są kontuzje
0
@ViscaelBarca2007 no na LO może Oduro wbić się do pierwszego zespołu bo szybko się rozwija
0
@Nightraider bez przesady, Flick musiałby być naprawdę głupi żeby na takie coś pozwolić
0
@Nightraider bo najpewniej oddamy obu i w ich miejsce przyjdzie Tah
1
No teraz może tak mówić ale nie wiadomo co będzie latem, nie ma żadnych informacji o przedłużeniu jego umowy. Jeśli chcemy Taha to musi odejść Christensen albo Eric a ekonomicznie bardziej się opłaca odejście Christensena bo na nim coś zarobimy i więcej miejsca w budżecie zrobi a Erica to pewnie opchniemy za maks 15mln znając nasz zarząd a miejsca w budżecie dużo nie zwolni. Latem musi dojść do kilku odejść żeby podpisać chociaż jakiś wolnych agentów
0
@Rarenzio no widzę że nadal nie zrozumiałeś
0
@ziomal88 no o niecały rok się pomyliłem faktycznie. Cały czas od jego transferu jest pisane że trzeba go obudować xd, jego najlepsza wersja została w Ajaxie i nie wróci, miał ten jeden sezon i cały ten Ajax został zweryfikowany. Obecnie nie ma szans na pierwszy skład no chyba że gromada kontuzji albo rotacje. Gościa się trzeba pozbyć i tyle w temacie, miejsce w budżecie jakie zwolni pozwoli wzmocnić inne pozycje
0
To by oznaczało duże problemy bo nie mamy praktycznie nikogo pewnego w jego miejsce a Eric dopiero otrzymał pozwolenie na grę, ewentualnie można przesunąć Kounde
4
@Gacek5 będą mieli swoje minuty bo jest od groma meczy w sezonie a Inigo i Cubarsi już mają sporo meczy w nogach
0
@FCBGrzesiiek narzekanie na Erica to już chyba dla zasady, Martin powinien być latem sprzedany bo będzie z niego maks solidny ligowiec
0
@ACMaldini3 co z tego? Ma większe szanse na ZP w Realu niż w PSG bo każdy wie że żeby ją wygrać musisz wygrać coś więcej niż trofea w lidze i medialność też ma dużo do tego
3
@Rarenzio nie nudzi Ci się to trollowanie? Określenie że jest przy jednym stole z Messim i Ronaldo odnosi się do tego że tylko ta trójką przykroczyła barierę 100 goli w LM ale najpierw trzeba umieć czytać a media w Polsce zawsze będą się podniecać takimi rzeczami bo to jedyny polski piłkarz w historii który ma takie osiągnięcia
0
@ACMaldini3 bo przespał, wybrał pieniędze. Teraz przeszedł do Realu trochę w desperacji żeby wygrać większe trofea i mieć większe szanse na ZP. Myślę że prędzej czy później wypali ale nie wybrał dobrego momentu na transfer do Realu
13
Pedri jest kluczową postacią projektu i będzie dla nas kimś takim jak Rodri dla City, jest poprostu absolutnie kluczowy i jeśli problemy z kontuzjami nie wrócą to tak będzie
1
@Rarenzio ocho kolejny hejterek się spłakał bo Lewy znowu zapisuje się historii. Standardowo wyskakuje z reprezentacją że nic w niej nie wygrał xd, przecież to nie jest warte skomentowania nawet. Lewy ma prawie 2x więcej goli w kadrze niż Lato a za czasów Grześka kadra była owiele lepsza, Robert jest najlepszym piłkarzem w historii Polskiej reprezentacji grając w jej najgorszym okresie
0
@partymaker KMŚ aspiruje obecnie do największego trofeum ale jak to będzie to może być różnie i to żaden puchar tymbarka, oczywiście że będzie miał znaczenie przy ZP ale nie wiadomo jakie. Co wy macie z tym Jarkiem?
0
@Nightraider wiem
0
@sokot weź, z pustego to i Salomon nie naleje
1
@sokot już 6 lat go próbujemy odbudować xd
3
Żeby wygrał to byśmy musieli wygrać ligę i LM bo nie jedziemy na KMŚ więc mało prawdopodobne ale wierzyć można. Lewemu ZP się należy jak psu buda i powinien ją dostać za 2020r.
1
@Marusek Casado nie gra więc to już trochę ryzyko, zamknąć mecz szybko i niech nie gra poprostu całego spotkania
0
Oby nie De Jong (:
Najpewniej Gavi i potem zmieni go Eric
3
Gdyby odszedł za darmo ale zrzekł się zaległych pieniędzy to byłoby super
1
Nie ma szans na pierwszy skład i tyle, najwyżej przy rotacjach. Odpala już 6 lat i co? Gościa się nawet nie da sprzedać. Gramy dużo lepiej bez niego niż z nim. Trzeba czekać aż mu się skończy kontrakt
0
@Hadim skąd? Jakbyś oglądał to byś widział. Acha zmiażdżyłem Cię argumentami a ty nie podałeś nic a to ja nic nie rozumiem.
Rozmawiamy o wczorajszym meczu a ty mi coś o Flicku piszesz xd więc ja piszę o Raphinhi
3
@Hadim
Ocena: 8.3
Celne podania: 79%
Długie piłki: 8 (7)
Próby dryblingu: 3 (2)
Pojedynki: 9 (6)
Kluczowe podania: 4
Do tego największy udział w pressingu w całym zespole. A twojej argumentacji nadal nie widzę.
Jak tam, Raphinha jest beznadziejny i sprzedać póki coś wart? (26g/a a jeszcze grudnia nie ma)
0
@mientusek1407 xd
2
@Hadim uzasadnij że grał słabo ekspercie, ja uzasadniłem a ty teraz obrażasz bo nie masz kompletnie żadnych argumentów