BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@dominikm oho zaczyna się
0
@Lahey tym tokiem myślenia to Wojtek który przez lata był topem nagle stał się plackiem (:
0
@Lahey oczywiście że Fort się nadaje tylko praktycznie nie gra to jak ma mieć formę? Oczywiście że musi ogrywać graczy żeby wygrać tytuły, nie można grać ciągle tym samym składem, trzeba rotować i muszą być zmiennicy w formie a nie pod formą
0
@Lahey a Martin to nie popełnia błędów? Ma tylko to szczęście że bezpośrednio nie spowodowały straty gola a Fort jest zarówno lepszy i ma większy talent więc to jego powinniśmy ogrywać
1
Bardzo dobry artykuł, Flickowi należy się kredyt zaufania bo dal nadzieję walki o trofea a miał to być sezon przejściowy ale sam sobie utrudnia często. W City Ederson miał passę gorszych meczy i ławka a Peni wyszły tylko dwa mecze i gra wszystko, co to za logiką?
Pau Victor po fenomenlanym presezonie przyspawany do ławki zamiast zmieniać go za Lewego jak był pewny wynik. Dlaczego Fort siedzi na ławce kosztem Martina który kompletnie nie dojeżdża?
0
@Luccas nie zgarnąłby gdybyśmy wogóle po niego szli, gość nam wprost się oferuje a my nic. Odpuszczamy Davida który jest za darmo i jest dużo mniejszym ryzykiem zwłaszcza w naszej sytuacji i pójdziemy po kota w worku za spory hajs, ma to sens xd
0
@Kamil689 no zobacz że sporo klubów się nim interesuje i jest okazja rynkową, jak się nie weźmiemy do roboty to go zaraz sprzątną
0
@Kamil689 byli przecież przedstawiciele na meczu, to nie jest tak że sobie coś wymyślili. Davida chcieli wcześniej kupić ale go nie chcieli sprzedać a teraz jest za darmo i co sezon robi liczby a Egipcjanin jest trochę lepszy ale będzie dużo więcej kosztował i napastnicy z Eintrachtu są poprostu bardzo często weryfikowani.
1
Niech mi ktoś wytłumaczy czemu nie idziemy po Davida tylko patrzymy na niego? Jeden za darmo a drugi za 45mln i będzie spora licytacja, nie rozumiem tego poprostu. Ja rozumiem że zapowiada się narazie lepiej ale po co ryzykować jak mamy niewiele gorsza alternatywę za darmo
0
@norbi77 ale ty widziałeś jak się ustawiał? Pierwszy gol powinien obronić ale jak się nie potrafi ustawić to już jego wina a przy drugim golu przez fatalne ustawienie to nawet nie dał sobie jakiejkolwiek szansy na obronienie tego
0
@FCB24 nic głupszego nie przeczytam dzisiaj
2
@norbi77 to już z przyzwyczajenia na niego piszą, dzisiaj zagrał dobrze i próbował coś zrobić
4
@ACMaldini3 ale my mamy top bramkarza ale na ławce i z niego nie korzystamy
1
@Recha_0684 nie miał szans xd, to niech nic najlepiej nie broni. Ma szansę tylko jak leci prosto w niego xd
1
Oczywiście że to karny, faul na Cubarsim tym bardziej
4
Fatalny mecz, nie mam do Flicka pretensji bo i tak wyciska ponad stan bo przed sezonem było mówione że to będzie sezon przejściowy a on dał nadzieję walki o trofea ale nie można tak samego siebie sabotować, za co gra ten Pena? I tak pewnie będzie dalej grać a Wojtek dostanie tylko PK. Nie potrafiliśmy nic stworzyć, tylko Raphinha strzelił gola z niczego ale sędzia też już zdrukował co mógł i powinniśmy mieć 2 karne i byłby remis chociaż a tak najpewniej tracimy pozycję lidera po niepotrzebnych porażkach
1
@Faro zobaczysz że Pena zagra w następnym meczu xd
4
Ciekawe co sobie myśli Wojtek w tym momencie
0
@BezglutenowyPedri nawet w następnym meczu nie zagra a ty chcesz żeby teraz wszedł
0
Dobra po tym golu powinno ruszyć
0
@Faro fajne sztuczki xd, od Pedriego jest uzależniona cała nasza gra
1
@Rupert_Haubica po pierwsze to Wojtek by się tak fatalnie nie ustawiał, Pena tą bramkę zawalił złym ustawieniem
0
@Faro Casado to nie jest półka Pedriego, Casado jest świetny ale bez przesady już
0
Jeszcze tego De Jonga brakowało xd
1
@Faro Pedri
1
@July_6_BcN Pena do grudnia
0
Niech mi ktoś jeszcze powie że jak on to miał niby wyjąć
0
@krol211 nic się nie gubi tylko jest bez formy, instynkt został ale nic nie wychodzi. Teraz mi się przypomniało że Olmo ma problemy mięśniowe to na niego też raczej liczyć nie możemy...
0
@krol211 nie jest bezużyteczny, dobrze dochodzi do sytuacji ale poprostu marnuje wszystko jak leci, nie wiem co się z nim dzieje bo w poprzednim sezonie ładował do bramki w trudniejszych sytuacjach
1
Tak dalej być nie może, zaraz możemy stracić punkty i Real nas przegoni. Trzeba spróbować z Yamalem i Olmo w drugiej połowie bo nic z tego nie będzie, w ataku kompletnie nic nie idzie a Lewy nie dostaje nic. Kounde tragicznie dzisiaj, jeszcze ta kontuzja Balde.....