BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fake69 trochę nie przesadzajmy ale brakuje mu poprostu świeżości bo mamy wsumie dwóch środkowych obrońców narazie, no i Dominqueza. Niedługo wróci Araujo to będą rotacje, wraca też Eric
3
Najważniejsze żeby ominąć dodatkowy dwumecz ale miłoby było wyjść z pierwszego miejsca (:
3
Nie no moim zdaniem Pedri powinien dostać, mecz na topowym poziomie w jego wykonaniu. Bez niego nie gralibyśmy tak dobrze, jest absolutnie kluczowy.
Ale Cubarsi też zagrał bardzo dobry mecz
0
Gratulacje! Najlepsza ,,9" w tym wieku
0
@Michas_13 wyszły mu tylko dwa mecze, reszta słabo i bardzo słabo
1
@FAIRYTALE wszystko wskazuje na to że pogra tylko w PK niestety, Pena mimo niskiego poziomu nadal gra wszystko
1
@PJ777 Pena by się chociaż raz spóźnił xd
0
@ziomal88 świetny argument. Flick super sobie radzi ale miewa niezrozumiałe decyzje które się nie bronią
0
@ziomal88 nawet jeśli to co? Co usprawiedliwia wystawienie Martina kosztem Forta mimo serii fatalnych meczy?
0
@ziomal88 nie widzimy ich na treningach tak ale widzimy mecze a gość jest fatalny i w przeciwieństwie do Peni nie da rady tego ukryć. Nie no sorry ale jeśli kierujemy się nogą to xd
1
@Batys redaktor komentarze sprawdził i zmienił xd
0
@ziomal88 czym Martin zasłużył żeby grać dzisiaj kosztem Forta? Fermina to akurat chciałem w pierwszym
0
@Tomek54321 racja nie zagrał lepiej, zagrał owiele lepiej
1
Martin xdddd. Hansi opanuj się chłopie
0
@45M4R Nico ma klauzulę 58mln i trzeba zapłacić odrazu, podobno chce ok. 20mln brutto na sezon i premii, nie ma nawet mowy żeby był tańszy od Salaha
0
@Pedri16Future "Szczęsny też nie chciałby być zmieniony prezentując taki poziom" super Peni wyszły dwa mecze a tak co nie leci w niego to gol albo ratują go spalone, poprostu świetnie
0
@45M4R za jakie mniejsze pieniądze?
0
No super by było ale raczej nie ma szans
0
@ACMaldini3 po co? Torre zasłużył żeby dzisiaj zagrać a De Jong nie daje nic i są inny którzy by chcieli dzisiaj złapać minuty, może nawet debiut w LM zaliczy Guille
2
@ACMaldini3 brakuje kreatywności a ty chcesz De Jonga wystawić xd, Torre powinien dzisiaj dostać szansę
1
@Rust_Cohle klasę? Co najmniej kilka klas
3
@Kondziubarca wznawia karierę żeby być zmiennikiem ręcznika, każdy byłby zły na jego miejscu
1
@LukaszFan ostatni raz zagrał 21 czerwca na Euro, potem trenował w Juve a u nas już trenuje ponad 2 miesiące. Sorry ale podłoga Wojtka to sufit Peni i to nie podlega dyskusji. Oczywiście Wojtek nie będzie miał takiego wyjścia z bramki jak Pena przez swoje warunki fizyczne ale już tak grał w Arsenalu i nie jest w tym dużo gorszy a na lini go zjada i wypluwa
0
@Michal0318 nie zdziwiłbym się, gość wznawia karierę żeby pomóc a tu w nagrodę jest zmiennikiem ręcznika
0
@Szymemdymek po meczu z Realem było gadane to samo, to nie jest poziom na Barcelonę i nie będzie i nie ma sensu nie podniecać jak wyjdzie mu jeden mecz na kilka
0
@kanver_ tylko w dwóch meczach, reszta słabo
1
@prodigy oczywiście że daje i to dużo, wyszły mu tylko dwa mecze narazie
2
Chociaż tutaj Flick reaguje, jeszcze pora na zmianę Peni w trybie pilnym ale raczej nie ma szans
1
@Kapitan9 weź xd, Xavi motorycznie marnował talenty a ty chcesz go do rezerw dać? Oszalałeś? Nie on łowil perełki tylko brał to co mu polecał Marquez a wszyscy młodzi łapali u niego regres. Nie jest dobrym trenerem, miał jeden sezon gdzie dużo lecieliśmy na farcie, jego poziom to maks drużyna walcząca o awans do europejskich pucharów a dawanie go do rezerw to fatalny pomysł. Szkółka jest od rozwijania młodych a nie robienia wyników na siłę. Teraz wychodzi dużo informacji o tym co odwalał Xavi jak np. praktycznie nie rozmawiał indywidualnie z zawodnikami albo treningi były bardzo słabe i nawet powiedział Minquezie że zagra 10 meczy xd
0
@Kapitan9 tylko nie to