0

@Fake69 trochę nie przesadzajmy ale brakuje mu poprostu świeżości bo mamy wsumie dwóch środkowych obrońców narazie, no i Dominqueza. Niedługo wróci Araujo to będą rotacje, wraca też Eric

3

Najważniejsze żeby ominąć dodatkowy dwumecz ale miłoby było wyjść z pierwszego miejsca (:

3

Nie no moim zdaniem Pedri powinien dostać, mecz na topowym poziomie w jego wykonaniu. Bez niego nie gralibyśmy tak dobrze, jest absolutnie kluczowy.
Ale Cubarsi też zagrał bardzo dobry mecz

0

Gratulacje! Najlepsza ,,9" w tym wieku

0

@Michas_13 wyszły mu tylko dwa mecze, reszta słabo i bardzo słabo

1

@FAIRYTALE wszystko wskazuje na to że pogra tylko w PK niestety, Pena mimo niskiego poziomu nadal gra wszystko

1

@PJ777 Pena by się chociaż raz spóźnił xd

0

@ziomal88 świetny argument. Flick super sobie radzi ale miewa niezrozumiałe decyzje które się nie bronią

0

@ziomal88 nawet jeśli to co? Co usprawiedliwia wystawienie Martina kosztem Forta mimo serii fatalnych meczy?

0

@ziomal88 nie widzimy ich na treningach tak ale widzimy mecze a gość jest fatalny i w przeciwieństwie do Peni nie da rady tego ukryć. Nie no sorry ale jeśli kierujemy się nogą to xd

1

@Batys redaktor komentarze sprawdził i zmienił xd

0

@ziomal88 czym Martin zasłużył żeby grać dzisiaj kosztem Forta? Fermina to akurat chciałem w pierwszym

0

@Tomek54321 racja nie zagrał lepiej, zagrał owiele lepiej

1

Martin xdddd. Hansi opanuj się chłopie

0

@45M4R Nico ma klauzulę 58mln i trzeba zapłacić odrazu, podobno chce ok. 20mln brutto na sezon i premii, nie ma nawet mowy żeby był tańszy od Salaha

0

@Pedri16Future "Szczęsny też nie chciałby być zmieniony prezentując taki poziom" super Peni wyszły dwa mecze a tak co nie leci w niego to gol albo ratują go spalone, poprostu świetnie

0

@45M4R za jakie mniejsze pieniądze?

0

No super by było ale raczej nie ma szans

0

@ACMaldini3 po co? Torre zasłużył żeby dzisiaj zagrać a De Jong nie daje nic i są inny którzy by chcieli dzisiaj złapać minuty, może nawet debiut w LM zaliczy Guille

2

@ACMaldini3 brakuje kreatywności a ty chcesz De Jonga wystawić xd, Torre powinien dzisiaj dostać szansę

1

@Rust_Cohle klasę? Co najmniej kilka klas

3

@Kondziubarca wznawia karierę żeby być zmiennikiem ręcznika, każdy byłby zły na jego miejscu

1

@LukaszFan ostatni raz zagrał 21 czerwca na Euro, potem trenował w Juve a u nas już trenuje ponad 2 miesiące. Sorry ale podłoga Wojtka to sufit Peni i to nie podlega dyskusji. Oczywiście Wojtek nie będzie miał takiego wyjścia z bramki jak Pena przez swoje warunki fizyczne ale już tak grał w Arsenalu i nie jest w tym dużo gorszy a na lini go zjada i wypluwa

0

@Michal0318 nie zdziwiłbym się, gość wznawia karierę żeby pomóc a tu w nagrodę jest zmiennikiem ręcznika

0

@Szymemdymek po meczu z Realem było gadane to samo, to nie jest poziom na Barcelonę i nie będzie i nie ma sensu nie podniecać jak wyjdzie mu jeden mecz na kilka

0

@kanver_ tylko w dwóch meczach, reszta słabo

1

@prodigy oczywiście że daje i to dużo, wyszły mu tylko dwa mecze narazie

2

Chociaż tutaj Flick reaguje, jeszcze pora na zmianę Peni w trybie pilnym ale raczej nie ma szans

1

@Kapitan9 weź xd, Xavi motorycznie marnował talenty a ty chcesz go do rezerw dać? Oszalałeś? Nie on łowil perełki tylko brał to co mu polecał Marquez a wszyscy młodzi łapali u niego regres. Nie jest dobrym trenerem, miał jeden sezon gdzie dużo lecieliśmy na farcie, jego poziom to maks drużyna walcząca o awans do europejskich pucharów a dawanie go do rezerw to fatalny pomysł. Szkółka jest od rozwijania młodych a nie robienia wyników na siłę. Teraz wychodzi dużo informacji o tym co odwalał Xavi jak np. praktycznie nie rozmawiał indywidualnie z zawodnikami albo treningi były bardzo słabe i nawet powiedział Minquezie że zagra 10 meczy xd

0

@Kapitan9 tylko nie to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?