0

@krol211 po co jak masz Davida za darmo

0

@Kubsoleon i co z tego?

14

Najlepsza szkółka na świecie i tyle w temacie. Nie wiem gdzie byśmy byli gdyby nie La Massia

1

Przecież on już nawet niemal otwarcie mówi że chce do nas dołączyć, nie wiem jak można by było to zepsuć ale jak patrzę na nasz zarząd to mam wątpliwości

2

@xavi890 to nie jest gracz do robienia statystyka

0

@siara10 dalej się kompromituje xd

0

@CPuyol żałosne xd, żadnego argumentu tylko bo Pena będzie płakał. Dostał szansę, zmarnował je i jest lepszy w jego miejsce. Sytuacja jest prosta, twoja logiką to bierzemy gracza z 1 ligi Polskiej i niech gra bo mu się należy. Świetne zarządzanie szatnią, walić umiejętności, jesteś tu dłużej to ty grasz tylko xd

10

Genialny zawodnik z ogromnym talentem, miejmy nadzieję że po sezonie będzie można powiedzieć że problemy z kontuzjami się skończyły w jego przypadku i zostanie u nas na lata

0

@CPuyol no tak bo to przedszkole xd

3

@Hawatkhar ,,Nie wiadomo czy Szczęsny byłby lepszy" jak to nie wiadomo xd? Pena może Wojtkowi rękawice nosić najwyżej

0

@partymaker ale czym chcesz zrobić te wyniki? Jedyna opcja to że ściągniemy kilku solidnych ligowców ale wtedy hamujemy rozwój młodych. Niepotrzebne jest nam też ściąganie kolejnego Pimienty który będzie patrzył tylko na wyniki

1

@siara10 znowu xd, zmień obywatelstwo jaki Ci nie pasuje, chyba że już to zrobiłeś

1

@CPuyol a za co niby mają stanąć po jego stronie xd? Bo się popłacze? Nie zasługuje żeby grać i tyle

0

@Herato Vini to nie jest i nie będzie poziom Neymara ale najpewniej lepiej pokieruje swoją karierą bo Neymar ją poprostu zmarnował

1

@CPuyol śmiać mi się chce jak słyszę taka argumentację. Pena może najwyżej nosić Wojtkowi rękawice. Nie wpuścił żadnego mega babola? Nie ale też nie obronił nic trudnego poza meczem z Realem, ratują go tylko spalone. Tak sobie myślę co musi myśleć Wojtek jak siedzi na ławce kosztem takiego ręcznika. Przecież to tykająca bomba i może nam zawalić jakiś ważny mecz i co będziemy mądrzy po szkodzie i dopiero wtedy na ławkę?

0

@sergio5 oni są bezczelni

0

@ka3fcb super niech jego wartość wzrośnie o 2-3 mln kosztem wyników które będą nas jeszcze więcej kosztować (:

2

@jacek905 no idealne rozwiązanie to sprzedać Matsa do Arabii, Pene sprzedać gdzieś do małego klubu i kupić młodego bramkarza do rywalizacji z Wojtkiem. Tylko nierealne

2

@jacek905 tak ale Matsa nikt nie sprzeda raczej

0

@masik86 znajdzie się jakiś zespół z dołu tabeli i weźmie za grosze

5

Nie ma co się dziwić, Marqueza nie da się zastąpić a zespół rezerw został rozmontowany i jest najmłodszy w lidze. Najważniejszy jest rozwój młodych a jeśli chodzi o wyniki to wystarczy utrzymanie

10

@Ris93PL absurdalne jest że Pena wogóle gra, jego sprzedaż w lato powinno być obowiązkiem

1

Jeśli to prawda to nikogo na bramkę w lato nie kupimy i prawdopodobnie Pena latem zostanie sprzedany (oby) i Mats będzie rywalizował z Wojtkiem o skład za rok. Osobiście bym wolał kupić w lato bramkarza na lata i sprzedać Pene ale i tak dobrze bo się już obawiałem że zostaniemy za rok tylko z Pena i Matsem który jest kompletną niewiadomą po kontuzji

2

No tak przyśpieszajmy powrót Matsa po bardzo poważnej kontuzji bo ciężko wystawić Wojtka zamiast Peni

1

@BenyBlade Real ma umowę sprzed 5 lat i sprzedają mniej koszulek. Trudno to ocenić bo mamy tylko informacje o kwocie stałej a nic o zmiennych

0

@Nightraider zobaczymy

0

@Nightraider to już będzie test dla Flicka czy postawi na swoim projekcie czy odda to w ręce Laporty co będzie bardzo złą decyzją. W lato się nie rzucał bo może nie chciał tak zacząć współpracy ale za rok może pokazać pazur jeśli nie będą brali pod uwagę tego co on chce

1

@mientusek1407 ale oni się dzielą na różne pozycje, pomocnicy to trochę ogólne określenie. Jedynie to De Jong jest niepotrzebny ale on się sprzedać nie da

1

@mientusek1407 ale ty wiesz że oni nie pełnią tych samych roli? Nie można w ten sposób tego liczyć

0

@Nightraider jak odejdzie Christensen to Garcia zostanie bo będzie brakować zmienników

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?