0

@Szymemdymek Toni to ofensywny pomocnik i od biedy może grać na ,,9", też jako fałszywa ,,9". Może bez problemu później zmieniać wszystkie trzy pozycję za Lewym (LAM, CAM, RAM) ale jego skala talentu napewno mu da za parę lat pierwszy skład jeśli dalej się będzie rozwijał i ominą go kontuzje

0

@Borneo taki Inigo też demonem prędkości nie jest, ważniejsze jest dobre pozycjonowanie a Eric może obskoczyć ŚO, DM i PO.
De Jong na ŚO to było przymusowe działanie, chłop nie umie bronić i wystawianie go tam to proszenie się o problemy

0

@HypeR tylko Balde dopiero teraz ma poważnego trenera a Davies cały czas ma, dopiero teraz Balde wraca do formy po regresie u Xaviego który dopadał każdego

0

@Borneo ta zaraz pół składu sprzedajmy. Eric jest dobrym uzupełnieniem szerokiego składu i lepiej żeby został

0

@Pawwwweeeell Deco to tylko pionek wykonujący rozkazy, wątpię że to jego pomysł. Najpewniej to Laporta chciał pokazać że niby możemy szaleć na rynku a tylko nas skompromitował. Gdyby nie kontuzja Christensena i odejście Gundo to Olmo nadal by nie zagrał

0

@ViscaBarca123 a jak wygląda sytuacja z Primem i Espartem?

2

No nas napewno nie stać żeby dawać mu taką pensję, a nawet jakby było i byśmy mu tyle dali to znaczy że nie uczymy się na błędach

0

@Lokusekpl bardziej chodzi mi o to jaki amator dogadywał ten transfer że nie ma jak go zarejestrować

0

@Pawlak1992 to ile byśmy zarabiali więcej gdyby nie sprzedaże poszczególnych dźwigni masz w internecie

0

@Weroo to zależy od miejsca w budżecie

0

@Pawlak1992 jaki plan xd? Nawet umowa z Nike nie daje nam rejestracji Olmo i zasady 1:1 xd. Przecież to jest żart żeby tak przeprowadzać transfery.
Mogliśmy nie sprzedawać tyle dźwigni to by i zyski były większe

5

@Azazel_Pazuzu ja się pytam kto ten transfer przeprowadzał, jak można kogoś kupować a potem nie wiedzieć jak go zarejestrować

0

@Pawlak1992 to w końcu spłacimy czy nie? :D

6

,,RAC1 rozszerza swoją informację: Nike to wciąż za mało, by zarejestrować Olmo i powrócić do zasady 1:1." To są jakieś żarty

0

0

@Pawlak1992 bez dźwigni nie możemy zanotować zysku narazie xd, do 2028r. trzeba spłacić trochę ponad 600mln a do 2032r. całą resztę do 1,4mld. Serio myślisz że da radę xd?

0

@damian16161212 Xavi zostawił 3/4 zawodników do obudowy xd

0

@Pawlak1992 tłumaczę Ci że go nie spłacimy, nawet jakbyśmy wygrywali tryplet co rok to się nie wyrobimy do terminów. Trzeba albo zwiększyć zadłużenie i je przedłużyć w czasie albo sprzedać część klubu do czego w najbliższym czasie nie dojdzie, no chyba że SL nas uratuje ale wątpię

2

Czekamy na oficjalkę

0

@Pawlak1992 głupoty gadasz, lepiej wszystko przewalać i zadłużyć się totalnie że nic z nas może nie zostać?

0

@Pawlak1992 można było budować kadrę taniej i spłacać długi żeby wyjść kiedyś na prostą a nie jak teraz już nie mamy jak się z tego wygrzebać

0

@jaras121 a wiesz że można trolli zbanować?

0

@Pawlak1992 tych długów już nie spłacimy przez to, zostaje zwiększenie zadłużenia albo sprzedaż części klubu w przyszłości

0

@Szymemdymek no ciekawa opcja

1

@Szymemdymek jest narazie Torres i Victor, później dojdzie Diarra

15

Żadna nowa pozycja, gra jako ofensywny pomocnik bliżej lewej strony to jego najlepsza pozycja i już nieraz tak grał. Ale dobrze że Flick go tam wystawia bo Raphinha też potrzebuje odpoczynku

2

@Rupert_Haubica po co wy im wogóle wyświetlenia nabijacie xd? Jestem prawie pewny że jakby ludzie co wchodzą tam dla beki przestali to robić to by ich strona splajtowała

1

@ViscaelBarca2007 kurde ciężko teraz coś na ten temat powiedzieć, ja bym poczekał chociaż do połowy następnego sezonu z tym. Ale jakby za niska pensje + byłby już godny następca to czemu nie? Robert to nie tylko genialny zawodnik ale też wzór do naśladowania i mentor dla młodszych kolegów i fajnie by było mieć go dłużej

0

@Pawlak1992 za Bartomeu też się łączyło co nie? To tak nie działa, zobacz ile poszło kasy z dźwigni na transfery zamiast spłatę długów i ile było flopów, nie bez powodu praktycznie każdy profesjonalista odszedł z klubu i nikt nie chciał przyjść w jego miejsce i Laporta zatrudnia kolegów albo rodzinę bez kompetencji na swoje stanowiska

0

Nie wiem czy to dobry pomysł ale wsumie nie ma za bardzo kto za niego grać bo Eric chyba jeszcze nie będzie gotowy a wystawienie Domingueza będzie ryzykowne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?