BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BARCA1899Messi Valle wraca za rok
2
Pena i Martin powinni latem odejść
0
@siara10 hahahhahaha xd, ten ręcznik może czyścić buty Wojtkowi. Jest tragiczny i tylko mecz z Realem mu wyszedł. Ty masz jakiś kompleks do polskich piłkarzy.
No i cyk Pena puszcza gola i fatalnie próbuje bronić, już go spalony nie uratował
0
@krystus48 no tak lepiej grać ręcznikiem niż topowym bramkarzem
0
@barca1squad wstawaj zesrałeś się
0
@Kyonego to by już teraz grał, sorry ale nie można już mówić że nie jest gotowy bo już trenuje wystarczająco długo. Nie mam pojęcia czym kieruje się Flick
1
@333tricampeones333 a za jakie grzechy mam oglądać Pene a nie Wojtka?
0
@vota co zrobił? No właśnie nie zrobił nic żeby grać kosztem Wojtka. Teraz sobie tak myślę co musi czuć Wojtek który wznawia karierę żeby być zmiennikiem takiego ręcznika. Puchar Króla to jedyne rozgrywki w których mógłby grać Pena
1
@Azi na jakim pivocie, Casado gra niżej
2
To są jakieś żarty, nie wiem co Pena ma na Flicka że ciągle gra
0
@Encore nie, to już jest wrak piłkarza jakim był kiedyś
0
@NorbiTBOB ale stawianie Peni i Martina obok takich perełek to żart, zresztą Martin to nawet nie jest wychowanek
0
@Pedri16Future bramkarza się zmienia gdy widać że jest poprostu słaby i jest owiele lepszy w jego miejsce na ławce, mamy czekać aż zawali mecz i nie uratuje go spalony?
0
@Ptasior już napewno bramkarz klasy światowej wznawia karierę żeby być zmiennikiem awaryjnym kogoś kto mu do pięt nie dorasta, napewno
0
@Pedri16Future mecz z Realem to jedyny mecz za jaki go można chwalić a reszta to szkoda gadać, gdyby nie genialna linia obrony i świetne pułapki ofsajdowe to byłoby po nim. Każdy groźniejszy strzał wpada, broni tylko to co musi wybronić. Gra nogami dobrze mu idzie? Weź oglądaj mecze
0
@Pedri16Future bo Pena nie daje żadnego argumentu żeby grał dalej kosztem kilkanaście klas lepszego bramkarza? To idealny mecz żeby Wojtek zaczął łapać rytm meczowy i zacząć wchodzić do pierwszego składu
0
@jacobFCB powinien
0
@ViscaelBarca2007 nie no ale brak Wojtka dzisiaj to żart według mnie
0
@siara10 głupie pytanie
1
@kondrel19 Yaakobishvili
0
@Filarrr11 masz Davida za darmo a Gyokeres będzie kosztował nawet ponad 100mln
0
@NorbiTBOB Pena i Martin? Chyba sobie żartujesz
25
Miejmy nadzieję że jutro Szczęsny zadebiutuje
1
Kwestia czasu aż De la Fuente go powoła
0
@RivaldoVitorBorba nie widzisz różnicy między rysowaniem linii na ekranie przez arbitrów a półautomatycznym spalonym? Przy tym pierwszym była masa błędów a drugi nie daje wogóle miejsca na błąd i każdy nawet milimetrowy spalony jest wyłapywany
2
No jakby dużo nie chciał i przyszedł by w miejsce np. Ferrana to czemu nie? Topowy piłkarz na swojej pozycji świetnie pasujący do naszego stylu
24
Sprzedać Martina i dać szansę Valle do rywalizacji na bokach obrony
3
@Guess super plan ale De Jonga nie da się sprzedać
0
@Murazor spoko
3
Ta taktyka wygląda świetnie a jak wróci Araujo to powinno być już tylko lepiej. Dobrze że wprowadzili półautomatyczny spalony bo by to wcześniej nie przeszło