0

@barcanawieki przecież oni ostatnio same pierdoły piszą xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubsoleon jakby miał lepszy mental to by wykorzystał swój talent a tak jest jak jest. Nawet z tą decyzją przejścia do Realu to wybrał chyba najgorszy moment bo nawet na swojej pozycji nie gra

2

@Mattems ale nie skreśla się zawodnika ze względu na narodowość ludzie

0

@Kubsoleon ja bym mu momentalnie opaskę odebrał za to. Pomyśl co by się w Polsce działo gdyby tak Lewy zrobił

2

@Kismeth to może też mieliśmy się pozbyć np. Cruyffa i Koemana?

0

@krol211 po lewej stronie Raphinha, Fermin i Olmo, dla mnie super

4

@KrychaFCB co ma do tego narodowość xd?

0

@Gall a źle zrozumiałem

1

@seba8101 nie jest potrzebny, mamy kim grać z przodu i są inne pozycje do wzmocnienia. Nawet jakby już ktoś nam kazał kupić kogoś do przodu to bym wolał np. Baene. Nie ma sensu nikogo tam kupować, jedynie zmiennika dla Lewego i tyle

0

@Gall akurat Olmo to pasuje do tego co gramy, tak myliłem się co do jego umiejętności ale jak już go kupiliśmy to tym bardziej Nico nie powinien tu trafić i zdania w tym temacie nie zmienię

1

@ViscaelBarca2007 podobno jakieś problemy z x i albo zadziała albo nie

0

@krol211 nie nie jest. Nie ma dla niego miejsca w obecnej formacji, topowe kluby odchodzą od gry szerokimi skrzydłami i Flick też tego nie gra. Kibice odlecieli na jego punkcie a jest strasznie przereklamowany, dawanie za niego 60mln odrazu i wciskania jego dużej pensji jest kompletnie bez sensu

0

@Kubsoleon media to niedawno podawały, jak się nie mylę to Relevo

0

@Pawlak1992 Davida za rok za darmo i będzie git

0

@Bartas7VeB nawet nie żartuj

0

@Pawlak1992 dlatego za rok musi być sprowadzony ktoś na ,,9" mogący zmieniać Lewego i go później zastąpić

1

Nie, nie jest nam potrzebny

0

@Kubsoleon stwierdził że tylko w ważnych meczach będzie grać

2

@xvcWinterSoldier takim osobom nie wytłumaczysz

0

@ViscaelBarca2007 jeszcze Diarra na prawą stronę (:

13

Balde najsłabszy? Pan redaktor chyba zapomniał kto stoi na bramce

0

@Pawlak1992 David, na Gyokeresa nas nie stać więc nawet nie ma o czym dyskutować

8

Dzisiejszy mecz był dobry do tego, aby Wojtek zagrał od początku

0

@siara10 może zmień obywatelstwo jak Ci nie pasuje?

0

@siara10 po pierwsze odszedł ze względu na pensje i odświeżenie projektu.
Po drugie miał liczne oferty m.in. z Arsenalu ale je odrzucił ale co ty możesz wiedzieć antypolaczku

3

Ciekawe czy da radę dobić do setki dzisiaj, oby

0

@ViscaelBarca2007 w zimę to będziemy się martwić o rejestrację obecnej kadry

2

@La Pulgaa sofascore

0

@krol211 mamy Forta (:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?