BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcanawieki przecież oni ostatnio same pierdoły piszą xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kubsoleon jakby miał lepszy mental to by wykorzystał swój talent a tak jest jak jest. Nawet z tą decyzją przejścia do Realu to wybrał chyba najgorszy moment bo nawet na swojej pozycji nie gra
2
@Mattems ale nie skreśla się zawodnika ze względu na narodowość ludzie
0
@Kubsoleon ja bym mu momentalnie opaskę odebrał za to. Pomyśl co by się w Polsce działo gdyby tak Lewy zrobił
2
@Kismeth to może też mieliśmy się pozbyć np. Cruyffa i Koemana?
0
@krol211 po lewej stronie Raphinha, Fermin i Olmo, dla mnie super
4
@KrychaFCB co ma do tego narodowość xd?
0
@Gall a źle zrozumiałem
1
@seba8101 nie jest potrzebny, mamy kim grać z przodu i są inne pozycje do wzmocnienia. Nawet jakby już ktoś nam kazał kupić kogoś do przodu to bym wolał np. Baene. Nie ma sensu nikogo tam kupować, jedynie zmiennika dla Lewego i tyle
0
@Gall akurat Olmo to pasuje do tego co gramy, tak myliłem się co do jego umiejętności ale jak już go kupiliśmy to tym bardziej Nico nie powinien tu trafić i zdania w tym temacie nie zmienię
1
@ViscaelBarca2007 podobno jakieś problemy z x i albo zadziała albo nie
0
@krol211 nie nie jest. Nie ma dla niego miejsca w obecnej formacji, topowe kluby odchodzą od gry szerokimi skrzydłami i Flick też tego nie gra. Kibice odlecieli na jego punkcie a jest strasznie przereklamowany, dawanie za niego 60mln odrazu i wciskania jego dużej pensji jest kompletnie bez sensu
0
@Kubsoleon media to niedawno podawały, jak się nie mylę to Relevo
0
@Pawlak1992 Davida za rok za darmo i będzie git
0
@Bartas7VeB nawet nie żartuj
0
@Pawlak1992 dlatego za rok musi być sprowadzony ktoś na ,,9" mogący zmieniać Lewego i go później zastąpić
1
Nie, nie jest nam potrzebny
0
@Kubsoleon stwierdził że tylko w ważnych meczach będzie grać
2
@xvcWinterSoldier takim osobom nie wytłumaczysz
0
@ViscaelBarca2007 jeszcze Diarra na prawą stronę (:
13
Balde najsłabszy? Pan redaktor chyba zapomniał kto stoi na bramce
0
@Pawlak1992 David, na Gyokeresa nas nie stać więc nawet nie ma o czym dyskutować
8
Dzisiejszy mecz był dobry do tego, aby Wojtek zagrał od początku
0
@siara10 może zmień obywatelstwo jak Ci nie pasuje?
0
@siara10 po pierwsze odszedł ze względu na pensje i odświeżenie projektu.
Po drugie miał liczne oferty m.in. z Arsenalu ale je odrzucił ale co ty możesz wiedzieć antypolaczku
3
Ciekawe czy da radę dobić do setki dzisiaj, oby
0
@ViscaelBarca2007 w zimę to będziemy się martwić o rejestrację obecnej kadry
2
@La Pulgaa sofascore
0
@krol211 mamy Forta (: