BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To że Costa to klasowy bramkarz i do nas pasuje to nie mam wątpliwości ale jego cena, słabe warunki fizyczne i skłonność do błędów daje trochę wątpliwości czy warto.
Sprowadzenie bramkarza w lato to obowiązek bo Mats ma bardzo poważną kontuzje i nie wiadomo czy będzie wstanie grać na tym poziomie a z Pena zostać nie możemy. I nie zgadzam się z @RoberDzik że Pena nie daje argumentów do zmiany, w każdym meczu jest tragiczny i tylko świetna linia obrony go ratuje, tylko za mecz z Realem należą mu się pochwały bo to był jego świetny mecz ale przy okazji jedyny za który można go chwalić. Pena nie ma głowy na ten poziom, co groźniejszy strzał to gol a o dośrodkowaniach czy wyjściach na przedpolu nie wspomnę. Jego poziom to drużyna z dołu tabeli La Ligi. Czekam aż Wojtek dostanie szansę i posadzi go na ławce. Latem bym poszedł po Bułkę albo Vallesa jeśli Wojtek nie zostanie bo tak jak mówię na Mats nie można liczyć w 100% a Kochen to opcja dopiero za parę lat
0
@lukkobe Davisowi nie dałbyś 20mln brutto? Spoko ja też bym nie dał ale Nico już dałbyś ponad 20mln brutto + wielomilionowa premia (gdzieś czytałem że od Chelsea chciał 30mln bonusu i zrezygnowali). Jego obecna pensja w Bilbao nijak się ma do obecnej sytuacji.
Pensje będą tylko rosnąć kolego bo zobacz że do przedłużenia są Yamal, Gavi, Pedri, Araujo i niedługo Raphinha, większość z nich będzie zaraz zarabiać co najmniej 2x tyle co teraz. Nie zmienię zdania w tym temacie bo ten transfer nie ma sensu przy naszej sytuacji, co innego gdybyśmy nie mieli co z kasą robić
0
@Murazor umiesz czytać czy tylko wybierasz sobie słowa które pasują do twojej wymyślonej narracji? Do zasady 1:1 wracamy już ponad rok i co? Typowy wyborczy beton i tyle
0
@Murazor nie mogę xd, gdzie ty chcesz wepchnąć taki kontrakt jak nie możemy zarejestrować obecnej kadry a zaraz przedłużenia kilku kontraktów co znacznie podwyższy pensje. Wróć na ziemię gościu
0
@sk13 nie ma szans że będziemy grać bez napastnika i postawimy tam Olmo, napastnik jest poprostu potrzebny.
Żaden z wymienionych nie daje pewności, z Fatim to nawet nie żartuj
0
@krol211 Fati tak, Victor ma spadek formy ale w presezonie pokazał że jest dobra opcja do uzupełnienia składu, Ferran jest do gruntownej obudowy i Flick jednak dawał mu grać
0
@Arekvip bo nie wiadomo nawet czy Mats będzie wstanie grać na tym poziomie? Bo nie wiadomo czy Szczęsny zostanie?
0
@sk13 po lewej stronie może grać Raphinha, Fermin i Olmo, wystarczy. Po prawej stronie Yamal, Ferran, Victor i do szkółki zaraz trafi Ibrahim Diarra. Tak mógłby ktoś przyjść żeby było na bogato ale są inne pozycje bardziej wymagające wzmocnień
0
@lucca87 wiele wniosłeś do dyskusji xd, nic mnie nie zweryfikowało tylko Ty tak sobie piszesz
0
@sk13 jakie za darmo? A pensja to co?
Sprowadzenie ,,9" to priorytet bo nie ma nikogo kto może bez problemu zastąpić Lewego, pomyśl co się może stać jak dostanie poważnej kontuzji, poprostu nie ma kim go zastąpić
0
@sk13 po transferze ,,9" i bramkarza nie ma szans na wydatek pokroju Nico
0
@Gall nie gra na LS tylko jako ŚPO bliżej lewej strony
0
@Gall tak Raphinha może grać bliżej środka ale typowa ,,10" to to nie jest, zdecydowanie lepiej gdy tam jest ustawiony Olmo, Fermin albo Torre
1
@sk13 tak jak napisałem, kupowanie rezerwowego za taki hajs w naszej sytuacji to głupota, mamy kim grać i inne pozycje wymagają wzmocnień
0
@lukkobe po pierwsze nie polecam sugerować się cenami z transfermarkt to są śmieszne.
Po drugie lepiej zapłacić 70 mln w ratach na kilka lat niż 58mln na raz.
Po trzecie tak Nico spławił inne kluby.... bo nikt normalny nie da mu tyle ile chce :D.
Po czwarte już lepiej by było dać te 20mln brutto Davisowi niż kupować Nico bo zapewni konkurencję dla Balde i obsadzi lewe skrzydło jak będzie trzeba ale on też jest za drogi. Trzeba ogarnąć priorytetowo ,,9" za Lewego bo za rok ma 37 lat i nie będzie grał wszystkiego i musi być następca.
Właśnie jest sprowadzany bardzo perspektywiczny skrzydłowy do La Massi jeśli nie słyszałeś
https://www.fcbarca.com/120875-byron-mendoza-spektakularny-transfer-do-la-masii-wideo.html
0
@Gall a wiesz że w kadrze Niemiec już grał inaczej niż w Bayernie? Liczy się to jaki ma plan teraz, kogo Nico wywala ze składu? Nikogo bo nie pasuje do obecnej koncepcji. Są inne pozycje do wzmocnienia
0
@lukkobe jakiej dobrej cenie xd? 60mln płatne odrazu i wymaga takiej pensji że nikt po niego nie chciał ostatecznie ruszyć poza nami
1
@normasubiektywna Nico jest mega przehajpowany i zdecydowanie za drogi. Mamy dość opcji z ataku i jeszcze młodzi z La Massi czekają na awans. Nie gramy z LS a Raphinha jest nie do ruszenia. Są inne pozycje do wzmocnienia i wywalanie takich pieniędzy w naszej sytuacji na bezsensowne wzmocnienia jest niepoważne
0
@sk13 bo nie gramy z lewym skrzydłem tylko ofensywnym pomocnikiem? Po co nam zmiennik za 60mln płatne odrazu + duża pensja? Jego transfer nie ma obecnie żadnego sensu
1
Niech przedłuża, mam nadzieję że tu nie trafi. Temat jego transferu powinien być definitywnie zamknięty po transferze Olmo
0
@HypeR ale przy okazji najdroższy
0
@mordini123 xd
4
@Pnog37 i dlatego lepiej obejrzeć mecz niż patrzeć na statystyki
0
@PietrasCoelho przecież on ma umowę do 2026r., najwyżej możemy go wziąć taniej
1
@Murazor nie no hit czyli nie można wogóle skrytykować Laporty za to co robi teraz bo Bartomeu xd. Jaki cud? Wyprzedał tyle aktywów i nie spłacał długów więc miał kasę na sporo transferów a i tak sporo kasy poszło w błoto. Bądź trochę obiektywny bo po twoich wpisach to mam wrażenie że podziwiasz Laporte za kadencję sprzed lat a teraz już go na siłę tłumaczysz
0
@626 widzę że panuje optymizm
0
@Arekvip jakie za darmo?
1
@626 chyba nie wiesz że nie można tak poprostu niezarejestrować kogoś, to nielegalne i albo odejdzie za darmo albo za to zapłacimy karę. Mamy nóż na gardle przez Laporte i Nike zrobi z nami co chce. Nic nie muszą a zaraz podpiszą z nami kontrakt na świetnych dla siebie warunkach bo wszystko na to wskazuje
0
@Murazor nie nie kolego, krytyk a hejter to co innego, gdzie ja go wyzywam albo obrażam? Pisze fakty poparte argumentami i to jest różnica.
Haaland ma dostać spora podwyżkę kontraktu i będzie zarabiał więcej niż Lewy + amortyzacja dodatkowo obciąża budżet. Chyba by musiało większość najlepszych graczy odejść + wszystkie zaległe dźwignie i kontrakt z Nike i może by dało radę.
0
@Murazor po pierwsze najpierw dobrze oznacz.
Po drugie zacznij żyć w rzeczywistości bo taką głupotę teraz dałeś że szkoda gadać