1

@dzefrej234 Haaland/Lautaro

1

@Faro może za 2/3 lata ale napewno nie teraz

6

@dzefrej234 Jonathan David za rok za darmo, na lepszych nas nie stać

1

@piterheh86 a Pena to gra dobrze nogami xd?

0

@Criss18Barca dostał już dość dużo szans i je zmarnował

0

@addept nie widzę w jego grze błędów, dobrze się pokazuje

0

@Stinger_ emocje gwarantowane za każdym razem gdy piłka leci w nasza bramkę :D

0

@Limaker Eric dobrze gra i nie wiem czemu miałby być na ławce

0

@Stinger_ z Bayernem już nie zagra Wojtek bo Flick o tym mówił więc na 99% nie zagra też z Realem bo przecież nie zadebiutuje w takim meczu xd. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji. Jedyna szansa to że Pena się skompromituje i już w przerwie trafi na ławkę

0

@Barca_Q najsilniejszy skład? Zobacz kto jest na bramce

8

Nie no Yamal w podstawie, to jakiś żart, oby się to nie zemściło bo zaraz mecze z Bayernem i Realem

0

@Stinger_ jakie fair xd? Gra lepszy a nie bo mu się niby należy. Szczęsny powinien grać

0

@ViscaelBarca2007 już wcześniej to widziałem, zmienili chyba momentalnie po artykule Marca. Czyli najpewniej chodziło o wypchnięcie go na siłę ale dobra reklama to nie była :D

0

@addept było chyba pisane w mediach że występ wątpliwy ale Flick nie mówił na konferencji że nie zagra

0

@kanver_ kurna ludzie chłopak miał przeciążenie mięśniowe przez co musiał opuścić zgrupowanie a wy byście go dali w pierwszym na Seville jak zaraz bardzo ważne i przy okazji bardzo wyczerpujące mecze z Bayernem i Realem

0

Jeśli Yamal zagra w podstawie to będzie to poprostu niepoważne, wogóle nie powinien dzisiaj grać

0

To zaraz będzie.....

7

Zarówno Laporta i Deco kłamią na temat Gundogana, nasz najlepszy zawodnik z poprzedniego sezonu miałby mało grać? Sam Gundo mówił że odszedł z powodów finansowych

1

@lukmrz ale mamy okazję oglądać co odwala w meczach, gość jest poprostu tragiczny

4

Nie dość że zagra z Sevilla i Bayernem to jeszcze zagra z Realem bo Flick powie że Wojtek nie ma rytmu meczowego więc go nie wystawi na nich. Według mnie decyzja kompletnie niezrozumiała i może być fatalna w skutkach. Jedyna szansa to że Pena się jak zwykle skompromituje z Sevilla (ale żeby nie stracić punktów) i Flick się w końcu opamięta

2

@ACRAB95 Pena nie musi popełniać błędów..... on poprostu jest tragiczny i ta decyzja może być fatalna w skutkach

1

@krol211 i ta pomyłka będzie fatalna w skutkach niestety

17

No i to się może źle skończyć, to była świetna szansa na wprowadzenie Wojtka a teraz pewnie zostaniemy z tragicznym Pena na Bayern i Real bo Flick powie że nie ma ogrania i nie wystawi go w tych meczach. A chyba każdy wie jak się skończy wystawienie Peni na tak ważne mecze z bardzo trudnymi rywalami

1

@krol211 sezon się dopiero zaczął, to prawda że grają źle ale zobaczymy... miejmy nadzieję że ten sezon to będzie dla nich klapa (:
W lato albo nawet zimą zaczną dokonywać wzmocnień i mogą pozyskać latem Alonso więc sytuacja się może zmienić drastycznie

0

@krol211 poczytaj sobie ile jest informacji że Haaland chce trafić do La Liga i najprawdopodobniej do Realu, chce wygrywać wszystko a w Realu tworzy się potężny skład i za rok może ich trenować Alonso. Najpewniej odejdzie Rodrygo i wtedy może być atak Vini-Haaland-Mbappe jeśli Viniego jeszcze nie sprzedadzą co nie jest wykluczone. Do nas nie przyjdzie napewno a jego transfer do Realu jest praktycznie kwestią czasu. I nie mów mi że nie zagra z Mbappe, to samo było mówione że nie zagra z Vinim.
Żadnym wyznacznikiem nie jest strzelanie regularnie goli w Lille i repce?

0

@krol211 obecność Mbappe nie przekreśla transferu Haalanda.
Oczywiście że David to jest opcja na podstawowy skład, w następnym sezonie by dzielił minuty z Lewym a w kolejnym by go zastąpił

4

Nie ma szans na Haalanda w naszej sytuacji, najpewniej jeśli odejdzie z City to pójdzie do Realu. Teraz trzeba zaklepać Johnathana Davida

2

@Wojtek88 @SelloutCrowd wy sobie żarty robicie xd? Pena jest tragiczny i Szczęsny prosto z emerytury go wygryza ze składu

6

@Faro zrobi kółeczko, minie dwóch graczy i poda do tyłu

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?