BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld tak
https://www.transfermarkt.pl/mio-backhaus/profil/spieler/620295
1
Tak jak myślałem, Pena jest tak słaby że Flick nie widzi go nawet jako zmiennika. Czytałem coś że celem Flicka jest Mio Backhaus który jest do wyjęcia za grosze więc jeśli Wojtek nie zostanie na drugi rok to pewnie on będzie rywalizował z Ter Stegenem (o ile wogóle będzie dysponowany bo jak zacząłem czytać o jego kontuzji to nie mam dobrego przeczucia)
1
@Who_you_mam nie to xd
8
@Who_you_mam tak powinno być za każdym razem
2
@Krzysztof1987 druga....
2
@KrwawiaceoczyVEB 1,7 mln za taki talent.... jakby grał w Brazylii to dopiero by zawołali xd. Trzeba się w tej Afryce rozgościć
4
@mordini123 to nie jest przyczyną opóźnienia xd. Od samego początku te prognozy podawane przez media były przesadzone i nierealne
3
Te wyceny to żart
0
@Marian_Pazdzioch nie. Są lepsze opcje a Dibu nie gra w klubie tak jak w repce
1
@Stinger_ ciężko być w formie jak się tyle czasu praktycznie nie gra
https://www.transfermarkt.pl/christopher-nkunku/verletzungen/spieler/344381
1
@okiemtypera_lucaxx95 co xd?
1
@KrwawiaceoczyVEB bardzo ciekawe pokolenie się szykuje, dawno nie było tylu topowych talentów praktycznie na raz
0
@Faro niby na jakiej podstawie nie chcą? Od samego początku były informacje że będą go monitorować na wypadek chęci zmiany trenera a na to się zapowiada.
Klopp już nie jest dla nich opcja więc napewno pójdą po Alonso
0
@partymaker Casado to nie jest DM, bardziej pozycja De Jonga ale młody umie chociaż bronić. Może tam grać jak już trzeba ale to jego pozycja nie jest. Nie jestem za formacja 4-3-3
0
@Guess dobrze gra to po pierwsze. Po drugie chyba nie wiesz od czego jest rezerwowy
0
@takisobiektos Wojtek obecnie jest jednym z najmniej zarabiających a Mats też kokosów niewiadomo jakich nie ma
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
6
@Cvzx a co on ma do gadania? Pozostanie Wojtka na kolejny sezon by było super rozwiązaniem i mam nadzieję że Flick nie weźmie pod uwagę że Mats nie chce konkurencji
2
Bardzo dobra decyzja, jeszcze koniecznie w Pucharze Króla to powinni wprowadzić
3
@Messibestplayerintheworld biorąc pod uwagę wyprowadzenie piłki to mamy 4 top obrońców pod tym względem (Cubarsi, Inigo, Eric i Christensen)
0
@Guess a co Eric nie gra? 8 spotkań, 3 w pierwszym składzie i średnio 56 min na mecz. Przy takiej liczbie meczów się spokojnie nagra i tacy zawodnicy są bardzo przydatni w szerokim składzie.
Mógłby odejść gdyby chciał być pierwszym wyborem ale narazie chce zostać
2
@Rifek nie jestem pewny ale chyba AI
0
Taha pewnie wezmą bo mają problemy kadrowe w obronie ale Coulibalego nie można odpuścić bo jest nam poprostu potrzebny DM chociaż na przyszłość bo obecnie mamy tylko Bernala, który zerwał więzadła
1
No i super (:
16
,,Nie jestem tu po to, żeby zabrać miejsce Iñakiemu" spokojnie Wojtek, miejsca na ławce mu nie zabierzesz (:
0
Super, jeszcze zrobić miejsce na nowy kontrakt żeby go nie stracić
1
@kejdzi nie wiem po co z tym gościem gadasz wogóle. Zobacz co on pisze, strata czasu
1
@Barceloniarz987 Araujo w formie to nasz najlepszy obrońca i tutaj dyskusji nie ma
1
@Yoshi94 Inigo jest zarejestrowany w miejsce Araujo (:
0
@Paziudzyn
- Nico ma wyraźny spadek formy i kontuzje
- po transferze Olmo kupienie Nico jest bez sensu
- nie gramy z LS więc kolejny powód
- talenty ze szkółki czekają na szansę i bez sensu wydawać 60mln na Nico
- gość jest bardzo przehajpowany
22
Yamal wygra na 100% i tyle w temacie. Nie ma obecnie konkurencji