La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1617 Culés

3

Powiedzmy sobie szczerze, obecnie to Casado > De Jong. Co nam da ten drugi jeśli mlody usiądzie na ławce?

6

@Faro zrobi kółeczko, minie dwóch graczy i poda do tyłu

4

@BORO_12 to za co cenie Casado on nie widzi gry z obroną, tylko stara sie grać do przodu, przeciwieństwo blondasa, który gra bezpiecznie

3

@Faro Casado mi bardzo przypomina Kimmicha.
Lubię takich pivitow, którzy słyną z kontroli piłki i dobrych podań.
Ogólnie Frankie NIE JEST defensywnym pomocnikiem. To zawodnik Box to Box. Jak Rakitic kiedyś.
De Jong nadaje się do gry Z Casado a nie ZAMIAST niego.
Także niech Flick znajdzie na to rozwiązanie i tyle.

0

@michal26 Twdy ktoś z czwórki Gavi, Pedri, Olmo czy Rapha by ucierpiał a czy dają mniej niż De Jong? Pedri w roli 8 spoko w roki 10 średnio, Gavi loteria po kontuzji, Olmo jest genialnym zawodnikiem ale zdrowie niezbyt pozwala a Rapha to tytan pracy. Obecnie ciężko dla De Jonga znaleźć miejsce. W Ajaxie nie był Box to Box tylko sprawiał wrażenie jakby był KDB grającym niżej a że się nie rozwinął cóż..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?