0

@Firestone nie odejdzie raczej niestety

0

@Hindus z Bayernem to właśnie nie miał co robić. Nie widzisz powodów do zmiany? Serio chłopie?

0

@Pawlak1992 jest po kontuzji i musi stopniowo wracać zwłaszcza z jego zdrowiem

12

De Jong to nie ma szans na pierwszy skład obecnie

3

@Faro jak to nie xd

0

@Hindus miał dwa mecze zanim przyszedł Wojtek, sorry ale Penia zmarnował wszystkie szanse jakie dostał, tylko za mecz z Realem można go chwalić

0

@Andi18 acha czyli gra żeby się nie spłakał? To po co Wojtka z emerytury ściągali?

0

@Maysterme jakie dwa?

3

Nie wiem czym się kieruje Flick stawiając na Pene. Słyszałem że Wojtek ma zagrać w LM i mam nadzieję że już zostanie na stałe w bramce

1

Pena: (⚆_⚆)

1

Pena to ma naprawdę farta xd

0

@AnsuLamine kontuzje to nieodłączna część futbollu

2

@ViscaelBarca2007 myślę że ponad 40 i będzie walczył o złotą piłkę (:

0

@AnsuLamine narazie Martin kompletnie nie daje argumentów żeby grał, też trzeba brać pod uwagę że Kounde albo Balde wyleci z kontuzją i co wtedy?

0

@Firestone dobrze że weszła nowa technologia bo rok temu by to nie przeszło

1

@Satim Laporta przede wszystkim to nie myśli co będzie po nim i robi pod swoją kadencję

0

@Arden obskakuje zarówno PO i LO a gramy co 3 dni, bez przesady, nagra się

0

@Bzyczekk Las Palmas wróci ale nie Valles

0

Te pułapki ofsajdowe to mamy perfekcyjne xd

2

@Satim no tak zamiast bronić Laporte na podstawie tego co robi to znowu o Bartomeu. Tym tokiem myślenia to nigdy nie będzie dobrze

0

@Criss18Barca po pierwsze tych cen nie można traktować poważnie.
Po drugie wiek też się liczy do tych wycen

0

@Bzyczekk przeczytałem ale to nie pierwsza taka sytuacja.
Valles został wysłany na trybuny bo nie przedłużył kontraktu jakbyś chciał wiedzieć

0

@FanBarcy22 mogę podać lepszych kandydatów obecnie ale dobrego prezydenta to tu dawno nie było

0

@FanBarcy22 mogę podać lepszych kandydatów obecnie ale dobrego prezydenta to tutaj dawno nie było

2

W końcu widać że kibice się budzą, Flick teraz będzie ratował wizerunek Laporty wynikami ale trzeba to odróżnić od tego jak klub jest zarządzany.

0

@ousmanedembele10 autor zapomniał wpisać

1

@MateuszDoniec brakuje Gaviego i Fermina na ławce

0

@Destroyer_of_Worlds teraz zauważyłem, na oficjalnej stronie jest na ławce

0

@ILovethisGame nie dopisali, na oficjalne stronie jest

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?