BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Firestone nie odejdzie raczej niestety
0
@Hindus z Bayernem to właśnie nie miał co robić. Nie widzisz powodów do zmiany? Serio chłopie?
0
@Pawlak1992 jest po kontuzji i musi stopniowo wracać zwłaszcza z jego zdrowiem
12
De Jong to nie ma szans na pierwszy skład obecnie
3
@Faro jak to nie xd
0
@Hindus miał dwa mecze zanim przyszedł Wojtek, sorry ale Penia zmarnował wszystkie szanse jakie dostał, tylko za mecz z Realem można go chwalić
0
@Andi18 acha czyli gra żeby się nie spłakał? To po co Wojtka z emerytury ściągali?
0
@Maysterme jakie dwa?
3
Nie wiem czym się kieruje Flick stawiając na Pene. Słyszałem że Wojtek ma zagrać w LM i mam nadzieję że już zostanie na stałe w bramce
1
Pena: (⚆_⚆)
1
Pena to ma naprawdę farta xd
0
@AnsuLamine kontuzje to nieodłączna część futbollu
2
@ViscaelBarca2007 myślę że ponad 40 i będzie walczył o złotą piłkę (:
0
@AnsuLamine narazie Martin kompletnie nie daje argumentów żeby grał, też trzeba brać pod uwagę że Kounde albo Balde wyleci z kontuzją i co wtedy?
0
@Firestone dobrze że weszła nowa technologia bo rok temu by to nie przeszło
1
@Satim Laporta przede wszystkim to nie myśli co będzie po nim i robi pod swoją kadencję
0
@Arden obskakuje zarówno PO i LO a gramy co 3 dni, bez przesady, nagra się
0
@Bzyczekk Las Palmas wróci ale nie Valles
0
Te pułapki ofsajdowe to mamy perfekcyjne xd
2
@Satim no tak zamiast bronić Laporte na podstawie tego co robi to znowu o Bartomeu. Tym tokiem myślenia to nigdy nie będzie dobrze
0
@Criss18Barca po pierwsze tych cen nie można traktować poważnie.
Po drugie wiek też się liczy do tych wycen
0
@Bzyczekk przeczytałem ale to nie pierwsza taka sytuacja.
Valles został wysłany na trybuny bo nie przedłużył kontraktu jakbyś chciał wiedzieć
0
@FanBarcy22 mogę podać lepszych kandydatów obecnie ale dobrego prezydenta to tu dawno nie było
0
@FanBarcy22 mogę podać lepszych kandydatów obecnie ale dobrego prezydenta to tutaj dawno nie było
2
W końcu widać że kibice się budzą, Flick teraz będzie ratował wizerunek Laporty wynikami ale trzeba to odróżnić od tego jak klub jest zarządzany.
0
@ousmanedembele10 autor zapomniał wpisać
1
@MateuszDoniec brakuje Gaviego i Fermina na ławce
0
@Destroyer_of_Worlds teraz zauważyłem, na oficjalnej stronie jest na ławce
0
@ILovethisGame nie dopisali, na oficjalne stronie jest
0
Komentarz usunięty przez użytkownika