1

@Rupert_Haubica przecież to antypolak, nie ma sensu z nim gadać

2

@OldMc84 pewnie tak będzie ale jeśli Moretto pisze że chcemy sprzedać Christensena to oznacza że my też go chcemy

19

Jeśli nie zadebiutuje po przerwie na kadry to oznacza że Flick będzie grał tylko Pena i zagra tylko w Pucharze Króla i na tym się skończy. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji i cała sytuacja wygląda tak że jak Wojtek zacznie grać to Pena się spłaka bo mu się należy bo jest. Nie gra dobrze, tylko mecz z Realem mu wyszedł a tak każdy groźniejszy strzał to gol, nie potrafi wyjąć nic trudnego, strasznie niepewny, nie potrafi grać nogami i nie umie nawet wyjść do wrzutki. Wojtek jest kilka klas wyżej i nie ma szans żeby ta sytuacja była decyzją sportową, jakby zażartować to Flick wystawia Pene bo byłoby za łatwo

1

Czyli tak jak myślałem, robimy miejsce na Taha, który mógłby przyjść w miejsce Christensena albo Garcii i pada na Duńczyka, oczywiście Christensen jest lepszy od Garcii ale często ma kontuzje i więcej za niego dostaniemy a na zmiennika bardziej nadaje się Garcia.

0

@novy1899 a Garcia bym jednym z najlepszych graczy tej Girony. Zero obiektywizmu

2

@Litman przecież to są inne czasy chłopie, w dzisiejszej piłce gra bez napastnika nie ma sensu, jest też różnica między fałszywą ,,9" a typową ,,9" jakbyś nie wiedział.
Ferran nic tam nie daje? Praktycznie wszystkie bramki strzela z pozycji ,,9" tylko że praktycznie tam nie gra bo nie wygra rywalizacji z Lewym

0

@Litman Olmo na ,,9" xd, teraz to odleciałeś

0

@Litman podaj mi inne alternatywy na ,,9" jeśli Lewy wypadnie z kontuzją albo będzie wymagał odpoczynku, tylko Pau Victor

0

@Szymemdymek to też, on akurat daje rywalizację zarówno Balde jak i Kounde

0

Dobrze że wracają bo lista kontuzji tylko się wydłuża a rotacje są potrzebne.
Dominquez to powinien być według mnie latem sprzedany, Martin to samo i Olmedo powinien być wtedy w dynamice pierwszego zespołu, Oduro też daje nadzieję że Balde może mieć za rok konkurencje

0

@kinioo i tak właśnie wygląda dyskusja na ten temat

0

@kinioo @novy1899 Eric gra dobrze w tym sezonie i poprzedni sezon miał świetny w Gironie, jest dobrym uzupełnieniem szerokiego składu a wam polecam zacząć oglądać mecze bo piszecie pierdoły, większość ludzi to chyba pisze o Ericu tylko w kontekście tego jak grał jeszcze u Xaviego a nie biorę wogóle pod uwagę jak gra teraz, jest słaby i uj

2

Ogromny talent, w przyszłości bym go widział w dwójce DM z Bernalem/Casado

3

@maroon jemu nigdy motywacji nie brakowało, wystarczyła zmiana trenera. Xavi go strasznie marnował i taka jest prawda

0

Wtedy by musiał raczej odejść Christensen albo Eric bo mamy wystarczająco środkowych obrońców a miejsca w FFP musi być na wzmocnienie innych pozycji

0

@Arekvip czemu mają nam dawać promocje? Nico tym bardziej nie jest warty 60mln płatnych odrazu. Takie teraz są ceny a z Leao, Nico i Kvara to ten ostatni najbardziej pasuje ale ja bym nie brał żadnego z nich

0

@Arekvip 40mln xd, przecież za niego zawołają 70/80mln

1

@Barcaa12 xd, w czym obecnie Nico jest lepszy od Leao albo Kvary? Poziom przehajpowania Nico ciągle rośnie mimo bardzo słabej gry na początku sezonu

0

@Herato żadnego

0

@Kamil689 ale pisze że David to minimalne ryzyko w przeciwieństwie do Gyokeresa, przecież tu nie ma co porównywać, jeden za darmo a drugi za kilkanaście milionów. Jeszcze będzie prawdopodobnie licytacja latem o Gyokeresa i cena się pewnie zakręci przy 80 mln jak nie więcej

0

@Tibu tak ale i tak nie sięgnie to nawet pensji Gyokeresa pewnie a co dopiero obciążenie FFP przez kwotę transferu

3

Jest Johnathan David za darmo to nie, lepiej wydać na kota w worku takie pieniądze. Żeby nie było, Gyokeres to bardzo dobry zawodnik ale ma prawie 27 lat i nigdy nie grał w topowej lidze i na ofensywne talenty z Portugalii już wiele klubów się nabrało więc można go nazywać kotem w worku. David to minimalne ryzyko a to dobry napastnik pasujący do naszej taktyki ale nie poczyniamy praktycznie żadnych kroków w celu jego podpisania i najprawdopodobniej ktoś go zaraz zaklepie i tyle z tego będzie

0

@ViscaelBarca2007 super by było ale raczej fejk tym bardziej że najlepsze źródła podaja że kasa pójdzie na skrzydłowego. Bramkarz pewnie będzie sprowadzony jak najtaniej ale nadzieję mieć można

1

@KrwawiaceoczyVEB jak ty chcesz odzyskać kasę? Nie mamy nawet 100% praw do niego a jeśli nie zostanie w Betisie na kolejny sezon to będzie jeszcze mniej, dolicz jeszcze podatki które wzięliśmy na siebie i premie. W FFP może wyjdziemy później na zero bo amortyzacja będzie spadać ale kasy raczej napewno nie odzyskamy

0

@ViscaelBarca2007
@Maker0
Jakby nie kupować Olmo i odkładać to by była szansa go zgarnąć, tylko nie było kompletnie żadnego zainteresowania to wolał zostać w Bayernie

0

@ViscaelBarca2007 szkoda że się o niego nie postaraliśmy

0

@Arekvip co xd? Rok kontraktu ma xd, 40mln max i można rozłożyć na raty

1

@ziomal88 tak nas stać na Olmo że nie ma jak go zarejestrować i gdyby nie kontuzja Christensena to by na trybunach siedział. Na ten moment nie stać nas na przedłużenia ważnych kontaktów a co dopiero transfery, nie zdziwię się jak skończy się na jednym może dwóch darmowych transferach w lato.
Po co mamy odpowiadać na transfer Mbappe? Przecież to głupota w naszej sytuacji. Lepiej wziąć takiego Lookmana który też byłby dużym wzmocnieniem tylko nie ma ,,nazwiska" więc Laporta pewnie nawet go nie rozpatrzy

0

Podoba mi się jego styl gry i dziwi mnie że gra tak mało ale jest bardzo dobrym uzupełnieniem składu

0

@BISHBASHBOSH myślę że da radę ale nie grając wszystko, musi mieć konkurenta który będzie go często zmieniał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?