3

Co tu analizować? Deco już powinien go dogadywać

6

Obrońca bardzo dobry tylko niestety zdrowie często nie dopisuje

2

@novy1899 zrobili mu operację bez powodu? Christensen zgodził się nie grać do końca sezonu żeby grał Olmo? Ty siebie słyszysz xd?

8

@novy1899 tak robili mu operacje żeby Olmo zarejestrować xd. Olmo musi być zarejestrowany do stycznia a Christensen już nie ma na to wpływu chyba że wypadnie do końca sezonu czego nie chcemy

15

Gość jest memem na skalę światową

12

Mało mają lewoskrzydłowych xd? Przecież jak chłopak wybierze Real to z automatu godzi się na rolę maks rezerwowego a najpewniej go później sprzedadzą. Jeśli przykładowo nie gra Endrick i Guler a na ich pozycjach jest mniejsza konkurencja to Cordero nie ma praktycznie żadnych szans się tam przebić, jeśli tam pójdzie to poprostu może mieć to zły wpływ na jego karierę

2

@Arkon za co ktoś ma Cię skrytykować? Tylko Lewy w tej kadrze jest światowej klasy zawodnikiem, wcześniej można było dopisać Wojtka ale on już zakończył karierę w repce

0

@Krzysztof1987 wyjścia tak ale w grze nogami lepszy nie jest

@Murazor chyba rękami xd

0

@Murazor Pena gra lepiej nogami? Tak wiem Wojtek nie jest w tym mega dobry ale Pena nie umie prosto piłki kopnąć xd a co dopiero posłać daleką piłkę.

0

@Murazor a jaki wkład ma w to Pena? Głupi argument

0

@Krzysztof1987 Flick mu daje grać bo jakby wystawił Wojtka to byłoby za łatwo, albo uczy obrońców w ten sposób koncentracji bo wrazie co nic ich nie uratuje :D

0

Komentarz usunięty

0

@Krzysztof1987 właśnie jedyne co mi przychodzi do głowy że jak Wojtek zacznie grać to Pena się spłaka

0

@Kubsoleon David od lat strzela regularnie w każdym klubie, to nie jest tak że pojawił się znikąd a profilem jest idealny do Barcelony

3

@Rarenzio tak jasne symulował xd, raporty medyczne i badania też sfałszował co nie? Jakby nie chciał jeździć na kadrę to by dawno zakończył karierę reprezentacyjną ale zawsze trzeba jakoś hejtować

9

@4Fabregas4 tak dobrze graliśmy w ataku że jedynego gola strzelił obrońca (:

3

No trudno się mówi, nasz poziom to dywizja C albo maks B więc i tak dobrze że tyle czasu byliśmy w A. Też według mnie nie ma sensu zmieniać trenera jeśli nie masz jakiejś super alternatywy bo jak będziemy tak zmieniać trenera co rok to nigdzie nie zajdziemy tym bardziej że to nie są za dobre wybory.
Lewy ma wsumie trochę szczęście że nie pojechał bo jak zwykle wszystko byłoby na niego a jak czytam teraz komentarze hejterów na necie to się śmieszne wnioski nasuwają, jak Lewy gra to przegrywamy przez niego a jak go nie ma to przegrywamy bo nie ma Lewego :D

0

Komentarz usunięty

0

@Krzysztof1987
,,Bo tyle lat gra więc powinien dostać szansę" dostał już dość szans i je zmarnował.
,,Może i pościł te bramki ale wyniki pozytywne" wyniki pozytywne ale nie ma w tym żadnej zasługi to niby za co gra?
Gra dopóki nie zawali meczu? Głupszej logiki nie słyszałem

0

Komentarz usunięty

3

@galix22 De Jong przed Gavim hahahhaha

1

@Krzysztof1987 bronią go spalone i tyle, każdy groźniejszy strzał to gol. Nie zawalił bramki? Nie zgodzę się, było parę sytuacji gdzie powinien obronić a poza tym to broni tylko to co leci w niego, bramkarz na tym poziomie powinien wyjmować trudniejsze piłki. Może Wojtkowi najwyżej rękawice nosić i poprostu nie wierzę że ta sytuacja to decyzja sportowa

0

@Krzysztof1987 ,,Jesteś słaby siedzisz na ławie"
Pena: pa tera

1

Jest David za darmo latem i trzeba go brać, Lewy ma za rok 37 lat i musi mieć jakiego zmiennika a jeszcze jeśli zdarzy się sytuacja (oby nie) że Lewy wypadnie z poważną kontuzją i co kończymy sezon bo nie mamy ,,9" która jest kluczowa w naszym systemie?
David to super opcja na napastnika na lata, za rok zmiennik Lewego a potem jego następca

0

@krol211 po co jak masz Davida za darmo

0

@Kubsoleon i co z tego?

14

Najlepsza szkółka na świecie i tyle w temacie. Nie wiem gdzie byśmy byli gdyby nie La Massia

1

Przecież on już nawet niemal otwarcie mówi że chce do nas dołączyć, nie wiem jak można by było to zepsuć ale jak patrzę na nasz zarząd to mam wątpliwości

2

@xavi890 to nie jest gracz do robienia statystyka

0

@siara10 dalej się kompromituje xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?